Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde mam sentymet do B7 :D mój tata ma ostatnie wydanie B7 tylko s-line, z pakietem rs, 2.0TDI seryjne 170ps było, dorypał jej duży intel turbo, wtryski, wirus ma ponad 263ps jak przyjedzie z zagranicy to wstawię foto:decayed: wyposażenie ful wszystko co tylko może być, wiadomo ze szwajcarii, daszek 4 wydechy z dokładką, kompletnie inna niż normalna b7 :) ale ta twoja też bardzo ładna, ile ma kucyków?:wink:

Nie mam pytań :decayed: czekam na foty, wykresy z hamowni :decayed::grin:

:doh::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde mam sentymet do B7 :D mój tata ma ostatnie wydanie B7 tylko s-line, z pakietem rs, 2.0TDI seryjne 170ps było, dorypał jej duży intel turbo, wtryski, wirus ma ponad 263ps jak przyjedzie z zagranicy to wstawię foto:decayed: wyposażenie ful wszystko co tylko może być, wiadomo ze szwajcarii, daszek 4 wydechy z dokładką, kompletnie inna niż normalna b7 :) ale ta twoja też bardzo ładna, ile ma kucyków?:wink:

Nie mam pytań :decayed: czekam na foty, wykresy z hamowni :decayed::grin:

:doh::decayed:

no co ????????????????

jak w fał tehu program to może być prawda ....tam nie robią lipy :kox::naughty::kox::naughty::kox::naughty::kox::naughty:

............

:sarcastic:

:laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam sentymet do B7 :D mój tata ma ostatnie wydanie B7 tylko s-line, z pakietem rs, 2.0TDI seryjne 170ps było, dorypał jej duży intel turbo, wtryski, wirus ma ponad 263ps jak przyjedzie z zagranicy to wstawię foto:decayed: wyposażenie ful wszystko co tylko może być, wiadomo ze szwajcarii, daszek 4 wydechy z dokładką, kompletnie inna niż normalna b7 :) ale ta twoja też bardzo ładna, ile ma kucyków?:wink:

Nie mam pytań :decayed: czekam na foty, wykresy z hamowni :decayed::grin:

Intel turbo to nowy procesor od Intela :decayed:

Chopie, to nie pakiet tylko modzony, dwóch albo i 5 innych aut

tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitshi wcale nie stoi nic na przeszkodzie żebyś Ty miał taki setup. :wink4: Tak jak pisałem, nie będzie póki co większej gleby i to koło, które czeka na założenie będzie kołem na ten sezon. Koniec, kropka. :cool::decayed:

:brawo:ładne to koło :naughty: Marcin ma na b6 i robi robotę a tu aż strach pomyśleć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opona 235/35

Naciąg jak naciąg :decayed:

naciag jest idealny:decayed:

:wink4:
CooL :gicior:
Pięknie Grzegorz :thumbup1:

Właśnie zobaczyłem ile pracy włożyłeś w to auto i wielki szacun :notworthy:

A naciąg jest ok- jak dla mnie to już max.

:hi:
Mitshi wcale nie stoi nic na przeszkodzie żebyś Ty miał taki setup. :wink4: Tak jak pisałem, nie będzie póki co większej gleby i to koło, które czeka na założenie będzie kołem na ten sezon. Koniec, kropka. :cool::decayed:

:brawo:ładne to koło :naughty: Marcin ma na b6 i robi robotę a tu aż strach pomyśleć :decayed:

Strach się bać. :wink4::decayed:

Dzisiaj już była przymiarka... Wg mnie jest elegansio. :embarrassed::wink4::banan::kox: Sorki za jakość fotki. :wink4:

2f5eafaca5948221.jpg

2287423fd63cab90.jpg

39119b0833a7c87c.jpg

Myślę, że ten dystans który mam w tej chwili (12mm na stronę, tył) wystarczy... :mysli: Co myślicie? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga prezentuje się zacnie :kox: Powiedz mi teraz masz u siebie H&R -35 ?? I jak wrażenia jazdy na takim profilu opony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie siedzi to koło u ciebie, czyli teraz wyszło et 32 więc super, grubszego nie trzeba bo może przycierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opona 235/35

Naciąg jak naciąg :decayed:

naciag jest idealny:decayed:

:wink4:
CooL :gicior:
Pięknie Grzegorz :thumbup1:

Właśnie zobaczyłem ile pracy włożyłeś w to auto i wielki szacun :notworthy:

A naciąg jest ok- jak dla mnie to już max.

:hi:
Mitshi wcale nie stoi nic na przeszkodzie żebyś Ty miał taki setup. :wink4: Tak jak pisałem, nie będzie póki co większej gleby i to koło, które czeka na założenie będzie kołem na ten sezon. Koniec, kropka. :cool::decayed:

:brawo:ładne to koło :naughty: Marcin ma na b6 i robi robotę a tu aż strach pomyśleć :decayed:

Strach się bać. :wink4::decayed:

Dzisiaj już była przymiarka... Wg mnie jest elegansio. :embarrassed::wink4::banan::kox: Sorki za jakość fotki. :wink4:

http://images10.fotosik.pl/3409/2f5eafaca5948221.jpg

http://images10.fotosik.pl/3409/2287423fd63cab90.jpg

http://images10.fotosik.pl/3409/39119b0833a7c87c.jpg

Myślę, że ten dystans który mam w tej chwili (12mm na stronę, tył) wystarczy... :mysli: Co myślicie? :hi:

Jakie masz ET?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Akjam, ładnie...:wink:

Nareszcie męski rozmiar:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga prezentuje się zacnie :kox: Powiedz mi teraz masz u siebie H&R -35 ?? I jak wrażenia jazdy na takim profilu opony?

Cycu on tylko przymiarkę zrobił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga prezentuje się zacnie :kox: Powiedz mi teraz masz u siebie H&R -35 ?? I jak wrażenia jazdy na takim profilu opony?

Cycu on tylko przymiarkę zrobił...

Miałem dopisać, że dużo km nie przejechał i pewnie na to pytanie nie odpowie, ale jakoś nie dopisałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz gdzies lepsze fotki tego naciagu dunlopa sport maxx ? fajnie sie naciagła na 9 j ? bo chce takie załozyc na 10.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać wiosny żeby wrzucić to koło na sezon. :kox:

ET 44 i dystans 12mm na koło. :wink4: Fotek naciągu nie mam więcej ale mogę pstryknąć. Co do naciągania to nie wiem bo kupiłem komplet z gumą już na feldze. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...