Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Po podpięciu VAGA wywaliło ABS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Może ktoś mi pomorze.. Dzisiaj przyszedł do mnie kabelek i w momecie jak połączyłem się z ABS coś sie pokrzaczyło i wywala i BREAK.... ESP i ABS nie działa... dodam ze przed podpięciem kabla wszystko było OK...

Opublikowano

Gdy łączysz się z modułem ABS to normalne że na zegarach wywali wymienione przez Ciebie kontrolki. Jednak po zakończeniu połączenia w/w powinny zniknąć - sprawdzałeś czy pokazuje jakieś błędy?

Opublikowano
  • Autor

tak błędy pokazuje, ale wczesniej ich nie było... mozliwe że coś się posrało... błędy to:

1/3 0529 steuergerate fuer airbag J234

2/3 0522 Motorsteuertgeret

3/3 4687 Coderung/variante der steuergerate prufen

jak to napawic???

kabel to :INTERFEJS VAG K+CAN COMMANDER

Opublikowano

Kuwa tyle razy było pisane, że ten interfejs nie służy do diagnostyki samochodów! Sam sobie nagrzebałeś, to teraz napraw, albo odprowadź do warsztatu. Wywaliłeś kodowanie sterownika w powietrze.

Opublikowano
  • Autor

WIELKIE DZIEKI ZA POMOC... ale drogi kolego nie kazdy kupując kabel przeczytał całe forum... chyba po to zostało stworzone to forum, aby sobie pomagć więc jeśli nie masz nic do powiedzenia to odpuść sobie... rozwaliłem kodowanie nie jako perwszy i nie ostatni...

Opublikowano

Kolego b7 to nie b5 i kabelki za 100 pln moża se w d... wsadzić. Teraz zobaczysz jak taki gówniany kabelek szarpnie CIę po kieszeni, podaj nr tego twojego sterownika.

Opublikowano
  • Autor

nr sterownika to 8E0910517B

Opublikowano

poprawne kodowanie 0004402

Opublikowano

Kolego b7 to nie b5 i kabelki za 100 pln moża se w d... wsadzić. Teraz zobaczysz jak taki gówniany kabelek szarpnie CIę po kieszeni, podaj nr tego twojego sterownika.

to jaki powinien być kabel, żeby nie żałować?

Opublikowano

vcds adako np

Opublikowano
  • Autor

dziekuje za pomoc[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 16:52_________________________________________________dziękuje za pomoc... :hi:

Opublikowano

vcds adako np

cena wysoka ale sprzęt ori i z aktualizacjami :naughty:

Opublikowano

Skorzystam z okazji i zapytam: kolego GRZANEK: ... a VAG 704 się nadaje ??

Opublikowano

I wszystko jasne, dzięki za link. :notworthy:

Opublikowano

czyli do b7 nie ma nic poniżej 1500 zł? jakoś mi się nie chce w to wierzyć...

Opublikowano

Do B7 (i nie tylko, kompatybilność wstecz) interfejs HEX+CAN USB - koszt 400/500zł (jak dobrze poszukasz to i za 300 się znajdzie). Ładnie się komponuje z VAGiem 704 :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.