Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 S4 2.7 BT] Moja S4


jupo

Rekomendowane odpowiedzi

Moja S4 2.7 biturbo Avant to rok modelowy '98r (plus to mocniejszy tylny most).Model w kolorze RS blue (ma lepszą bazę do montażu turbin z RS-a na K04 - inna podłoga) z piekną czarna podsufitką z szyberdachem.Autko bez zbędnych dodatków (np. system BOSE i inne) jest względnie lekkie. Na razie chciałem wymienić parę części z S4 z roku modelowego '99.Oraz zwiększyć nieznacznie moc.Ponieważ zawieszenie jest już zrobione (patrz Newbie) oraz komputer wykonany przez profesjonalną Szwajcarską firmę www.p-performance.ch. Poza tym parę modyfikacji zewnętrznych.W związku z tym mam pytanie czy ktoś wie czy klimatronik z modelu od '99r. bedzie pasował do mojego autka?Słyszałem też że relingi z A4 są inne w S4?Czy ktoś wie coś o tym?Na razie dodaję 2 fotki, ale po modyfikacjach będzie więcej.

Pozdrawiam.

P.S. Będe wymieniał listwy wewn.karbonowe na srebrne też z S4.Czy ktoś jest zainteresowany wymianą?

DSCF0391.jpg DSCF0422.jpg DSCF0413.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, orginał bez zbędnego festynu, bardzo mi sie podoba :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładne cacko. pokaż zdjęcie silnika :) skórka wypaśna sam na taką choruje. fele takie jak moje ;) te hamulce Cie zatrzymają?? bo ja mam takie w moim autku :)

i czemu ramki wokół radia nie masz carbonowej?? bym sie mógł zamienić na komplety :P bo ja mam pakiet drewna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do panelu kilatronika. Przypuszczam że bedziesz musiał zmienić cały panel środkowy. Bo w modelu 99 jest inny.

model 98

C1243260_5.jpg

model 99

C1240245_4.jpg

Jak widzać różnica to nie sam panel klimatronika.

- popieliczka

- przyciski nad radiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, orginał bez zbędnego festynu, bardzo mi sie podoba

he he he, w tej kwestii to sie zawsze zgadzamy, festynowi mówmy NIE

:mrgreen: :twisted:

bryka cool :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co tu pisać ........ poprostu malina, kolor ideał.Gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki, :neutral: ale tak jak pisałem niestety na razie nie mam fajnych fotek (chyba że kogoś interesują z uszkodzonego auta).Obecnie autko jest w fazie naprawy a ponadto będe robił parę przeróbek i zakładał car audio.Także dopiero może coś pod koniec Czerwca.Z tego co się w międzyczasie dowiedziałem to to że autko ma aktualnie 315KM i ok. 500Nm, bo taką moc daje program i filtr sportowy z Szwajcarskiej firmy "p-permormance".W planie mam jeszcze zrobienie wydechu i podniesienie mocy na ok. 340-350KM.

Pozdro

P.S. Jeśli kogoś interesują mam fotki innych eSek i Rsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno zarombista fura a ten kolor ideał :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...