Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej


a4avant

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś na forum ma te ledy i może potwierdzić że nie wywala komunikatu przepalonych żarówek?

NOWE ORYGINALNE LAMPKI LED AUDI A3 A4 A6 A8 Q7 (3568246496) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

nie wyrzuci. Masz zresztą podane numery tel. wystarczy zadzwonić i się upewnić.

Wiem że są podane nr. telef. nawet można maila wysłać tak jak to jest na allegro nic nowego.:wink: Myślałem że na forum ktoś ma takie założone i bez ryzyka u siebie mogę założyć gdzie mam auto wyposażone w nieszczęsne testowanie żarówek :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do tematu, polecam wszystkim żarówki led jeżeli kogoś denerwuje te żółte światło tak jak mnie. Kilka dni wymieniłem całe oświetlenie na led i jest o niebo lepiej a mianowicie oświetlenie kabiny przód, tył, schowek, oświetlenie nóg, oświetlenie bagażnika, tablicy rejestracyjnej oraz postojówki przód. Wszystko kupiłem na allegro co do żarówek rurkowych to kupiłem te z 9 diodami smd i efekt jest bardzo przyzwoity. Oświetlenie mojej audi a4 b5 wyniosło niecałe 80zł za komplet wszystkich żarówek. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wiem ze watek już wałkowany wielokrotnie, ale postanowiłem tez zamontować ledy podświetlenia tablicy. po założeniu- ładnie świecą ale zastanawiam się czy nie dają za dużo światła. jak uważacie?

http://s2.postimg.org/e6hbfwzmt/audi_024.jpg

Trochę dużo tego światła tym bardziej po co tak oświetlać tablicę -komu to potrzebne:grin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo trochę ale w sumie masz rację. Taka barwa światła jak najbardziej ok;)

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...