Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomoc w rzutowaniu figur

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Noo :good:

Ja bym jeszcze dorzucił kilka wymiarów w widoku głównym. No ale czepiam się. :wink4:

teraz ok panie profesorze? :cool1::decayed:

20GcGS.jpg

Opublikowano

Noo :good:

Ja bym jeszcze dorzucił kilka wymiarów w widoku głównym. No ale czepiam się. :wink4:

teraz ok panie profesorze? :cool1::decayed:

20GcGS.jpg

:no: - rozstaw otworów :tongue4:

Oczywiście żartuję nie śmiem nikogo poprawiać. :notworthy:

A do profesora to ho ho mi brakuje :embarrassed: w teorii, za to lata praktyki.

Opublikowano

:no: - rozstaw otworów :tongue4:

fakt... jeszcze ten wymiar pominalem :decayed: ale w sumie to brakuje wiecej :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 13:36_________________________________________________

1Lrg4A.jpg

[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 13:40_________________________________________________i poprawilem grube linie :naughty:

Opublikowano

1MMKZr.jpg

Opublikowano

nike21 dzieki śliczne :notworthy::good:

aaa... i na tym drugim rysunku co podał efcio są 2 otwory i przy zwymiarowaniu nie powinoo być np : 2 x fi 15 ?? bo otwory widać sa takie same :wink4:

Opublikowano

Ku... wczoraj narysowałem ... ale pieprze się ze zrobieniem jpg. NIe wiem czy działa link bo mi coś się pierdzieli

nah29.jpg[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 08:20_________________________________________________

1MMKZr.jpg

Poprawie to troszkę ;)[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 08:30_________________________________________________no to wymiarowanie ... mam problem z grubościami linii ale chyba to nie problem, w drugim rys. wymiar w nawiasie można całkiem pominąć a wykładowcy ewentualnie wyjaśnić że promień R20 zwymiarowany jest od osi ze względów technologicznych/ obróbki.

1NNpS9.jpg

Opublikowano

co masz za program do grafiki? bo ja mialem autodesk invertor ale trial i juz mi sie skonczyl :embarrassed:

Opublikowano

AutoCAD Mechanical 2008 tylko w firmie nie używamy do "podglądu" dokumentu już rastrowych obrazków tylko pdfy i miałem problem zrobić tif'a czy jpg

Opublikowano

to mozna zrobic prt sc i wkleic do painta :naughty:

ja musze jakiegos scrackowanego inventora sciagnac bo naprawde fajny programik

Opublikowano
  • Autor

kolejny raz wielka dziekowa chlopaki :notworthy: nie wiem jak sie Wam odplace :naughty: :naughty:

Opublikowano

hmmmm :mysli:

:gwizdanie: krata piwa dla chlopaków na zlociku ogólnopolskim ;)

jakiś sprzeciw :decayed:

Opublikowano

jakiś sprzeciw :decayed:

o tym samym pomyslalem ale dla kazdego DHL-em do domu :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie ma problemu :naughty:

Opublikowano

to jakie w Radomsku piwko się pije? Chętnie spróbujemy. :drunk:

Opublikowano
  • Autor

w Radomsku pije sie debowe :naughty: :naughty: :evil:

Opublikowano

i jak tam ocenka za ostatni rysuneczek? :mysli:

i co z tym browarem bo sprawa jakos dziwnie ucichla :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ocenka to 4 bo laska cos spierdzielila przy rysowaniu :confused4: spokojnie do zrobienia jest jeszcze kilka wiec odplaca sie za wszystkie za jednym razem :decayed: :decayed: Wracajac do tematu to slyszalem cos o jakims budynku 2 pietrowym do zrobienia ale szczegolow jeszcze nie znam :naughty: w kazdym razie niedlugo zaprezentuje co jest do zrobienia :naughty: :naughty: chyba bede musial wam cala ciezarowke tego browara wyslac :naughty: :naughty: :hi:

Opublikowano

Wracajac do tematu to slyszalem cos o jakims budynku 2 pietrowym do zrobienia

:mysli:
Opublikowano
  • Autor

Michał tak jak mowie, żadnych szczegolow nie znam bo laska tak na szybko mi przez telefon powiedziala o tym wiec poczekam na jakies konkrety i wkleje na forum i zobaczysz czy da sie zrobic :gwizdanie: sam zachodze w glowe co to moze byc :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.