Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nie do końca pożegnanie


bartezbest

Rekomendowane odpowiedzi

witam

po 2 latach użytkowania mojej B5 musiałem z żalem ją sprzedać ;(. No cóż rodzinka się powiększyła i ... no za mały jest ten bagażnik (miała być B6 ale ma jeszcze mniejszy :() A4 nie zamienię na A6 bo... bo nie. Wróciłem do sprawdzonej marki do jakiej jestem w 100% przekonany a mianowicie MERCEDES - BENZ. Ale to tylko tak na kilka lat, jak maleństwo podrośnie (brak wózka, wanienki + stelaż, łóżeczka turystycznego, maty edukacyjnej, torby podróżnej, przewijaka itp itd) wrócę do A4, jak tam jeden kolega z forum pisze jedynej słusznej marki. Póki co nadal jestem z Wami służę pomocą jeśli tylko znam odpowiedź na pytania i problemy.

na zawsze z :a4fan:

bartezbest

1Le4i0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki fajny miętuskowy kolorek miała ta A4 :naughty::decayed: wszyscy mamy nadzieję ze szybko wrócisz do tek marki jak i modelu samochodu :good: pewnie z czasem pomyślisz nad młodszym modelem jak B5 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem, ale troszku chrzanisz kolego :gwizdanie:

Sam z takim samym rabanem poradziłem sobie i to w sedanie, a ty się do avanta nie pomieścisz?!

Ehhh... Poza tym klub to ludzie, a nie samochody i nie zapominajmy o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc kolego jeśli mam ograniczać się do powitań dla nowych klubowiczów wolę tylko poczytać i napisać coś jeśli jestem czegoś pewien[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 23:58_________________________________________________ :polew: sedan??? no to byłby koszmar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam z takim samym rabanem poradziłem sobie i to w sedanie, a ty się do avanta nie pomieścisz?!

ja w sumie mam avanta i był okres, że co tydzień jeździliśmy do rodziców i muszę powiedzieć, że luźno nie było ale roleta zawsze zasunięta :decayed:

A4 jest może małe, ale nie dajmy się zwariować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sedan??? no to byłby koszmar

ja woze dwoch czortow z tylu i w bagazniku mam wozek,ktory zajmuje mi 3/4 powierzchni-wczesniej wozilem podwojny wozek,mozna bylo jeszcze wrzucic jakies zakupy-wiec mi nie mow,ze w avancie masz mniej miejsca-chyba ze mieszkasz w nim-w co wątpie.... :wink4:[br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 00:07_________________________________________________

WOW. Tak mi strasznie przykro.

Straciliśmy Klubowicza z takim stażem...

Który tyku Kolegom tak wiele razy pomógł :(

R.I.P.

:polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie mieszkam (mieszkałem), na swoją klasę A4 jest bardzo pojemna w co nie wątpię i nie raz doceniłem ,tylko że ja potrzebuję tej pojemności więcej

pozdrawiam

Piszesz tak jak byś miał co naj mniej czwórke :decayed:..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pamiętam ... jakieś 100 lat temu ... mojego 2 - miesięcznego syna, razem z CAŁYM moim dobytkiem woziłem oplem kadettem 1.3 w automacie i wszystko zmieściłem. Ale Ci młodzi teraz wygodni :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pamiętam ... jakieś 100 lat temu ... mojego 2 - miesięcznego syna, razem z CAŁYM moim dobytkiem woziłem oplem kadettem 1.3 w automacie i wszystko zmieściłem. Ale Ci młodzi teraz wygodni :polew:

Właśnie. Teraz co drugi chciał by mieć Forda Transita :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś rodzinki były wieksze (2-3 dzieci) a szczytem marzeń był maluch..., jakś ludziska sie mieścili i nie narzekali. Teraz jedno dziecko i A4 w avancie za małe :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...