Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Jakie amorki wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A TUTAJ moja historia :decayed:

Tak dorzucę jeszcze: mówi się, że do -40 można wrzucić standardowej amorki, to jakoś nie wyobrażam sobie jazdy na nich.

Na twardszych amorkach i dużej gumie (195/65/15) jest miękko i można zahaczyć przodem o jezdnię na muldach, to nie wiem co się by działo na standardowych. Na 225/40/18 już tego efektu nie ma.

Opublikowano

A TUTAJ moja historia :decayed:

Tak dorzucę jeszcze: mówi się, że do -40 można wrzucić standardowej amorki, to jakoś nie wyobrażam sobie jazdy na nich.

Na twardszych amorkach i dużej gumie (195/65/15) jest miękko i można zahaczyć przodem o jezdnię na muldach, to nie wiem co się by działo na standardowych. Na 225/40/18 już tego efektu nie ma.

no i chyba jasne,niestety,prawda jest taka jak chce sie jezdzic i wygladac to krotkie springi+krotki amor, a jak chce sie tylko wygladac to gleba na sprezynie i starczy ale jazda juz nie bedzie taka sama jak i zywotnosc amorka.u siebie wlozylem sprezyne vogtlanda -35 i żolte koni skrecone na max a i tak na niektorych spiacych przytre zderzakiem

Opublikowano

Tak dorzucę jeszcze: mówi się, że do -40 można wrzucić standardowej amorki, to jakoś nie wyobrażam sobie jazdy na nich.

Zgadzam się z Tobą, i odradzam każdemu. Wytrzymałem tydzień na -40+seryjne amortyzatory.

Opublikowano

kup sobie gwintowane zawieszenie TA-Technix jak mam glebe -50mm/-50mm i 205/55/16 i komfort został minimalnie uszkodzony :decayed:

bdb zestaw za 1050zł

jezdzi sie pieknie i podziurach tez jest ok.[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 17:29_________________________________________________blistein b6, b8 to spory wydatek ale konkretny amor z serwisem

kayba to nic szczegolnego

sachs daje rade ale ten utwardzony

jeśli masz do dyspozycji tysiaka to pomyśl o nie markowym sprzecie

na b6+springi to wydatek 2800zł

Opublikowano

ja kupilem b6 z niemiec na 19 ale amory sportowe Sachs i mniej bylo w b6 czuc 19 niz w b5 17 na amorach MTS...takze co markowe to i dobre :decayed: ale pewnie niemiec troche wybulil na te amory i sprezyny Fk :gwizdanie:

pomysl nad tym gwintem Ta-technix,z tego co wiem to MTS tez ma Gwinta o prosze

http://www.mapet-tuning.com/sklep/product_info.php?cPath=33_346_659&products_id=1256

ale to troche drozej niz Ta-technix :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Jak zawitasz na spota, to możesz się nawet przewieźć, ale teraz już na 15' - tutaj komfort jest niezły. Latem śmigałem na 18' - było trochę gorzej. Czasami można kurwicy dostać na tych polskich dziurach, ale za to po dobrej trasie idzie jak po szynach, nawet z pełnym ładunkiem wakacyjnym.

Ja bede jutro napewno więc pogadamy..

Opublikowano

Jak zawitasz na spota, to możesz się nawet przewieźć, ale teraz już na 15' - tutaj komfort jest niezły. Latem śmigałem na 18' - było trochę gorzej. Czasami można kurwicy dostać na tych polskich dziurach, ale za to po dobrej trasie idzie jak po szynach, nawet z pełnym ładunkiem wakacyjnym.

Ja bede jutro napewno więc pogadamy..

:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.