Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wędkarstwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jutro moze pojade na brzany.:decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Ja ostatnio kilka razy w tygodniu wypadzik nad wisełke i zawsze sandaczyki :) . Oczywiscie dalej tam pływają bo zabawa jest przednia . Nigdy tak czestych biorow nie miałem ale najwiekszy to 62 i to kolegi nie mój :/ .

Opublikowano

W sobotę pojechaliśmy z kolegami na stawy porzucać za szczupakiem. Pogoda do bani. Wiało i zimno. Spining nie jest moją ulubioną metodą także więcej przesiedziałem pod wiatą i przegadałem z nimi. Szybko się zwinąłem i w trasie dostałem telefon od kumpla, że poszli na inny staw i w parę minut 4 szczupłe i 2 okonie :wink:

A tu kilka moich kolejnych rybek z tego sezonu :naughty:

15kg

e5d36b581a11b27em.jpg

13kg

b19810038243ca4am.jpg

13kg

5bf20ebea5da5a3em.jpg

14,9kg

d880240a2fc308cbm.jpg

14,6kg (chyba)

e506afefbfe69013m.jpg

18,5kg - póki co życiówka :wink:

7337a89f468971fbm.jpg

Opublikowano
W sobotę pojechaliśmy z kolegami na stawy porzucać za szczupakiem. Pogoda do bani. Wiało i zimno. Spining nie jest moją ulubioną metodą także więcej przesiedziałem pod wiatą i przegadałem z nimi. Szybko się zwinąłem i w trasie dostałem telefon od kumpla, że poszli na inny staw i w parę minut 4 szczupłe i 2 okonie :wink:

A tu kilka moich kolejnych rybek z tego sezonu :naughty:

15kg

http://images64.fotosik.pl/394/e5d36b581a11b27em.jpg

13kg

http://images63.fotosik.pl/393/b19810038243ca4am.jpg

13kg

http://images61.fotosik.pl/393/5bf20ebea5da5a3em.jpg

14,9kg

http://images61.fotosik.pl/393/d880240a2fc308cbm.jpg

14,6kg (chyba)

http://images63.fotosik.pl/393/e506afefbfe69013m.jpg

18,5kg - póki co życiówka :wink:

http://images65.fotosik.pl/394/7337a89f468971fbm.jpg

tos połowił :whistling:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
w sobotę pojechaliśmy z kolegami na stawy porzucać za szczupakiem. Pogoda do bani. Wiało i zimno. Spining nie jest moją ulubioną metodą także więcej przesiedziałem pod wiatą i przegadałem z nimi. Szybko się zwinąłem i w trasie dostałem telefon od kumpla, że poszli na inny staw i w parę minut 4 szczupłe i 2 okonie :wink:

A tu kilka moich kolejnych rybek z tego sezonu :naughty:

15kg

http://images64.fotosik.pl/394/e5d36b581a11b27em.jpg

13kg

http://images63.fotosik.pl/393/b19810038243ca4am.jpg

13kg

http://images61.fotosik.pl/393/5bf20ebea5da5a3em.jpg

14,9kg

http://images61.fotosik.pl/393/d880240a2fc308cbm.jpg

14,6kg (chyba)

http://images63.fotosik.pl/393/e506afefbfe69013m.jpg

18,5kg - póki co życiówka :wink:

http://images65.fotosik.pl/394/7337a89f468971fbm.jpg

gratulacje :]

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

jak tam ?rozpoczynacie juz sezon?:decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Sezon zaczęty ;)

1f2d2e6ee0a2e6c8m.jpg

Opublikowano

Wow :) gratuluję

Opublikowano
:thumbup1:
  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Widzisz chłopie nie mięsa a tłuszczu ale przecież TY na diecie białkowej z ryb :polew:

Czas przestać wklejać zdjęcia bo członkowie Głębokiego Oleju już ostrzą zęby :facepalm:

Opublikowano
Widzisz chłopie nie mięsa a tłuszczu ale przecież TY na diecie białkowej z ryb :polew:

Czas przestać wklejać zdjęcia bo członkowie Głębokiego Oleju już ostrzą zęby :facepalm:

a skąd TY możesz wiedzieć że tłuszczu, jak zawsze wypuszczasz haha

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

złowione w nocy.

94054229787802143257_thumb.jpgkaras ok 2 kg

11570483526840759967_thumb.jpgsum 103 cm

:hi:

Opublikowano

kur.... gdzie wy takie rybki wyciągacie

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

10426639_796346410400197_7412576801081001650_n.jpg

Kraków, Nowa Huta nad zalewem, gość niezłego Suma dorwał.

Opublikowano

jak mozna kłaść rybe na asfalcie?:facepalm::facepalm:chyba ze go usmiercił?:facepalm:

Opublikowano

ale bym miał mięsa :grin:

Nex zakladamy wyzej wymieniony klub ? Bedziemy wstawiac zdjecia. Jak zlowione .zjedzone itd. Panowie bez przesady chlopak lubi niech przynajmniej wyjdzie mu na zdrowie . Nierozumiem takich tekstow .wiekszosc z wedkarzy regularnie lyka rybki na chate i nie widzicie problemu .a jak chlopina utrzciwie sie przyznal to go jedziecie

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

W końcu wymiarowy sumik sie podczepił ale zdjęcia brak . Nie kolos ale w nurcie na casting do 25 g wyzutu dał zabawę :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.