Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

piekna :good:

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

mam pytanko, jaka folia dokladnie oklejales te tylne lampy? Chcialem u siebie tak okleic bo o niebo lepiej wygladaja. :wink:

pewnie gdzies w Twoim watku jest napisane czym oklejales ale przekopac sie przez 60stron by mi tydzien zajelo :decayed:

i chcialem sie odniesc do tego posta:

doszła druga warstwa wosku, a później zaczęło padać - kropelkiiiiiiiiiii:kox::kox::kox:

niby z niskiej półki bo to tylko COLI 476, ale i tak jest całkiem przyzwoicie

http://i1049.photobucket.com/albums/s389/michal_s87/20120512077.jpg

ja u siebie mialem takie krople :tongue:

amg120120901135917.th.jpg

byly na calusienkim aucie, wystarczylo delikatnie ruszyc z miejsca, rozpedzic sie troszeczke, gwaltownie zahamować i auto suche :grin:

Opublikowano

ok, dzieki :thumbup1:

Opublikowano

Jak tam folia wogóle ma się do świecenia lamp?? przepuszcza dobrze światło czy robi się bladsze?

Opublikowano
Jak tam folia wogóle ma się do świecenia lamp?? przepuszcza dobrze światło czy robi się bladsze?

zeklejasz tylko biały pasek wstecznego i cofając świeci na czerwono :decayed:

Opublikowano

No chodził mi o ogólny efekt bo widziałem gdzieś już jak goście przednie lampy przyciemniają tym ....

Opublikowano
No chodził mi o ogólny efekt bo widziałem gdzieś już jak goście przednie lampy przyciemniają tym ....

niektórzy przyciemniają przednie, wg mnie to jest zło ale co kto lubi :wink:

Opublikowano
  • Autor

jak Ty robisz te zdjęcia, że wychodzą lepiej niż za***iście ?

zdjęć to ja nie umiem robić, magia fotoszopa:wink:

---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ----------

zeklejasz tylko biały pasek wstecznego i cofając świeci na czerwono :decayed:

dokładnie:thumbup1:

nie ułatwia to cofania, ale tragedii też nie ma

Opublikowano

zeklejasz tylko biały pasek wstecznego i cofając świeci na czerwono :decayed:

dokładnie:thumbup1:

nie ułatwia to cofania, ale tragedii też nie ma

ja u siebie też mam taką samą folią zrobione lampy z tyłu, tylko ja jeszcze okleiłem paski od kierunkowskazów bo w przedlifcie pod światło wydają się takie jakby różowe. Tragedii nie ma, ale trochę druciarstwo z tą folią na lampie :decayed: lepiej byłoby się dostać jakoś do lampy i wkleić od środka :wink:

Opublikowano
  • Autor
ale trochę druciarstwo z tą folią na lampie :decayed:

najlepiej to czerwony lakier transparentny, ale to już mod nieodwracalny:kwasny:

Glinek pamiętam miał pomalowane lampy

jak dla mnie folia daje radę, z odległości 1m nie poznasz że pasek jest naklejony:wink:

Opublikowano
ale trochę druciarstwo z tą folią na lampie :decayed:

najlepiej to czerwony lakier transparentny, ale to już mod nieodwracalny:kwasny:

Glinek pamiętam miał pomalowane lampy

jak dla mnie folia daje radę, z odległości 1m nie poznasz że pasek jest naklejony:wink:

nie no prosta sprawa że folia daję radę :decayed:

folii, fakt nie widać z 1m odległości, może nawet i mniejszej :decayed: ale sama świadomość jakoś mnie drażni że może być widoczna :grin:

Opublikowano

ja prysnąłem dziś moje lampy Motipem do lamp czerwonym, ale najpierw sprawdziłem na starej lampie z astry i idzie mod odwrócić... :whistling:

rozpuszczalnik chlorokauczukowy zmywa farbę do zera, zobaczymy jak lakier bedzię zachowywał sie na warunki zewnętrzne.. :wink:

Opublikowano
ja prysnąłem dziś moje lampy Motipem do lamp czerwonym, ale najpierw sprawdziłem na starej lampie z astry i idzie mod odwrócić... :whistling:

rozpuszczalnik chlorokauczukowy zmywa farbę do zera, zobaczymy jak lakier bedzię zachowywał sie na warunki zewnętrzne.. :wink:

malowałem tym lampy w poprzednim aucie - w golfie 3, lakier trzyma się dobrze, tylko kierunkowskaz świecił na czerwono nie pomarańczowo :grin:

Opublikowano
ja prysnąłem dziś moje lampy Motipem do lamp czerwonym, ale najpierw sprawdziłem na starej lampie z astry i idzie mod odwrócić... :whistling:

rozpuszczalnik chlorokauczukowy zmywa farbę do zera, zobaczymy jak lakier bedzię zachowywał sie na warunki zewnętrzne.. :wink:

malowałem tym lampy w poprzednim aucie - w golfie 3, lakier trzyma się dobrze, tylko kierunkowskaz świecił na czerwono nie pomarańczowo :grin:

u mnie jest czerwona pomarańcza :grin: ale jak próbowałem to idzie przywrócić oryginalny wygląd chwila moment :wink:

Opublikowano

auto jak dla mnie bajka, pare razy widziałem na SC jak jechałeś jest na czym zawiesić oko. Mam pytanie dużo jest zachodu żeby zrobić w kierunkach te postojówki??

Opublikowano
  • Autor

rozpuszczalnik chlorokauczukowy zmywa farbę do zera

jakoś niespecjalnie chciałbym potraktować rozpuchem lampę:decayed:

Opublikowano

rozpuszczalnik chlorokauczukowy zmywa farbę do zera

jakoś niespecjalnie chciałbym potraktować rozpuchem lampę:decayed:

acetonem traktowalem i zyje potem tylko polereczka i si :banan:
Opublikowano
  • Autor
auto jak dla mnie bajka, pare razy widziałem na SC jak jechałeś jest na czym zawiesić oko. Mam pytanie dużo jest zachodu żeby zrobić w kierunkach te postojówki??

dzięki:hi: a gdzie jeśli można wiedzieć?

tutaj masz wątek o rezaniu kierunków

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-kierunkowskazy-przednie-stylu-amerykanskim-186934/

Opublikowano

rozpuszczalnik chlorokauczukowy zmywa farbę do zera

jakoś niespecjalnie chciałbym potraktować rozpuchem lampę:decayed:

Powiem Ci, tez nie byłem pewny tego zabiegu dlatego na pierwszy ogien poszła lampa z astry...:wink:

Ta zabieg malowania i zmywania przeszła pomyslnie, nawet nie zmatowiała, to popryskałem swoje tak samo...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.