Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Montaż turbo timer'a

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , montowałem ostatnio z Poźkiem w mojej Parówce Turbo timer i chciałbym zostawić coś dla potomnych , akcja nie jest zbyt kłopotliwa ale może komuś się przydać.

Sprzęt wyglądał po zakupie tak :

28439167.th.jpg

Białym kółeczkiem zaznaczyłem fioletowy kabelek który trzeba podpiąć pod kostke przy hamulcu ręcznym , timer bedzie działał tylko przy zaciągniętym ręcznym.

Czerwonym kółeczkiem zaznaczyłem wtyczke którą trzeba obciąć i tym sposobem mamy kable : niebieski , czerwony i zielony

Następnie demontujemy licznik , szukamy za nim w wiązce po lewej stronie grubego czarnego kabla (plus po stacyjce) i czerwonego (plus stały)

16601593.th.jpg

Czerwony kabel który idzie z naszego TT podpinamy pod plus stały (białe kółeczko)

Zielony kabel który idzie z naszego TT podpinamy pod plus po stacyjce (niebieskie kółeczko)

Niebieski kabel który idzie z naszego TT zalepiamy izolacją tak żeby nam niczego nie nabroił (jest niepotrzebny) :wink4:

Następnie odkręcamy tunel środkowy , i jakimś cienkim kablem wpinamy sie w kostke przy ręcznym , akurat ja miałem w tej kostce kable : brązowy i brązowy z białym , podpiąłem się pod ten drugi

xxxxxxxxxxxxxxxx.th.jpg

Następnie ciągniemy nasz cieniutki kabelek tunelem az pod kierownice

xxxxxxxxk.th.jpg

Centralke ja umieściłem pod kierownicą , zamontowana fachowo na trytytke :good: , nie ma prawa odpaść :kox:

xxxxxi.th.jpg

łączymy nasz cienki kabelek z fioletowym wychodzącym z centralki i mamy wszystko zrobione. można zamontować osłone pod kierownicą , założyć z powrotem tunel środkowy

Pozostało podłączenie pilocika w jakimś dostępnym miejscu , tak żeby był na oku i pod palcem :wink4: (niestety nie było możliwości montażu na trytytke , musieliśmy zadowolić sie taśmą dwustronną)

xxxy.th.jpg

Opublikowano

A mówiłeś, że to miernik ścisku kierownicy.. :naughty:

Gud Dżob :good::wink4:

Opublikowano
  • Autor

A mówiłeś, że to miernik ścisku kierownicy.. :naughty:

Gud Dżob :good::wink4:

dzieki , ścisk ma w opcji :good:

Opublikowano

Przydaje się takie coś? Można wiedzieć gdzie to kupiłeś??

Opublikowano

gooood idea :good: powiedz skolko Cie to kosztowało :przebiegly:

Opublikowano

elegancki opis i fotorelacja :kox: :kox: wielu się przyda

kosik1234

co daję ?? schłodzenie turbiny po ostrzejszej przejażdżce, bez konieczności siedzenie w samochodzie

a tu kupisz http://allegro.pl/listing/search.php?category=3&sg=1&string=timer+turbo

Opublikowano
  • Autor

gooood idea :good: powiedz skolko Cie to kosztowało :przebiegly:

kupiłem od gościa ze StreetRacing'u za 320 pln , montaż w "Trytytka Garage" w Nadarzynie gratis :good:

  • 5 lat później...
Opublikowano

Ma ktos zdjecia zeby wrzucic jeszcze raz?

  • 1 rok później...
Opublikowano

macie zdjęcia jeszcze bo nie wyswetla:(

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.