Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wędkarstwo


Kozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w tym roku rezygnuję z PZW. Przerzucam się na komercje i łowisko jednego Towarzystwa Wędkarskiego. Tylko tam mam szansę częściej spotykać się z miśkami ;)

W weekend 24/25 marca byłem na łowisku Nowodwór. Lód puścił dopiero w czwartek 22 marca, więc woda zimna. Rybka słabo żerowała. Pierwsze branie po 23-ej. Niestety przy brzegu ryba dostała powera i weszła w zaczep - pękł przypon. Drugie branie w niedzielę przed południem. Karp był już przy brzegu, dawałem mu 7-8kg, niestety się spiął. Mimo nie wyjęcia rybek jestem zadowolony bo rybki brały na kulki proteinowe mojej produkcji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie w koncu wybrałem na pstraga. złowiłem jednego na 31 cm i pojechałem do domu bo zaczał padac snieg i zrobiło sie mega zimno.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i Panie :decayed: pytanko mam zna ktos jakies fajne łowiska warte oplacenia skladki w okolicach olkusza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ładnie .ja na otwarcie złowiłem pstraga 31 cm.:naughty:a 1 maja pasuje za szczupakiem ruszyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na szczuplego nie bardzo sie czaje;)wole karpiczki i amurki,chcialbym zlapac kkarpia takiego kolo 10kg,20kg to mi sie sni co noc:)narazie amurki 4kg ale to dopiero od tamtego roku lapie na wlos,naogladalem sie filmow przemka mroczka i teraz propaguje metody:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by ktoś był zainteresowany to posiadam ciągle w sprzedaży asortyment wędkarski na grunt, spławikowy i spiningowy większość mam przedmiotów nie używanych jak by ktoś był zainteresowany to pisać na pw to bede wysyłał zdjęcia a co do cen to jakoś się dogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d*pa blada na żywca nic a na gumę trafiłem jednego małego to go wypuściłem kolega miał tez jakiegoś małego okońka .....słabo chce w tym tyg. jeszcze wyskoczyć na grunt i spławik sądzicie że warto ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 1.30 wstaje i jadę po kumpla i na rybki lecę bo mam kawałek http://niesiolowice.com/1-Łowisko_na_jeziorze__Czarnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 płoci ale za to znalazłem nowe i kilkaset metrów za tym co jeżdżę przez kilka lat nawet nie wiedziałem że tam jest jezioro i rozmawiałem z właścicielem jeziora mówił że można łowić pod warunkiem że nie będzie używana karma z sklepów tylko samorodną można używać u niego na jeziorze podał numer i dzien szybciej mamy zadzwonić mówił ze mozna max 2 szczupaczki 2 lin 2 karpie wziasc a drobnicy takiej jak okoń płoć Oporowo pytałem czy węgorz jest a mowil ze tak to zapytałem ile by kosztowała nocka to powiedział ze sie nie wypłacę powiem facet zna sie na tym ma jakieś kursy porobione .....dużo ogólnie ciekawych żeczy mówił ,więc zapowiada się dobrze ....ryby są wszystkie oprócz amura powiedział że nigdy by nie wpuścił bo amur wyje wszysko co zielone wy wodzie a ine ryby nie beda mialy pożywienia..... ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy planuje w tym roku wybrać się w lipcu na mazury poleci ktoś coś, gdzie najlepiej jechać i jak to jest z kartą tam czy opłaca się gdzieś osobno za połów na mazurskich jeziorach? Pozdrawiam i liczę na pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...