Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

załóż na autko i pokaż, ale jest mioooodzio :slina:

dzięki :good:

założę od razu wszystkie, jak skończę :naughty:

generalnie ma wyglądać podobnie jak u Cantony

mg5060.jpg

Cantony wnętrze miażdży suty na żywo :kox: Zresztą reszta także.

Opublikowano

michaś weż to spoleruj przed klarem bo do połysku to jeszcze, brakuje, lustereczko ma być, a tak btw, to po co CI na to klar?

Opublikowano

Mam zamiar też coś takiego zrobić ale malować pistoletem :naughty:

Jak dasz koło 4 warstw klaru to powinno być idealnie :)

Opublikowano

Mam zamiar też coś takiego zrobić ale malować pistoletem :naughty:

Jak dasz koło 4 warstw klaru to powinno być idealnie :)

bez dobrej polerki efekt bedzie średni :wink4:

Gracjan, pistoletem jedna warstwa z utwardzaczem, potem polerka i bedzie lusterko, tylko dobrze zapodkładuj, i zmatuj podkład, przed bazą :wink4:

Opublikowano
  • Autor

michaś weż to spoleruj przed klarem bo do połysku to jeszcze, brakuje, lustereczko ma być, a tak btw, to po co CI na to klar?

wiem wiem, tamte fotki jeszcze przed polerką :good:

klar z utwardzaczem (też z puszki) żeby to nie było tak podatne na zarysowania i żeby ten czarny był jakby głębszy, wiesz o co chodzi :wink4:

ale głównie chodzi o to żeby się szybko nie rysowało, bo ten plastik wokół skrzyni też idzie w czarny połysk :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 21:39_________________________________________________

Mam zamiar też coś takiego zrobić ale malować pistoletem :naughty:

Jak dasz koło 4 warstw klaru to powinno być idealnie :)

jak mnie wciągnie malowanie to może też sobie sprawię jaki pistolet i kompresor :naughty:

a na razie walczę z puchami :decayed:

Opublikowano

Michał masz kawałek czasu? :decayed: bo miał bym prośbe do Ciebie o VT :wink4:

Opublikowano

no polerka to podstawa, klar troszkę wyciągnie kolor :wink4:, no i tym bardziej jak malujesz ramkę koło lewarka :wink4:

ja mam zamiar maźnąć sobie sam klapę, zobaczymy jak wyjdzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Michał masz kawałek czasu? :decayed: bo miał bym prośbe do Ciebie o VT :wink4:

stary, właśnie wróciłem z garażu, nawciągany rozpuszczalników, lakierów itp :decayed: :decayed: ledwo widzę co piszę i uśmiecham się głupio do myszki :sesese:

dzisiaj nic już nie rysuję, pisz na PW, może wymyślę coś przez weekend

Opublikowano

poszlo dzięki :good:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

michaś weż to spoleruj przed klarem bo do połysku to jeszcze brakuje, lustereczko ma być

jak powiedziałeś tak zrobiłem :naughty:

mam tylko wątpliwości czy klar się tego złapie...

spy foto no.2

dscn0206c.jpg

dscn0208c.jpg

Opublikowano

łooo koooorwaaa :kox:

Opublikowano

Robi robotę :kox:

Opublikowano

jest naprawdę meeega :slina:

Opublikowano

Michał :shocked:

Opublikowano
  • Autor

dzięki Pany, fajnie że się podoba :hi:

Opublikowano

michaś weż to spoleruj przed klarem bo do połysku to jeszcze brakuje, lustereczko ma być

jak powiedziałeś tak zrobiłem :naughty:

mam tylko wątpliwości czy klar się tego złapie...

spy foto no.2

dscn0206c.jpg

dscn0208p.jpg

no i teraz jest igła :wink4:, ja bym juz, klaru na to nie kładł, robota mega :good:

Opublikowano
  • Autor

praktycznie skończyłem dzisiaj ramkę wokół skrzyni, wymaga drobnej poprawki ale ogólnie jestem zadowolony z efektu :kox:

jak na malowanie z puchy to chyba nieźle wyszło :naughty:

wymiana dekorów pewnie dopiero w przyszłym tygodniu, zobaczymy jak będzie z czasem...

spy foto no.3

dscn0215n.jpg

dscn0214u.jpg

dscn0210.jpg

Opublikowano

Michał fajnie wyszło :good:

Opublikowano

jest nieźle :slina:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.