Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ASN] AUDI A4 B6 3.0v6 QUATTRO 18" BBS LM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra suka z niej :kox:

szkoda ze nie 19" ten bbs lm

[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 10:17_________________________________________________dobrze ze zmieniles kolo z tego mam`a na bbsa

dobrze ze zrobiles przod s-line

dobrze ze wywaliles diody i dales ori lampe

i do tego gwint

teraz te auto jest duzo bardziej stylowe.... :good:

Opublikowano

naprawde ladny setupik :good:

jeszcze listwy s4 by ladnie wygladaly na drzwiach.

oznaczen z klapy nie usuwasz?

Opublikowano

Pięknie wygląda na tych kołach :slina::notworthy:

Opublikowano

3.0 V6 Q to jest za***isty silnik jak ktoś nie chce modyfikować engine i mu wystarczy te 220KM w serii (jeśli trzyma serie) :gwizdanie:

Robiona gustownie i oby tak dalej :good:

Opublikowano

To jak z tymi BBSami ? Ori czy replika ?

Opublikowano

Podłączam się do pytania :naughty:

Ps.Chociaż właśnie wypatrzyłem, że to chyba nie ori :) (nie maja "wybitych" emblematów bbs)

Ale też takie mam w planach :)

Opublikowano
  • Autor

Tak sa to repliki, kupilem na ebayu brytyjskim (pisze poniewaz wiele osob pisze mi na PW zapytanie gdzie kupilem ;) )[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 23:10_________________________________________________

naprawde ladny setupik :good:

jeszcze listwy s4 by ladnie wygladaly na drzwiach.

oznaczen z klapy nie usuwasz?

mysle ze nia ma sensu, jakbym mial 1.6 to pewnie bym usunal ;)

Opublikowano

Te repliki miały jakąś nazwę czy no-name ? Jak z ich jakością ?

Opublikowano
  • Autor

Te repliki miały jakąś nazwę czy no-name ? Jak z ich jakością ?

Ciezko powiedziec jak akurat z jakoscia tych felg bo mam je kilka dni na aucie, w poprzednim aucie (golf IV) mialem repliki kol od golfa V GTI i nie bylo zadnych problemow.... co do nazw to w ebayu wpisuj "bbs lm" normalnie albo "dare lm"

Opublikowano
  • Autor

Dibo - na allegro masz repliki BBS LM - nazywają się DARE LM chyba, cena 2100pln :wink4:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=982296375

dokladnie to sa te felgi ale po 1 nie polecam sprzdajacego strasznie slaby z nim kontakt i jest nie slowny, po 2 wszystkie 4sztuki 8 calowe, u mnie sa tyly 9 cali :)

Opublikowano

zawsze mnie to zastanawialo,jak sie ma quattro do roznej szerokosci felg? bez roznicy?

Opublikowano

Dibo - na allegro masz repliki BBS LM - nazywają się DARE LM chyba, cena 2100pln :wink4:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=982296375

Te aukcje znam na pamięć :wink4: Przymierzam się do tych Dare LM tylko że 19" :naughty: Dlatego pytam o jakość i czy to ta felga.

Opublikowano
  • Autor

zawsze mnie to zastanawialo,jak sie ma quattro do roznej szerokosci felg? bez roznicy?

swego czasu mialem golfa IV w 4motion i tez sie zastanawialem i kiedys dorwalem jakis zeszyt serwisowy i wyczytalem ze jest 5% tolerancji jesli chodzi o szerokosc przodu wzgledem tylu. Mam znajomego co ma na przodzie 225 a na tyle 245 w quattro i smiga juz trzeci sezon teraz.

Dibo - na allegro masz repliki BBS LM - nazywają się DARE LM chyba, cena 2100pln :wink4:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=982296375

Te aukcje znam na pamięć :wink4: Przymierzam się do tych Dare LM tylko że 19" :naughty: Dlatego pytam o jakość i czy to ta felga.

tak to ta sama felga

Opublikowano

BBS LM i wszystko jasne :)

piekna jest ta fela

Opublikowano

Furka :kox: no i LM :gwizdanie: na prawdę bardzo, bardzo ładna B6! gratki auta!

Opublikowano

super furacz wszystko extra fele :drool: :drool: :drool: nawet wydech bomba :naughty:

Opublikowano

pięknie siedzi na tym gwincie i ta fela ...bardzo ładnie :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

gratki za motor !!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.