Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też tak mam :tongue4: przydał by się jeszcze zderzak ze spryskami :)

jest :kox:

Opublikowano

ja tez u siebie zamontowałem us kierunki, ale michale powiedz mi jak podłączyłeś się pod ten przycisk asr gdzie dokładnie bo jestem zielony z elektroniki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

przydał by się jeszcze zderzak ze spryskami :)

powoli się rozglądam :wink4:

ja tez u siebie zamontowałem us kierunki, ale michale powiedz mi jak podłączyłeś się pod ten przycisk asr gdzie dokładnie bo jestem zielony z elektroniki :decayed:

sam guzik ASR nie wystarczy, bo on działa w taki sposób że zwiera tylko w momencie wciśnięcia przycisku (czyli postojówki wtedy by tylko mrugnęły)

ale zamontowałem przekaźnik bistabilny na 12V ->on działa tak że: w momencie, gdy dostanie jeden krótki impuls na wejście sterujące (czyli przyciśnięcie guzika) wtedy ustawia na wyjściu określony stan (+12V albo otwiera obwód), ważne żeby ten przekaźnik był normalnie zwarty, a dopiero po wciśnięciu guzika otwierał obwód.

Opublikowano

takie buty. Jakby co będę się jeszcze pytał jak sobie nie poradzę :decayed: THX :wink4:

Opublikowano

no michał super :D zenonik i kierunki wypas

moje palniki też przyszły ?

Opublikowano

Michal wnetrze prezentuje sie pieknie :kox:

!Tommy jak z wlepami, bo na pw nie odpowiadasz? jest szansa ze beda czy mam szukac po allegro?

Opublikowano
  • Autor

no michał super :D zenonik i kierunki wypas

moje palniki też przyszły ?

no pisałem Ci kiedyś że są :)

podjadę do Ciebie jak znajdę chwilę :good:

Opublikowano

szafa ogarne, jestem w momencie zmiany pracy i mam zapieprz niezły z nową i starą robotą

Opublikowano
  • Autor

Michal wnetrze prezentuje sie pieknie :kox:

dzięki :hi:

Opublikowano

michal to jak cos to dzwon bo moze mnie nie byc, jutro o 5 wyjeżdzam na Tarnów ale to powinienem w miare wrócic

Opublikowano

ok to czekam na info ;) fajnie by bylo jak bys do konca czerwca dal rade je ogarnac ;)

Michal duzo problemow z odkreceniem dekorow z deski?

Opublikowano
  • Autor

Michal duzo problemow z odkreceniem dekorow z deski?

nie, nawet spoko wszystko schodzi :wink4:

najwięcej problemów jest z jedną spinką (tą za konsolą centralną) bo dostęp jest praktycznie zerowy, ale wszystko do ogarnięcia[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 20:19_________________________________________________

michal to jak cos to dzwon bo moze mnie nie byc, jutro o 5 wyjeżdzam na Tarnów ale to powinienem w miare wrócic

gra :good:

a jak nie to wpadnij do mnie do sklepu, będę je miał w aucie

Opublikowano

Michal duzo problemow z odkreceniem dekorow z deski?

nie, nawet spoko wszystko schodzi :wink4:

najwięcej problemów jest z jedną spinką (tą za konsolą centralną) bo dostęp jest praktycznie zerowy, ale wszystko do ogarnięcia[br]

ahaa dobrze wiedziec, bo za nie dlugo tez mnie to czeka :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

dobra... koniec czajenia się po kątach, to auto od dawna się prosiło o ten mod :naughty: :naughty:

spy foto tradycyjnie kalkulatorem

20110521065u.jpg

20110521068.jpg

20110521066.jpg

20110521071.jpg

20110521072.jpg

Opublikowano
:kox::good:
Opublikowano

19 :kox:

To był mój trzeci typ felg, tylko coś wysoko stoi :)

Opublikowano
  • Autor

tylko coś wysoko stoi :)

jeszcze nie ustawione, kółko jak na razie przechodzi testy :wink4:

Opublikowano

jak ustawisz tak jak Krycha mial to bedzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

jak ustawisz tak jak Krycha mial to bedzie :kox:

aż tak nie skręcę gwintu, 9J i et35 mi na to nie pozwolą :disgust:

Krystian miał większe ET i te jego RSy były bardziej schowane... a i tak klepał błotniki

Opublikowano

Właśnie to et nie takie jak trzeba, ale troszkę niżej się da zjechać. Zwalcujesz błotniki i źle nie będzie :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.