Skocz do zawartości
IGNOROWANY

moja a4 - Tczew


bronson

Rekomendowane odpowiedzi

Hello

jako że obiecałem w NEWBIE to wrzucam fotki.. trochę ciemno było.. jutro zrobię jeszcze kilka i dorzucę...

Ogólnie A4 Avant 1,9 TDi 110KM 1997r. - klimatronik, webasto, oryginalne audio, stan oryginalny bez szczypty tuningu...

DSC01400.jpg

DSC01405.jpg

DSC01406.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy bliźniaczkę (bez gekona co prawda). Śliiczna niunia. Dbaj o traktorka jak nalezy.

sie wie.... wymieniłem górny tylny wachacz z prawj strony i to wszystko co było do zrobienia w aucie z przodu po przejechaniu 155 tys. ( no rozrząd po kupnie ma się rozumieć też) z tyłu amorki zaczynają mi syczeć... i olej razem z filtrami oleju paliwa i powietrza wymienie w najbliższym czasie...

Zazdroszczę Ci webasto

hehe... ale kompa nie mam a bardzo chciałbym... nie wiem czy tylko wystarczy zmienic licznik..... no i nie quatro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko, szkoda ze nie ma relingów - myslisz nad nimi ?? i Webasto, to tez masz limited edition jak Murzyn :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko, szkoda ze nie ma relingów - myslisz nad nimi ??

musialbym sie rozejrzec... a wiesz jak jest z mocowaniem... bo nie widze miejsca na dachu do montarzu relingów.. jedynie we wnękach dzwi miejsca gdzie mozna bagażnik dachowy montować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko, szkoda ze nie ma relingów - myslisz nad nimi ??

musialbym sie rozejrzec... a wiesz jak jest z mocowaniem... bo nie widze miejsca na dachu do montarzu relingów.. jedynie we wnękach dzwi miejsca gdzie mozna bagażnik dachowy montować

Trzeba podusfitke sciągać i robić dziurki w dachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu srebrny avancik w klubie :lol:

O to chodzi panie o to chodzi :mrgreen: A ile sztuk avancików liczy nasza stajnia :?:

Nie umiałem zliczyć , może ktoś wie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze pojeździć poszukać, ew. na allegro popatrzec, tylko że jak bym montował to chyba tylko chromowane.. ciekawe tylko czy pod podsufitówką są miejsca przygotowane do montażu...

miejsca raczej sa oznaczone ale jak przylozysz reling do dachu to bedziesz wiedzial mniej wiecej gdzie szukac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz niestety dziury w dachu zrobic :wink:

zdjąłes oslone na silniku do fotek czy jej nie masz?? :grin:

mam cos dla ciebie

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=110462570

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjąłes oslone na silniku do fotek czy jej nie masz??

zdjąłem i jak odkręcałem to się ta gumowo-metalowa przejściówka ukręciła... aktualnie szukam nowej (osłona jest cała)

widziałem widziałem... za połowę ceny to bym pewnie i wziął.. ale musze trochę z dołka wyjść finansowego... po zakupie auta i koniecznych przy nim robotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...