Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

michale jak masz rozwiązaną sprawę migaczy? czerwienią się?

Opublikowano
  • Autor

Migacze są ori nie ruszone, pasek folii jest tylko na wstecznych :cool:

Wysłane z mojego GT-N7100

Opublikowano

ooo, dzięki ;):hi:

Opublikowano

wy to od zewnątrz naklejacie czy jak? nie odkleja sie to to?

Opublikowano

Nie odkleja się. Naklejasz raz, dobrze dociętą folię do lamp i z odległości większej niż pół metra ciężko jest dojrzeć, że to folia.

Opublikowano

widze ruszyłem fale przetwornic, wziąłem je od grześka jakiś miesiąc temu, różnica miazga :wink:

Opublikowano
  • Autor

Mnie wk***ial od jakiegoś czasu jeden chińczyk, nie zawsze się załączał i wymyśliłem żeby pokombinować z lepszą przetwornica, zobaczymy co z tego będzie:rolleyes:

Wysłane z mojego GT-N7100

Opublikowano
Mnie wk***ial od jakiegoś czasu jeden chińczyk, nie zawsze się załączał i wymyśliłem żeby pokombinować z lepszą przetwornica, zobaczymy co z tego będzie:rolleyes:

Wysłane z mojego GT-N7100

to podobnie jak u mnie, tylko u mnie sie dlugo rozpalaly, teraz sekunda i jasno na chinskim palniku:wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

piękna jest :slina::decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzięki:hi:

teraz już mniej, bo na 16' i 1ba...

Opublikowano
dzięki:hi:

teraz już mniej, bo na 16' i 1ba...

pakiet zima czy what the f*ck?

Opublikowano
  • Autor

pakiet zima

jak co roku:wink:

Opublikowano

U mnie juz tez pakiet zalozony, jeszcze tylko zawias z przodu na 1be i mozna sie brac za zimowe modzenie :D A jak wygodnie hehe :D

Opublikowano
  • Autor
U mnie juz tez pakiet zalozony, jeszcze tylko zawias z przodu na 1be i mozna sie brac za zimowe modzenie :D A jak wygodnie hehe :D

Wygodnie i bezstresowo:decayed: Fajne te ultragripy, nawet ciche jak na zimówki.

Chociaż ostatnio się zapomniałem i prawie mnie bokiem postawiło na rondzie:doh:

Opublikowano
U mnie juz tez pakiet zalozony, jeszcze tylko zawias z przodu na 1be i mozna sie brac za zimowe modzenie :D A jak wygodnie hehe :D

Wygodnie i bezstresowo:decayed: Fajne te ultragripy, nawet ciche jak na zimówki.

Chociaż ostatnio się zapomniałem i prawie mnie bokiem postawiło na rondzie:doh:

Ja dopiero wczoraj zalozylem, jak narazie zrobilem moze ze 3 km takze za duzo powiedziec nie moge ;)

Opublikowano
U mnie juz tez pakiet zalozony, jeszcze tylko zawias z przodu na 1be i mozna sie brac za zimowe modzenie :D A jak wygodnie hehe :D

Wygodnie i bezstresowo:decayed: Fajne te ultragripy, nawet ciche jak na zimówki.

Chociaż ostatnio się zapomniałem i prawie mnie bokiem postawiło na rondzie:doh:

A piszczoo jak trakcje traciii ? :grin:

Opublikowano
U mnie juz tez pakiet zalozony, jeszcze tylko zawias z przodu na 1be i mozna sie brac za zimowe modzenie :D A jak wygodnie hehe :D

Wygodnie i bezstresowo:decayed: Fajne te ultragripy, nawet ciche jak na zimówki.

Chociaż ostatnio się zapomniałem i prawie mnie bokiem postawiło na rondzie:doh:

Fajnie ze juz zalozyles :naughty: do nastepnej zimy zjedziesz je i zamowisz nowe :decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor

A piszczoo jak trakcje traciii ? :grin:

no właśnie nie piszczo:wink:

---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ----------

Fajnie ze juz zalozyles :naughty: do nastepnej zimy zjedziesz je i zamowisz nowe :decayed::wink:

założyłem chyba w ostatni ciepły weekend, nie chce mi się leżeć pod autem przy -5*:wink:

Opublikowano

A piszczoo jak trakcje traciii ? :grin:

no właśnie nie piszczo:wink:

---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ----------

Fajnie ze juz zalozyles :naughty: do nastepnej zimy zjedziesz je i zamowisz nowe :decayed::wink:

założyłem chyba w ostatni ciepły weekend, nie chce mi się leżeć pod autem przy -5*:wink:

ja tam odwlekam, bo na takim setupie nie moge patrzyć na auto, do tego jeszcze stal :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Michał jakiej pasty polerskiej używasz do alu?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.