Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VAG Wrocław


tommylee

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

podłączam się do wątku. Dobrzy ludzie, polećcie proszę diagnostę biegle posługującego się VAG-iem we Wrocławiu, chodzi o fachową, niedrogą i, co najważniejsze, trafną diagnozę Aczwórki.

A może ktoś miał do czynienia z Firmą HALMA przy ul. Metalowców 25, kumpel robił u nich auto po małej kolizji i ponoć mają VAG-a, ale to jeszcze o niczym nie świadczy :wink:

Jeśli ktoś chciałby sprawdzić i podzielić się opinią, podaję do nich namiar: 071 376 96 96.

Pozdrowienia

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ślężnej też mają VAG.

Podpina młody koleś - trochu się na golfach zna, jak u niego byłem to byłem laik w temacie.

Teraz powiem tyle - jakiś super spec to z niego nie jest, ale diagnozę podstawową zrobi.

Mechanika mają za to dobrej daty ;).

To jest tuż za stacją Shella za Impelem - zakład napraw i regeneracji pomp - Diesel Serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym zapytać szanownych klubowiczów :) z Wrocka czy nie miałby ktoś czasu aby dziś wieczorem podpiąć się VAG'iem

do furki nad którą się zastanawiam ?

oczywiście interesuje mnie również koszt takiej usługi. Autko wymaga sporego wkładu finansowego, więc chciałbym wiedzieć czego mogę się po silniku spodziewać. Autko to A4 1.9 TDI QUATTRO 96/97 silnik AFN 110ps.

Interesuje mnie również ile można powiedzieć na podstawie logów statycznych, bo dynamiczne niezarejestrowanym autem może być trudno zrobić( coś się wymyśli :) ).

to chyba tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...