Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał


Michał

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba splacic kredyt i zamienic mieszkanie na jakis domek :rolleyes:

starość jest wtedy, gdy zamiast za instalacją air-ride rozglądasz się za C.O.:whistling:

jestem stary...

Ty to ja byłem stary w tamtym roku:doh:, teraz patrze za dachem i elewacją:doh:

a co ja mam powiedzieć? dom postawiony i umeblowany 6 lat temu, a rok temu urządziłem sobie drugie mieszkanie więc ja już moge iść do piachu.....

ale wole taką starość niż być młodym tuningowcem i żyć nadal na garnuszku u mamy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, ja pytalem o bezawaryjny zestaw na 2 kompresorach, skrecany z zabudowa i zalozeniem wszystkiego i gwarancja, takze moim zdaniem wcale nie duzo zwazajac ze samo zalozenie wolaja jakies 2k... Moze kiedys u mnie zawita air choc narazie mam inne wydatki, z drugiej strony po b5 juz koncze z tjuningami, trzeba splacic kredyt i zamienic mieszkanie na jakis domek :rolleyes:
kogo Ty chcesz oszukac? ja tak mowie, a we wtorek przyjechal nowy zderzak a dzis kupilem licznik S :facepalm:

Mrogal nikt nie mówił że będzie łatwo:grin: Najprościej konto oddać małżonce, szybko by się wszystko skończyło:decayed:

trzeba splacic kredyt i zamienic mieszkanie na jakis domek :rolleyes:

starość jest wtedy, gdy zamiast za instalacją air-ride rozglądasz się za C.O.:whistling:

jestem stary...

Ty to ja byłem stary w tamtym roku:doh:, teraz patrze za dachem i elewacją:doh:

a co ja mam powiedzieć? dom postawiony i umeblowany 6 lat temu, a rok temu urządziłem sobie drugie mieszkanie więc ja już moge iść do piachu.....

ale wole taką starość niż być młodym tuningowcem i żyć nadal na garnuszku u mamy....

Arek wiadomo że są rzeczy ważne i ważniejsze, chyba że ktoś wcześniej dobrze pokombinował i teraz nie musi się martwić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrogal nikt nie mówił że będzie łatwo:grin: Najprościej konto oddać małżonce, szybko by się wszystko skończyło:decayed:

Szach-mat koniec tuningów :rolleyes::decayed:

by Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w moim przypadku:naughty:

Piona, moja żonka sposnoruje zakup nowej rolki:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dostałem 4 koła dofinansowania do nowej karoserii :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile to kosztuje bo też szukam? Auto sol ponoć tez daje rade, wiesz coś o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile to kosztuje bo też szukam? Auto sol ponoć tez daje rade, wiesz coś o tym?

tyle - Mothers Mag & Aluminium Polish 282g (3951646028) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Autosol nie daje rady przy Mothersie... Michał mi robił felgi a ja sam tą pastą poprawiałem i wiem, że daje rade za dobrą kaske :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autosol nie daje rady przy Mothersie... Michał mi robił felgi a ja sam tą pastą poprawiałem i wiem, że daje rade za dobrą kaske :)

dodaj że poprawiałeś bo dojechali Ci gołe alu chemią do mycia felg:whistling::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autosol nie daje rady przy Mothersie... Michał mi robił felgi a ja sam tą pastą poprawiałem i wiem, że daje rade za dobrą kaske :)

dodaj że poprawiałeś bo dojechali Ci gołe alu chemią do mycia felg:whistling::wink:

własnie chemia na myjce bezdotykowej z tego co zauważyłem psuje polerke,

dlatego szukam dobrej pasty to odswiezania polerki, bo niewiem czy sa jakieś woski które nie powoduja mgły, a wypolerowane bede miał tylko ranty to dużo łatwiej odświezac niż cała felge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autosol nie daje rady przy Mothersie... Michał mi robił felgi a ja sam tą pastą poprawiałem i wiem, że daje rade za dobrą kaske :)

dodaj że poprawiałeś bo dojechali Ci gołe alu chemią do mycia felg:whistling::wink:

własnie chemia na myjce bezdotykowej z tego co zauważyłem psuje polerke,

dlatego szukam dobrej pasty to odswiezania polerki, bo niewiem czy sa jakieś woski które nie powoduja mgły, a wypolerowane bede miał tylko ranty to dużo łatwiej odświezac niż cała felge

Możesz spróbować z powłoką np. Sonax PNS :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie chemia na myjce bezdotykowej z tego co zauważyłem psuje polerke,

akurat ta na bezdotyku jest na tyle słaba, że nie robi szkody polerowanym felgom:wink:

Talibowi potraktowali koła czymś mocno stężonym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki też skorzystam bo właśnie zastanawiałem się jaką pastę kupić do polerowanych felg.

Michał jak będziesz to odpisz mi na priv:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzewam kotleta! opróżnij PW! :decayed: podesłałem Ci coś na maila :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...