Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z Audi Delta cc


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z radiem Audi Delta. Radio dostałem od poprzedniego wlaściciela który miał założone inne. Po odkodowaniu okazało się że grają tylko przednie głośniki. Jeśli wyłączy się radio i chce się za chwile włączyć na wyświetlaczu pojawia się napis BOSE i nic nie słychać. Po odczekaniu około 1h radio włącza się i gra normalnie. Dodam jeszcze że zanim podłączyłem oryginalne radio miałem założone na jakiś czas radio grundiga i wszystko grało ok na wszystkie głośniki. Systemu Bose raczej nie posiadam ponieważ nie mam emblematów na głośnikach ani suba w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo radyjko z Bose. Na głośnikach też nic niemam napisane ale system działe, tylko że w bagażniku mam tą skrzynkę której tobie brakuje.

Może wcześniej miał ktoś inne radyjko i wywalił suba bo mu było niepotrzebne. Poszukaj w bagażniku wtyki do suba, jeżeli jest to kup go zamontuj i delektuj się czystą muzyczką, a wcześniej sprawdz też głośniki jakie masz, może też wymieniane były jak tak to lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bagażniku w schowku nie widać żadnych wtyczek i kabli które mogłyby być od suba. Można to jakoś zrobić żeby grały wszystkie głośniki przy tym radiu? Da się to zrobić vagiem jak było w tym temacie wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...