Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKE] Migająca dioda w przełączniku świateł


Maxito

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

dziś podczas wsiadania do samochodu zauważyłem że miga mi dioda która jest umieszczona w przełącziku świateł i tak się zastanawiam oczym ona mnie informuje po włączeniu motoru pomigała jeszcze kilka razy i zgasła. samochód stał cały dzień na powietrzu i wieczorem było chłodno może to informacja żeby przed włączeniem motoru zapalić światła żeby go pobudzić tak sobie myślę bo gdzieś coś takiego wyczytałem żeby akumulator rozruszać należy włączyć światła. czy ktoś z was zauważył tą migającą diodę i po co ona jest???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę wystarczy poszukać http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_dioda_mi_miga_na_wlaczniku_swiatel-t56859.0.html

na koncu chłopaki zbiczyli troszke z tematu ale początek jest na temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max dalej masz ten problem? Ja miałem taki objaw kilka razy ale jak były minusowe temperatury. Teraz sokój. BTW. Wymieniłem włącznik. Treba cekać do następnej zimy. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka wies o co chodzi z ASO? Tam można zapłacić za informacje z 300 pln! :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

to zróbcie ściepę wśród B7-ek i niech jeden jedzie do ASO się zapytać o co to chodzi z tą migającą diodką :polew:

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

pałuj sie lamusie :tongue4: :tongue4:

warnwarn.gifOT w wątku techniczym, a wyrazy miłości przenieście na PW.

A czy ja Ciebie obrażam ? :shocked: - to jest OT niestety ale przesadzasz, wątki Ci się pojebały, to nie Katowickie

warnwarn.gifOT w wątku technicznym - nie pierwszy raz z resztą.

Z 14 postów zostało 6 - sam spam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak ,ze gdy odpalam autko w garazu to świeci calosc, po chwili zaczyna migać aż wkoncu gaśńie całkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak ,ze gdy odpalam autko w garazu to świeci calosc, po chwili zaczyna migać aż wkoncu gaśńie całkiem

mi się wydaje że to sygnalizuje że aku jest słaby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...