Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 S4 2.7 BT] Moja S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ehhhh ...... cudna ... dawaj wiecej fotek ....

Opublikowano

No autko z chrakterem na maxa !!!!!!! wyróżnia się tym co na zewnątrz i tym co wewnątrz .Gratuluje pozdrawiam

Opublikowano

moje drugie marzenie :cool:

Opublikowano

"jupo" zapodaj fotki z przodu i z tyłu :-)

zobaczymy co koledzy powiedza na temat lamp :mrgreen:

no i kiedy wreszcie oddasz mi mojego grila ?

Opublikowano

śliczne auto ze słusznym motorem,kolor poezja ...

Opublikowano
  • Autor

Już niedługo - bardzo chętnie zapodam fotki, a lampy zakupiłem wg. swojego gustu bo takie mi się najbardziej podobały.

Co do grilla to chciałbym już wymienić, niestety czekam cały czas na obiecany od RS-a, ale wiesz jak z Bogdanem :mad:

Opublikowano
Już niedługo - bardzo chętnie zapodam fotki, a lampy zakupiłem wg. swojego gustu bo takie mi się najbardziej podobały.

Co do grilla to chciałbym już wymienić, niestety czekam cały czas na obiecany od RS-a, ale wiesz jak z Bogdanem :mad:

no no - Bogdan

Opublikowano
  • Autor

Tak jak obiecałem, dodaję parę fotek

1.jpg 2.jpg 3.jpg

7.jpg 12.jpg 11.jpg

Opublikowano

za***iste lampy! przednie dodaja 'zadziornosci' :P mozna wiedziec co to za lampki i gdzie kupione?

Opublikowano

czyżby lampy FK :mrgreen:

Opublikowano

cudna ... :!:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie lampy FK black - zakupione u kolegi w HBM Kielce.Jeżeli ktoś będzie chciał spróbuje załatwić lepsze ceny

Opublikowano
  • Autor

DSCF0108.jpg DSCF0087.jpg DSCF0056.jpg

RII010.jpg 10.jpg DSCF0059.jpg

Opublikowano

No co tu duzo pisac, jest po prostu piekna !! ;) Lampki daja rade :razz:

Opublikowano
  • Autor
za***iste lampy! przednie dodaja 'zadziornosci' :P mozna wiedziec co to za lampki i gdzie kupione?

Dokładnie - właśnie dlatego się zdecydowałem, a zobacz jak jeszcze bardziej "agresywnie" wygląda bez kratek. :twisted:

PozdroDSCF0486.jpg

Opublikowano

zastanawiałem się nad tymi ledami, ale są tylko czerwone i chrom, a ja chce czarne :sad:

Opublikowano
  • Autor

4.jpg 5.jpg

9.jpg DSCF0025.jpg

MOGę JESZCZE DOŁOŻYć KRÓTKIE FILMIKI W FORMACIE .avi (np. z kręcenia bączków lub przyspieszeń) , LECZ NIE WIEM JAK :sad:

Opublikowano

S4 jak to S4........za***isty sprzet :cool:

światełka...kwestia gustu właściciela :razz:

Opublikowano
za***iste lampy! przednie dodaja 'zadziornosci' :P mozna wiedziec co to za lampki i gdzie kupione?

Dokładnie - właśnie dlatego się zdecydowałem, a zobacz jak jeszcze bardziej "agresywnie" wygląda bez kratek. :twisted:

Pozdro Obrazek

dlatego mam grill Kamei, podoba mi sie cicho-ciemny styl. u mnie jest brak oznaczen, tylko 2 rurki zdradzaja co siedzi w autku (chociaz nie do konca :D )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.