Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] MOJA PIERWSZA A4:)))))


hideen22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :))niedawno kupiłem moja "ANULKE" i jestem z niej bardzo zadowolny jak dla mnie prezentuje sie bosko w środku wentylowana skórka czarna prawie w idealnym stanie jak nówka:))no i dobrze wyposażona:))

No ale wiadmo najważniejsze jst serducho 2.8v6 quattro :))jak troche popada ładnie sie bokiem chodzi;)sterowanie idealne;)

jeste oczywiscie troche do poprawy żeby niebyło ze jest idealna bo to by była ściema...heh ale nad tym pracuje:)

Mam nadzieje że do lata będzie wszystsko tak jak chce bo narazie funduszy brak:(

NO i co wy o tym myślicie?? jakies dobre porady??łapie wszystko bo świezy w tym jestem:) :evil: :evil:

19w210.jpg

hB_X0.jpg

19xglr.jpg

19xnPS.jpg

hEv50.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra;)ale po za tym wszystko jest:)P :tongue4:

Elektrycznie składane lusterka masz? :decayed: Fotele kubełkowe masz? :decayed: itd. :gwizdanie:

Nie no luz, jest bogata wersja i śmiało możesz mówić że full, ale ten full to raczej nie jest fabryczny bo widać, że ktoś doinwestował autko :) Poprzedni właściciel miał coś z niektórych ludzi na tym forum :) rezał rezał rezał :good: I wyrezał, tylko progi by tu się przydały w kolor :mysli:

Ładna :good: Gratulacje :wink4: Ale felga by się przydała większa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego hideen22 full opcja to nie jest bo możemy Ci kilka rzeczy powymieniać czego brakuje ale masz dobrą opcję :wink4:

Kolor masz bardzo unikalny i powiem Ci że chyba pierwszy raz widzę A4 w takim kolorze :naughty: :naughty: :kox:

Przód widzę że miałeś odmładzany na 2 lift to masz już spokój :gwizdanie:

Tylne lampy zmień po 2 lifcie albo nowy model lamp LED :)

Kierunki zmień na srebne, masz ksenon bo widzę że masz spryski lub zaślepki :?: Jeśli nie to zakładaj Hidy 6000K :naughty:

Gleba jest także też masz spokój a felunek poszukaj na lato 18-19" :)

Jakie masz audio, Bose :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna taksowka :tongue4: bo w takim kolorze sa auto w coniekturych krajach :przebiegly: a pozatym spoko poza milionowym przebiegu zapewne :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bose tylko martwi mnie to ze jest tylko 4 głośniki troche dziwne jest zmieniarka ale musze to zmienić bo mnie to drażni strasznie lubie dobre brzmienie i brakuje subka jakiegos dobrego itd...ale narazie zbieram bo niechce lipy wkładać;)tak sa xenki i sa spryskiwacze...chciałem zmienic na czarne wogóle z przodu tylko niewiem czy to będzie dobrze wyglądało ale jak na moje oko tak no i oczywiscie na lato planuje jakies ładne 18 wsadzić tylko to jest strasznie niskie było obniżane i kurde o wszystkie policjanty zachaczam ;)chce wymienic układ wydechowy bo mi niepasuje ten dziwięk...jest za mało groźny ze tak to nazwe doradzicie na co sie nastawić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bose tylko martwi mnie to ze jest tylko 4 głośniki troche dziwne jest zmieniarka ale musze to zmienić bo mnie to drażni strasznie lubie dobre brzmienie i brakuje subka jakiegos dobrego itd...ale narazie zbieram bo niechce lipy wkładać;)tak sa xenki i sa spryskiwacze...chciałem zmienic na czarne wogóle z przodu tylko niewiem czy to będzie dobrze wyglądało ale jak na moje oko tak no i oczywiscie na lato planuje jakies ładne 18 wsadzić tylko to jest strasznie niskie było obniżane i kurde o wszystkie policjanty zachaczam ;)chce wymienic układ wydechowy bo mi niepasuje ten dziwięk...jest za mało groźny ze tak to nazwe doradzicie na co sie nastawić??

Co do wydechu, to jak masz "mało groźny" to wytnij kata i wstaw przelot (rurka) na początek, bo tłumika końcowego typu Remus, Ulter, (puszka+ tłumik) nie zakładaj bo może to źle wpłynąć na osiągi, najlepiej załóż ładną podwójną końcówkę :evil:

Jeśli chcesz żeby było go wyraźniej słychać to zastanów się też nad filtrem powietrza K&N (wkład) poprawia dźwięk bo osiągów to nie poprawia jak to inni twierdzą :wink4:

Co do zawiasu to mam tak samo.. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie drogi trzyma sie idelanie ale jak co do czego przychodzi masakra ani zaparkować a ni nic:)ale powiem wam fajna akcje 2 dni temu przeleciałm przez garba tak z 90km/h bo była mgła i niezauwazyłem wiecie jakie to jest sztywne ,ale rece mi opadły od razu ale naszceście jak ja podniosłem to jest wszystko ok:)kamień mi z serca spadł;)) no co do wydechu to tak zrobie napewno wytne kata i wstawie przelocik filterek tez zmienie i mam tam jecsez pare pomysłów,ale za mało czasu na to wszystko .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna taksowka :tongue4: bo w takim kolorze sa auto w coniekturych krajach :przebiegly: a pozatym spoko poza milionowym przebiegu zapewne :polew:

Wątpię żeby to była A4 która jeździła na taxi bo jednak to nie jest ten kolor, choć podobny :decayed:

Sąsiad ma okularnika sprowadzanego od taryfiarza z niemcowni i jednak ma inny kolor, taki be żo wy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód trochę do poprawki, kierunki na białe i będzie :kox:

Ciekawe jak u Ciebie wyglądałałyby takie lampy:

58503e2b65e21326m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód trochę do poprawki, kierunki na białe i będzie :kox:

Ciekawe jak u Ciebie wyglądałałyby takie lampy:

58503e2b65e21326m.jpg

Te lampy to już dawno wyszły z mody, ok jeśli Ci się podobają to spox ale jest wiele innych lepszych wzorów :)

Jeśli Ledy to takie

f9d07ff14636bdc8m.jpg

c3a6520acff5c318m.jpg

Co do końcówki to ja mam wydech (puszka+tłumik) K&M INFERNO ale jest już zdjęty i będzie założona sama nakładka tłumika.

9f00c911c5e1afd0m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy rzecz gustu, według mnie ładniejsze będą te ledy: Ts17eIwi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy rzecz gustu, według mnie ładniejsze będą te ledy: Ts17eIwi.jpg

Te lampy też nie są złe ale moim zdaniem ich środek mi za bardzo przypomina "sławne" lexusy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kolor to perłowy metalic ? bo u mnie audi 90 jezdzi w tym kolorze na żywo super ogólnie masz fajny wozik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak perłowy metalic;)naprawde unikalny kolorek::)dzięki:)

pytanko chce zmienić lusterko pasażera bo jest mniejsze i mnie denrwuje bo niewygodnie po wawie sie z takim śmiga;)zastanawiałem sie na chromami myslicie że to będzie oki?albo czarne ale gdzie moge znaleźć dobre i normalnej cenie do swojego modelu??kupował ktos z was już??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...