Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Liga Mistrzów 2009-2010

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2:0

dwa miesiące temu nikt mi nie chciał uwierzyć,że Inter wygra LM :kox::decayed:

Opublikowano

:> to było dobre

Opublikowano

zrobił tego obrońce jak małego dzieciaka :polew:

Opublikowano

komentator,stwierdził,że zrobił,go jak dzieciaka na plaży w Pucku :polew:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

Bayern zamiast spiąć poślady i wyjść z jakąś kontrą, to się brandzlują jak trampkarze :thumbdown:

generalnie dynda mi to kto wygra, bo Inter nigdy nie był mi bliski, a Bayernu nie lubię od dziecka :)

Opublikowano

Mecz zbliża się do końca i pozostaje pogratulować Interowi. Ale już za rok...

Glory Glory Man United :evil:

Opublikowano

a w sezonie 2011/2012 Juve z wielki hukiem powróci do LM :decayed:

Opublikowano

Gdzie jest teraz Fazy i to jego 2:1 dla Bayernu :decayed:

Opublikowano

Mecz zbliża się do końca i pozostaje pogratulować Interowi. Ale już za rok...

Glory Glory Man United :evil:

Jak Barca zrobi jeszcze dwa madre transfery (pomocnik na zmiane dla Iniesty - nie Fabregas, i zmiennik Alvesa) to prorokuje im powrot na szczyt Europy :decayed: , no chyba ze Mou z Realem cos osiagnie bo tam sie znow szykuja HITY transferowe :polew: :polew:

Opublikowano

3 min i wielka feta w Mediolanie :> i zapewnione 4 miejsca od góry w LM :).

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

i po zawodach, wygrał zdecydowanie lepszy :decayed:

Opublikowano

obrona interu nie do przejscia...

Opublikowano

a w sezonie 2011/2012 Juve z wielki hukiem powróci do LM :decayed:

oby oby :good:

inter wygral zasluzenie nie lubie Interu ale dzis liczyla sie Serie A oraz Wlochy choc w skladzie Interu zadnego wlocha :blink: wloska druzyna tylko z nazwy....sami najemnicy :gwizdanie:

Opublikowano

Wy tu pierdu, pierdu, a u mnie pod domem biegają jakieś pijaczury i wykrzykują dziwne hasłą...

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

obrona interu nie do przejscia...

ten sam mecz ogladalismy ??? :gwizdanie:

wydawalo mi sie ze Inter mial duuuuuuuuuzo szczescia momentami , bo Robben ta ich obrone momentami wpojedynke motal . Inter mial chyba nawet mniej okazji do zdobycia bramki i tylko beznadziejna obrona Bayernu sprawila ze im sie udalo .

Nie robcie z Interu druzyny kosmicznej, bo teraz Mou odchodzi i zobaczymy jak daleko bez dokladnej taktyki Inter zajdzie w przyszlym sezonie .

Opublikowano

obrona interu nie do przejscia...

ten sam mecz ogladalismy ??? :gwizdanie:

wydawalo mi sie ze Inter mial duuuuuuuuuzo szczescia momentami , bo Robben ta ich obrone momentami wpojedynke motal . Inter mial chyba nawet mniej okazji do zdobycia bramki i tylko beznadziejna obrona Bayernu sprawila ze im sie udalo .

Nie robcie z Interu druzyny kosmicznej, bo teraz Mou odchodzi i zobaczymy jak daleko bez dokladnej taktyki Inter zajdzie w przyszlym sezonie .

nie wydawało Ci się tylko tak było :wink4: mieli więcej szczęścia i wygrali :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Maj 2010, 07:21_________________________________________________a właśnie koleś zadzwonił do rmf i się podniecał wygraną Interu i powiedział że Inter jest najlepszy z zespołów LM - sorry ale chyba on nie ma pojęcia o piłce nożnej
Opublikowano

obrona interu nie do przejscia...

ten sam mecz ogladalismy ??? :gwizdanie:

wydawalo mi sie ze Inter mial duuuuuuuuuzo szczescia momentami , bo Robben ta ich obrone momentami wpojedynke motal . Inter mial chyba nawet mniej okazji do zdobycia bramki i tylko beznadziejna obrona Bayernu sprawila ze im sie udalo .

Nie robcie z Interu druzyny kosmicznej, bo teraz Mou odchodzi i zobaczymy jak daleko bez dokladnej taktyki Inter zajdzie w przyszlym sezonie .

nie wiem, moze ogladales jakis inny :wink4: nie mowie ze inter jest super ekstra. mieli mniej sposobnosci do strzelenia bramki bo tylko z kontry mieli akcje. co nie zmienia faktu ze pomimo 70% posiadania pilki bayern mial ze 2 akcje na gola, a tak to kopanina w srodku boiska

Opublikowano

gdyby nie ten cholerny wulkan LM wygrała by Barca,

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.