Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wędkarstwo


Kozi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, widzę, że wędkarzy tu nie brakuje:) Ja niestety do lodu przekonania nie mam :decayed: natomiast wczoraj od 19 do 23 też siedziałem na mrozie (inne hobby:)) i łączę się w chłodzie z innymi marznącymi!:) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adzia pali bez problemu, a tyłek odmrażałem na ambonie(nie kościelnej) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było było:), ale plany pozyskania w stadium zaawansowanym i wybór mały...ale bynajmniej się człowiek dotleni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było było:), ale plany pozyskania w stadium zaawansowanym i wybór mały...ale bynajmniej się człowiek dotleni:)

ja Ci dziękuje za takie dotlenienie. :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wole takie coś, niż jak Cię non-stop trzaskają komary...wędkujesz to wiesz o czym mowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wole takie coś, niż jak Cię non-stop trzaskają komary...wędkujesz to wiesz o czym mowa:)

tak nonstop to nie tną. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj panowie bylem zlozyc skladke 180 pln a jak to u was wyglada tyle samo? dzis jechalem przez warte na fisie +2 a rzeki nie widac zakuta i zasnierzona cos mi sie wydaje ze bedzie duza woda :blink: jak u was sytuacja na rzekach?czytalem ze na odrze i wisle saperzy dzialaja prawda to?sytuacja napewno bedzie nie wesola jezeli tak dalej temperatura sie utrzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja w tamtym roku zaplaciłem 280 zł,a teraz pewnie bedzie wiecej.

jezeli chodzi o rzeki to podobno na rzece Dunajec jest kilkukilometrowy zator mlodowy.jak sie temperatura podniesie szybko to na sto procent bedzie duza woda.lepiej zeby ten snieg powoli topniał. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie chcę ktoś kupić osprzęt wędkarski na poczatek sprzedaje wszystki asortyment a na końcu wędki i kołowrotki jak ktoś coś potrzebuje to pisać na pw nie ktore rzeczy są nowe a nie ktore troche używane ale w dobrym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie chcę ktoś kupić osprzęt wędkarski na poczatek sprzedaje wszystki asortyment a na końcu wędki i kołowrotki jak ktoś coś potrzebuje to pisać na pw nie ktore rzeczy są nowe a nie ktore troche używane ale w dobrym stanie

daj jakieś foto co masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...