Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Problemy z doładowaniem...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ok nie dyskutujemy dalej, pozdrawiam i dziękuje za pomoc. Miłej nocki.

Opublikowano

Od podejrzen to jest policja :gwizdanie:

Setup do krystiana poszedl odemnie.

Dla malkontentow : osprzet u mnie ladowal jak powinien bez przeladowan do 1,5 i szedl plynnie jak powinien , sprezarka bez luzow i wyciekow co moze niektorych dziwic , Zrobione przeszlo 10 tys km u mnie w ciagu zeszlego roku bez problemow ...

Wiec Dev prosze cie nie wobrazaj sobie za duzo bo wprowadzasz jakis niepotrzebny zamet ...

Zaczac by chyba trzeba od tego w jaki sposob a starym AEB jest kontrolowane doladowanie prawda ?

Tam nie ma czujnika cisnienia jak w nowszych 1,8T kontroluje na podstawie przeplywki (chociaz do konca nie wiem) wiec moze ją podmien ?

Opublikowano

Tam nie ma czujnika cisnienia jak w nowszych 1,8T kontroluje na podstawie przeplywki

masz racje :wink4: dochodzi jeszcze czujnik cisnienia atmosferycznego i temperatura w dolocie :wink4:
Opublikowano

a ja wam mówię, że WG :tongue4:

Opublikowano

ja tez mówię ze jest problem z WG i z jego otwieraniem

tylko do dzisiaj nie znam przyczyny awarii :( :( :(

był jeszcze problem z paliwem, przy szybszej jezdzie sonda cały czas wskazywała bogatą miesznkę

kolega który próbował z K16 wku....ł sie i wrzucił GT28RS,

osobiście spawałem mu kolektor wydechowy do niej z nierdzewki

po montażu całości i ponownym set-up-ie jak ręką odjął

w/g mnie nie kombinuj z K16 bo koszty grzebania przy niej w pewnym momencie przekroczą zakup nowej turbiny a efekty i tak będą mierne

Nosb coś mi świta ze jakieś dwa lata temu też mocno drążyłeś ten temat w tym aucie :hi:

Opublikowano

Nosb drążył a jeszcze wcześniej był taki ziomek na forum Kunio i tez męczył się z K16...

generalnie to "ciężka" turbina jest... :gwizdanie:

Opublikowano

Moje po tamtym "drazeniu" jezdzilo jak powinno :) Jezdzilem kolo roku i nic mi sie zlego nie dzialo. Filmik jak sobie radzilo znajdziecie na youtube :

... No a przy zmianie silnika na 2,7 setup poszedl do krystiana .

Z tego co dzisiaj z nim gadalem jest to w piku na moment przy depnieciu a potem normalnie 1,5. U mnie nie wychodzilo z 1,5 trzymalo zaraz przed tym jak zamurowane :) Widocznie cos sie przestawilo.

Nie grzebalismy bo byla polnoc :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.