Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

będziem kombinować, jak na razie testuję różne ustawienia gwintu i sprawdzam czy mi błotników nie pozrywa :decayed:

bo jednak suki trochę wystają...

20110521074.jpg

20110521073.jpg

Opublikowano

no michał jest kosa :D bede musial podjechac obejrzeć na żywca hehe

Opublikowano

ładna dzida :decayed:

Opublikowano

No ładnie tego brakowało od początku :good:

Opublikowano

git majonez :good:

Opublikowano

Robi robotę :kox:

Opublikowano

dobrze będzie :kox:

doprowadź tą felgę do porządku, pokręć gwintem i możesz na kukuryny jechać :good::decayed:

Opublikowano

można powiedzieć ze z zewnatrz juz nie taka seria :polew::decayed: nie no naprawdę fela kozak :good:

Opublikowano
  • Autor

no michał jest kosa :D bede musial podjechac obejrzeć na żywca hehe

ładna dzida :decayed:

No ładnie tego brakowało od początku :good:

git majonez :good:

Robi robotę :kox:

:notworthy: :notworthy:

dobrze będzie :kox:

doprowadź tą felgę do porządku, pokręć gwintem i możesz na kukuryny jechać :good::decayed:

felga do kompletnej renowacji, opony na śmietnik... dlatego też jeszcze nie zdecydowałem do końca czy zostaną, wszystko zależy od kasy jaką mi za nie powie :przebiegly:

ważne że kółko proste i ori, zobaczymy co z tego będzie :gwizdanie:

a kukuryny to i na AVUSach się rwie :kox: nie rafalekx? :naughty:

Opublikowano

Fajne kółko, ale chyba bardziej bym wolał w graficie taki wzór :mysli: wiec jak sie zdecydujesz to uderzaj w jakis kolor oby nie srebrne :wink4:

Opublikowano

bo jednak suki trochę wystają...

20110521074.jpg

za szerokie opony :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Fajne kółko, ale chyba bardziej bym wolał w graficie taki wzór :mysli: wiec jak sie zdecydujesz to uderzaj w jakis kolor oby nie srebrne :wink4:

gunmetal albo fiolet :naughty:

bo jednak suki trochę wystają...

20110521074.jpg

za szerokie opony :gwizdanie:

235/35 :mysli:

Opublikowano

jak bedziesz je zrzucał do zmiany opon czy coś daj znać. wrzucimy do mnie, zobacze jak beda sie prezentowac :D

Opublikowano
  • Autor

w tej Twojej kozie? :decayed: :decayed:

jako że pogoda sprzyjała, padło zostało potraktowane megs'em, a później strzeliłem kilka pamiątkowych fotek :naughty:

dscn0033lowres.jpg

dscn0036lowres.jpg

dscn0042lowres.jpg

dscn0044lowres.jpg

Opublikowano

:slina: :slina: :slina::shocked::blink:

k**wa piekna :good:

ja bym nic z gwintem już nie robił :kox:[br]Dopisany: 22 Maj 2011, 20:30_________________________________________________Opona 235?? 245?? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ja bym nic z gwintem już nie robił :kox:

dzisiaj poszedł w dół ok 1cm od tego co było wczoraj, testów ciąg dalszy :naughty:

opona 235/35

Opublikowano

ostatnia fota do kalendarza :good:

Opublikowano

Czym ty lampy czyścisz????

Świecą się jak psu jajca :kox:

Opublikowano

piekna :good:

Opublikowano
  • Autor

ostatnia fota do kalendarza :good:

mówisz? oni tam nie lubią fotoszopa :gwizdanie:

Czym ty lampy czyścisz????

Świecą się jak psu jajca :kox:

jak to czym? jak robię polerkę i woskowanie lakieru to nie omijam lamp, tylko tyle :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.