Skocz do zawartości
IGNOROWANY

rdza i audi- niemożliwe a jadnak


Tomcio216

Rekomendowane odpowiedzi

WItam. Mam pewien problem. otóż nie dawno kupiłem A4 i dzisiaj oglądał go mój znajomy blacharz, po dokładnych oględzinach stwierdził że rdza zaczyna zrzerać moje błotniki, rdza w audi jest to możliwe??? lewy troche bardziej a prawy już powoli też zaczyna, co sie dzieje, można jakoś sprawdzić czy są to oryginalne błotniki audi czy jakieś tandetne zamienniki, blacharz powiedział że jak by sie dokładnie przepatrzeć to widać że błotniki na kantach były malowane, widać nawet ślady od taśmy ( lekka cieniutka ryska widoczna pod kątem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to widać że błotniki na kantach były malowane, widać nawet ślady od taśmy ( lekka cieniutka ryska widoczna pod kątem).

To auto po dzwonie i klepane błotniki były, uszkodzone zabezpieczenie antykorozyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co w audi rdzewieje to te genialnie zaprojektowane listwy progowe.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak mowia koledzy autko musialo byc malowane bo przy ori lakierze nie ma mozliwosci zeby pojawila sie rdza.

Jedynie co w audi rdzewieje to te genialnie zaprojektowane listwy progowe.. :rolleyes:

Juz wiele razy pisalem, ze auto nie musi byc bite, czy co kolwiek zeby go rdza brala. No chyba, ze rdza wychodzi na srodku elementu to wtedy mozliwe.

Przekonalem sie na wlasnej skorze, a do tego kumpla audi tez rdzewieje i zapewniam, ze nie bylo malowane ani uszkodzone w jakis sposob.

Poprostu w fabryce spaprali robote.

W niemczech grupowo jezdzili do serwisu i skladali petycie bo im rdza wychodzila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jeśli samochód jest po dzwonie to ma prawo rdzewieć, ale też trzeba wziąć pod uwagę fakt, że trefna partia blach wykorzystana do budowy auta też może przyczynić się do "rudych wyprysków" mimo powłoki galwanicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...