Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LED-y męczą oczy. :confused4:

Ale nie w tablicy :tongue4: Przecież nie patrzysz na nie jak jedziesz.

Opublikowano

Racja. :polew: Zaczytałem się w początkową fazę wątku, a są 3 strony. :wink4:

Opublikowano

Problemem tych tanich LEDów jest to, że są przystosowane tylko do 12 V i stąd problem przepalania się. Kupcie sobie LEDy, które pracują w zakresie 10-30 V i zapomnicie o swoich problemach.

Opublikowano

LED-y męczą oczy. :confused4:

Ale nie w tablicy :tongue4: Przecież nie patrzysz na nie jak jedziesz.

ale inni patrzą :naughty: widzę że kolega myśli również o innych użytkownikach dróg :cool1: u mnie ledy wytrzymały 1.5roku
Opublikowano

Jeśli ktoś ma ledy w podświetleniu tablicy to niech wrzuci fotosy

Opublikowano

no vario w realu jest jeszcze lepiej :good: :good: :good:

Opublikowano

Wiec moze ktoś coś poleci jakieś Ledy na allegro?

Opublikowano

Z allegro nie masz gwarancji dobrego towaru, chyba, że będziesz miał szczęście, chińszczyzna zalewa rynek LED

Opublikowano

Mimo tego czekam na jakąś dobra propozycje;d

Opublikowano

Ja mam sklepik w Poznaniu co kupuję sprawdzone LEDy, jedynie rezystorki na allegro kupiłem

Opublikowano

jestem nie w temacie trzeba jakies rezystorki? gdzie co i jak?:D

Opublikowano

Hmm u Ciebie raczej nie potrzeba ale LEDy padną po miesiącu

Opublikowano

Kupilem z allegro rurkowe ledy 36 mm, efekt fajny, napewno lepsze od oryginalnych, po tygodniu przestaly swiecic i wrocilem do zwyklych :tongue4:

Opublikowano

estepe zależy na jakie się trafi, ja kupiłem z kolegą mrogalem te same od jednego kolesia z allegro, zamówiliśmy razem. Przyszły w jednej paczce, czyli ta sama seria i jego przestały świecić po tygodniu czy dwóch a moje świecą już 4 miesiące :) I oby świeciły jak najdłużej :decayed:

Opublikowano

LED są dość wrażliwe na napięcie. Dlatego jedne się palą a inne nie. To nie zależy od LED, a od auta. Napięcie o 1 Volt większe i LED się pali. Do LED trzeba albo przewidzieć 14V zasilanie (najwyżej będą świeciły trochę ciemniej gdy dostaną 12V, ale się nie spalą), albo zbudować stabilizator lub wrzucić diodę zenera na 12 V. Każde napięcie z alternatora powyżej 12V może zabić LED.

Opublikowano

LED są dość wrażliwe na napięcie. Dlatego jedne się palą a inne nie. To nie zależy od LED, a od auta. Napięcie o 1 Volt większe i LED się pali. Do LED trzeba albo przewidzieć 14V zasilanie (najwyżej będą świeciły trochę ciemniej gdy dostaną 12V, ale się nie spalą), albo zbudować stabilizator lub wrzucić diodę zenera na 12 V. Każde napięcie z alternatora powyżej 12V może zabić LED.

Dokładnie tak. Pisałem już w którymś wątku, że najlepiej kupować LED-y, które maja tolerancję.

Kiedyś w ciężarówce wszystko, co podłączyłem paliło sie w mgnieniu oka. Teraz kupuję tylko 10-33V i problem po prostu znikł.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Problemem tych tanich LEDów jest to, że są przystosowane tylko do 12 V i stąd problem przepalania się. Kupcie sobie LEDy, które pracują w zakresie 10-30 V i zapomnicie o swoich problemach.

a są wogóle takie diody w sprzedazy ?

Opublikowano

Problemem tych tanich LEDów jest to, że są przystosowane tylko do 12 V i stąd problem przepalania się. Kupcie sobie LEDy, które pracują w zakresie 10-30 V i zapomnicie o swoich problemach.

a są wogóle takie diody w sprzedazy ?

W sumie w tej wypowiedzi chodziło mi już o gotowe lampki, ewentualnie żarówki, a nie poszczególne diody. Jeżeli chodzi o te lampki to są takie, jak napisałem (10-30V).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.