Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:facepalm: Nudzi Wam się!? :cool:

NIE MAM JESZCZE TYCH KÓŁ U SIEBIE! JAK BĘDĘ JE MIAŁ TO WRZUCĘ FOTY! KONIEC TEMATU NA TĄ CHWILĘ BO WIDZĘ, ŻE POMYSŁY MAJĄ CO NIEKTÓRZY... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez dystansu się nie obejdzie :kox:

Ale będą wystawać poza obrys auta, za to zabierają dowód rejestracyjny :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takiego wozu drabiniastego więc to koło odpada. :decayed:

Padło na te, które od zawsze mi się podobały - ORI RS6 i wreszcie się trafiły 9J19 ET44 :kox:

!B0n6ZeQEWk~$(KGrHqZ,!hoEw5GYZGe8BMbFRBmb7g~~_12.JPG

Apropos dystansu. :naughty: Pytanko jak to będzie wyglądać z dystansem, który w tej chwili mam na tyle 12mm na stronę. :mysli: W tych 18kach S-Line mam ET43 ale węższą felgę bo tu będzie felga 9 cali... :mysli: Szukać innych dystansów? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta felga do mnie przemawia nawet bardziej niż ta którą wkleiłem :naughty: ten wzór podoba mi się najbardziej później avus III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori rd6 miały et 35 :whistling::polew:

Koło zaje........ rozmiar słuszny kolejny dobry mod. Jesteś Miszczu wśród B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takiego wozu drabiniastego więc to koło odpada. :decayed:

Padło na te, które od zawsze mi się podobały - ORI RS6 i wreszcie się trafiły 9J19 ET44 :kox:

http://i.ebayimg.com/t/Orig-Audi-A8-S8-9-x-19-ET44-RS6-Design-Felgen-TT-RS4-/23/!B0n6ZeQEWk~$(KGrHqZ,!hoEw5GYZGe8BMbFRBmb7g~~_12.JPG

Apropos dystansu. :naughty: Pytanko jak to będzie wyglądać z dystansem, który w tej chwili mam na tyle 12mm na stronę. :mysli: W tych 18kach S-Line mam ET43 ale węższą felgę bo tu będzie felga 9 cali... :mysli: Szukać innych dystansów? :hi:

Powinno być dobrze przy 12mm :thumbup1:

Felgi były malowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wybór:wink:

Opona 225/35/19 i będzie malina

---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 16:20 ----------

12mm może być trochę za dużo przy 9j przymiarkę zrób będziesz widział najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takiego wozu drabiniastego więc to koło odpada. :decayed:

Padło na te, które od zawsze mi się podobały - ORI RS6 i wreszcie się trafiły 9J19 ET44 :kox:

http://i.ebayimg.com/t/Orig-Audi-A8-S8-9-x-19-ET44-RS6-Design-Felgen-TT-RS4-/23/!B0n6ZeQEWk~$(KGrHqZ,!hoEw5GYZGe8BMbFRBmb7g~~_12.JPG

Apropos dystansu. :naughty: Pytanko jak to będzie wyglądać z dystansem, który w tej chwili mam na tyle 12mm na stronę. :mysli: W tych 18kach S-Line mam ET43 ale węższą felgę bo tu będzie felga 9 cali... :mysli: Szukać innych dystansów? :hi:

:kox: Ja jeśli miałbym zmieniać na 19 to tez tylko na takie lub RS4 z większością głosów na łopaty :naughty: Co do dystansu się nie wypowiem bo nie wiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta felga do mnie przemawia nawet bardziej niż ta którą wkleiłem :naughty: ten wzór podoba mi się najbardziej później avus III
:wink4:
Ori rd6 miały et 35 :whistling::polew:

Koło zaje........ rozmiar słuszny kolejny dobry mod. Jesteś Miszczu wśród B7.

ORI RS6 były ET35 i ET44 (A8, S8) z tego co wiem... :cool: P.S. Dzięx. :hi:

[...]

Powinno być dobrze przy 12mm :thumbup1:

Felgi były malowane?

H4mm3R to tylko fotka poglądowa, jak tylko koło będzie u mnie to wrzucę fotki.

Bardzo dobry wybór:wink:

Opona 225/35/19 i będzie malina

---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 16:20 ----------

12mm może być trochę za dużo przy 9j przymiarkę zrób będziesz widział najlepiej.

:good: Guma już tam jest 235/35/19... :wink4:

[...]

:kox: Ja jeśli miałbym zmieniać na 19 to tez tylko na takie lub RS4 z większością głosów na łopaty :naughty: Co do dystansu się nie wypowiem bo nie wiem :decayed:

Też myślałem nad RS4 ale jednak łopaty wygrały. :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to będzie wygladać a jak będzie za szeroko to się zmieni. :wink4: Ale oglądałem to i wg mnie było OK. Zobaczymy. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie szeroka opona :kwasny:

Chyba u Ciebie :grin::decayed:

Coś czuje że dystans pójdzie w kąt, bo będzie tarło :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...