Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dalej ciemne w sumie, ale motyw fajny :good:

podsufitowka raczej bedzie ciemna :good: tylko nie wiem jakie dekory zrobic ;(

rob ciemne

tez czarne? a moze jak bym je w carbonie obkleil :mysli:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 14:31_________________________________________________albo pomalowac w biały mat :mysli:
Opublikowano

dalej ciemne w sumie, ale motyw fajny :good:

podsufitowka raczej bedzie ciemna :good: tylko nie wiem jakie dekory zrobic ;(

rob ciemne

tez czarne? a moze jak bym je w carbonie obkleil :mysli:

ja mam dekory w czarnej i jest fajno

Opublikowano
  • Autor

dalej ciemne w sumie, ale motyw fajny :good:

podsufitowka raczej bedzie ciemna :good: tylko nie wiem jakie dekory zrobic ;(

rob ciemne

tez czarne? a moze jak bym je w carbonie obkleil :mysli:

ja mam dekory w czarnej i jest fajno

poka fotke :wink4:

Opublikowano

ja bym dekory zrobił w szczotkowane alu, jak zrobisz w czerń to porostu zginą :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja bym dekory zrobił w szczotkowane alu, jak zrobisz w czerń to porostu zginą :gwizdanie:

i własnie tego nie chce :confused4: a w białym macie?[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 14:47_________________________________________________macie jakieś fotki wykończeń audi? nie musza być czarne każda propozycje musze rozważyć :evil:

Opublikowano

poka fotke :wink4:

dekory001.jpg

Opublikowano
  • Autor

poka fotke :wink4:

dekory001.jpg

nad takim czyms myslalem :mysli: ale moja alcantara ciemniejsza jest ta jakos w brąz wpada :wink4:

Opublikowano

poka fotke :wink4:

dekory001.jpg

nad takim czyms myslalem :mysli: ale moja alcantara ciemniejsza jest ta jakos w brąz wpada :wink4:

czknij jej fotke z fleszem to zobaczysz w co wpada :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

sory :decayed: czym ja kleiłeś? :mysli:

Opublikowano

sory :decayed: czym ja kleiłeś? :mysli:

budziem

Opublikowano
  • Autor

w poniedzialek zakupy, jak nie znajde innego materiału to bedzie czarny :)[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 15:07_________________________________________________michu jak znajdziesz jakies foto to pokaz :)

Opublikowano

kurde nie mam w ogóle pojęcia gdzie tego szukać.. to zawsze przypadkiem było i w battalion szło, ale niektóre fotki zaginęły w akcji. może kowi coś znajdzie bo ma na dysku :good:

Opublikowano
  • Autor

to popatrz :good:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 19:59_________________________________________________decyzja podjeta i juz raczej nic sie nie zmieni :decayed: beda dekory w szczotkowanym aluminium miala byc jeszczsze fortepianowa biel ale zostaje aluminium :decayed: do tego bedzie podsufitówka z polifta obita alcantara czarne kubełkowe półskóry albo welury,kiera trójramienna w perforze + gałka + mieszek gałki :wink4: do tego jak sie uda wpadnie fisior :good: w przyszlosci jeszcze beda prace nad audio ale narazie robie to co napisalem wyzej :wink4:

Opublikowano

to popatrz :good:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 19:59_________________________________________________decyzja podjeta i juz raczej nic sie nie zmieni :decayed: beda dekory w szczotkowanym aluminium miala byc jeszczsze fortepianowa biel ale zostaje aluminium :decayed: do tego bedzie podsufitówka z polifta obita alcantara czarne kubełkowe półskóry albo welury,kiera trójramienna w perforze + gałka + mieszek gałki :wink4: do tego jak sie uda wpadnie fisior :good: w przyszlosci jeszcze beda prace nad audio ale narazie robie to co napisalem wyzej :wink4:

masz już jakiś sufit z lifta na oku? w dobrej kasie? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

za 100zl z lampkami :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 09:00_________________________________________________oczywiscie biala podsufitowka nie ori czarna i tak bede obijac alcantara :evil:

Opublikowano

za 100zl z lampkami :naughty:

skąd żeś to dorwał :slina:, dobra kasa :naughty:

Opublikowano
  • Autor

za 100zl z lampkami :naughty:

skąd żeś to dorwał :slina:, dobra kasa :naughty:

rozbity polift na szrocie :wink4: niestety ma niebieski srodek :confused4: zastanowie sie jeszcze moze nad tunelem srodkowym ale bede go musial malowac i nie wiem czy to nie bedzie :sick3: wygladac[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 09:07_________________________________________________slepy jak mowsz oswietlenie na nogi w bialych ledach czy w czerwonych? :mysli:

Opublikowano

żadnego weluru!

Opublikowano
  • Autor

żadnego weluru!

tak ojcze ;(

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

za 100zl z lampkami :naughty:

skąd żeś to dorwał :slina:, dobra kasa :naughty:

rozbity polift na szrocie :wink4: niestety ma niebieski srodek :confused4: zastanowie sie jeszcze moze nad tunelem srodkowym ale bede go musial malowac i nie wiem czy to nie bedzie :sick3: wygladac[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 09:07_________________________________________________slepy jak mowsz oswietlenie na nogi w bialych ledach czy w czerwonych? :mysli:

tylko białe :evil:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 09:16_________________________________________________

za 100zl z lampkami :naughty:

skąd żeś to dorwał :slina:, dobra kasa :naughty:

rozbity polift na szrocie :wink4: niestety ma niebieski srodek :confused4: zastanowie sie jeszcze moze nad tunelem srodkowym ale bede go musial malowac i nie wiem czy to nie bedzie :sick3: wygladac

Dawid malował u Siebie tunel :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.