Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Czarny mat czy połysk?

. 5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. .

    • Czarny Połysk
    • Tylko polerka
    • Czarny połysk z chromowaną obwódką
    • .
    • .
      0

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i do tej felgi dorzycić chromowany paseczek (ale nie na całość tego rantu) - według mnie będzie koX.

Lip do tych felg to nie to :decayed:

Nie zgodzę się :tongue4:

Opublikowano

sorry za jakość ale dawno się w to nie bawiłem i chyba wyszedłem z wprawy, jeśli kiedykolwiek ją miałem :polew: poza tym na szybko robione :wink4:

czarny połysk (przynajmniej przypomina):

97737529.jpg

grafit mat:

66410444.jpg

i mój faworyt, special pink PornStar edition :polew: :polew: gdzieś czytałem że zawsze chciałeś taki napis :polew:

78374084.jpg

Opublikowano

78374084.jpg

dodaj do ankiety :kox: założę się że wygra :decayed:

Opublikowano

No i problem rozwiązany :polew:

PINK :kox:

Opublikowano

Bezkonkurencyjnie wygrywa pink! :kox::polew:

Opublikowano
  • Autor

hahaha :polew:

mi chodziło o napis na tylnej klapie a nie wymalowanie auta :decayed:

fajnie Ci to wyszło :naughty:

czarny połysk faworytem jak dla mnie póki co :kox:

jeszcze jak mógłbym prosić o ten czarny połysk z chromowaną obwódką i białe :decayed:

Opublikowano
jeszcze jak mógłbym prosić o ten czarny połysk z chromowaną obwódką i białe :decayed:

a może frytki do tego? :polew:

zobaczę co da się zrobić, ale to już nie dzisiaj, padam na ryj po treningu

Opublikowano

Michał! Michał! Michał! :wink4:

Tak na serio to czarny połysk wygrywa jak dla mnie i dla CIebiei chyba już nie zmienisz decyzji... No może dodatkowo ten rancik. A z białym to ja bym dał sobie spokój. No chyba, że chcesz jakieś BBSy, WRC... :tongue4: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

...i shake'a :polew:

nie no to są już jedyne opcje jakie zostały to żeby ankieta była wiarygodna... wiesz o co chodzi :decayed::notworthy:

Opublikowano

I znowu zmiana opcji w ankiecie więc ja czekam na propozycję z rantem (obwódką) chromowaną. :good:

Opublikowano
  • Autor

przerobiłem już ankietę

jak Michaś poda ostatnie propozycje to zeruje i ostateczna zabawa :decayed:

Opublikowano

no grafity nawet ladnie wygladaja :good:

Opublikowano

rob czarny polysk z chromowana obwodka i bedzie przekox:D :kox:

biale by byle tez zarabiste, ale na bialym, lub czarnym aucie, w poprzednich autach zawsze na zime alusy mialem biale, taka pseudonamiastka rajdow :polew:

a jakbys juz koniecznie chcial miec polerke calych to olej ja i kup ode mnie chromy :decayed:

Opublikowano

No i do tej felgi dorzycić chromowany paseczek (ale nie na całość tego rantu) - według mnie będzie koX.

Lip do tych felg to nie to :decayed:

Nie zgodzę się :tongue4:

A to się nie zgadzaj :decayed:

Mój zmysł estetyczny mówi mi to wyjdzie siara :tongue4:

Opublikowano

Jak chcesz zobaczyć to w moim wątku mam felgi pomalowane na czarny mat

Opublikowano

koniec z VT do odwołania, straszna siara wychodzi :decayed: :decayed:

fotki tylko poglądowe, niedopracowane, niedopieszczone, na potrzeby ankiety :gwizdanie:

88220217.jpg

i białe (prawie):

29657051.jpg

pomysł z czarnym połyskiem i chromowaną obwódką nawet zaczął mi się podobać, z tym że, jak mówiono wcześniej, felgi muszą być czyste żeby był efekt :gwizdanie: a w zimie raczej z tym ciężko...

dlatego myślę że odnowienie lakieru i pozostawienie ich w aktualnym kolorze było by najlepszym wyjściem :wink4:

hmmmm albo stalowe 15" :polew: :polew: -mam i nie narzekam :polew:

Opublikowano

oddaj je tylko do polerki i bedzie ok albo ewentualnie ten pink tez całkiem ciekawy :polew:

Opublikowano

zdecydowanie polerka ciemnych felg wogóle nie widać ze sa takie wielkie nie robi to na mnie wrazenia

Opublikowano
Widziałem coś takiego na Leonie, ale białym.

o tego Leona chodzi?

5024201.jpg

Opublikowano

Dokładnie tego, ale powiem szczerze że na tym zdjęciu wygląda tak sobie :mysli:

Natomiast w realu...plułem sobie w brodę nie kupiłem takich felg i nie zrobiłem podobnej kombinacji u siebie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.