Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

moja a4 - Tczew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hello

jako że obiecałem w NEWBIE to wrzucam fotki.. trochę ciemno było.. jutro zrobię jeszcze kilka i dorzucę...

Ogólnie A4 Avant 1,9 TDi 110KM 1997r. - klimatronik, webasto, oryginalne audio, stan oryginalny bez szczypty tuningu...

DSC01400.jpg

DSC01405.jpg

DSC01406.jpg

Opublikowano

jak to A4 wyglada ladnie :D

Opublikowano

Witamy bliźniaczkę (bez gekona co prawda). Śliiczna niunia. Dbaj o traktorka jak nalezy. :mrgreen:

Zazdroszczę Ci webasto :twisted:

Opublikowano
  • Autor
Witamy bliźniaczkę (bez gekona co prawda). Śliiczna niunia. Dbaj o traktorka jak nalezy.

sie wie.... wymieniłem górny tylny wachacz z prawj strony i to wszystko co było do zrobienia w aucie z przodu po przejechaniu 155 tys. ( no rozrząd po kupnie ma się rozumieć też) z tyłu amorki zaczynają mi syczeć... i olej razem z filtrami oleju paliwa i powietrza wymienie w najbliższym czasie...

Zazdroszczę Ci webasto

hehe... ale kompa nie mam a bardzo chciałbym... nie wiem czy tylko wystarczy zmienic licznik..... no i nie quatro...

Opublikowano

i kolejny TeDeŁi w avancie :mrgreen:

witaj :cool:

a gdzie masz relingi :?:

Opublikowano
  • Autor
a gdzie masz relingi :?:

zaj***li dresiarze, hehe a tak na poważnie nie było, niemiec który był pierwszym właścicielem autka mówił że oryginalnie nie było.. fajnie nie???

Opublikowano

Fajne autko, szkoda ze nie ma relingów - myslisz nad nimi ?? i Webasto, to tez masz limited edition jak Murzyn :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor
Fajne autko, szkoda ze nie ma relingów - myslisz nad nimi ??

musialbym sie rozejrzec... a wiesz jak jest z mocowaniem... bo nie widze miejsca na dachu do montarzu relingów.. jedynie we wnękach dzwi miejsca gdzie mozna bagażnik dachowy montować

Opublikowano
Fajne autko, szkoda ze nie ma relingów - myslisz nad nimi ??

musialbym sie rozejrzec... a wiesz jak jest z mocowaniem... bo nie widze miejsca na dachu do montarzu relingów.. jedynie we wnękach dzwi miejsca gdzie mozna bagażnik dachowy montować

Trzeba podusfitke sciągać i robić dziurki w dachu

Opublikowano

Wystarczylo by ja dobrze odchylic bez zdejmowania, furka super, aluski jakies wloz

Opublikowano

i znowu srebrny avancik w klubie :lol:

Opublikowano
i znowu srebrny avancik w klubie :lol:

O to chodzi panie o to chodzi :mrgreen: A ile sztuk avancików liczy nasza stajnia :?:

Nie umiałem zliczyć , może ktoś wie :?:

Opublikowano
  • Autor

jak obiecałem więcej fotek...

2.jpg4.jpg6.jpg8.jpg

12.jpg14.jpg15.jpg16.jpg

25.jpg27.jpg29.jpg31.jpg

Opublikowano

piekna piekna,podzielam opinie wojtasa,wsadz relingi

ach te webasto...tylko pozazdroscic :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor
wsadz relingi

musze pojeździć poszukać, ew. na allegro popatrzec, tylko że jak bym montował to chyba tylko chromowane.. ciekawe tylko czy pod podsufitówką są miejsca przygotowane do montażu...

Opublikowano

Autko fajne zadbane relingi chrom tez beda pasowac i wyglad gwarantowany bedzie :mrgreen:

Opublikowano

musze pojeździć poszukać, ew. na allegro popatrzec, tylko że jak bym montował to chyba tylko chromowane.. ciekawe tylko czy pod podsufitówką są miejsca przygotowane do montażu...

miejsca raczej sa oznaczone ale jak przylozysz reling do dachu to bedziesz wiedzial mniej wiecej gdzie szukac :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor
zdjąłes oslone na silniku do fotek czy jej nie masz??

zdjąłem i jak odkręcałem to się ta gumowo-metalowa przejściówka ukręciła... aktualnie szukam nowej (osłona jest cała)

widziałem widziałem... za połowę ceny to bym pewnie i wziął.. ale musze trochę z dołka wyjść finansowego... po zakupie auta i koniecznych przy nim robotach

Opublikowano

ładniutka ...

P.S i tez bez relingów .... :sad:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.