Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lepiej jakiś mały basik do tego alpine bym podłączył. 25cm i bedzie bardzo wporzo i kupił 4-kanałowy do głośników w środku.

Opublikowano
  • Autor

Lepiej jakiś mały basik do tego alpine bym podłączył. 25cm i bedzie bardzo wporzo i kupił 4-kanałowy do głośników w środku.

pisałem wczesniej juz ze do bagaja bedzie cos innego z monoblockiem :cool1:

Opublikowano

No jak tam chcesz dla mnie troche bezsensu 3 wzmacniacze w aucie 2 to jest tak w sam raz. Pomyśl nad spzedażą albo zamianą tego alpine na jakiegoś 4 kanałowego.

Opublikowano
  • Autor

zrobił by mi ktoś VT z tymi felgami? :gwizdanie: i czy jest sens takie zakladac do zielonej fela 17"

http://s2.postimage.org/fayqtwso/DSCF8391.jpg

http://s2.postimage.org/faqh56bs/DSCF8350.jpg

http://s2.postimage.org/fai7gfuw/DSCF8348.jpg

Opublikowano
  • Autor

zes ku***a lepszych zdjec nie mogl dac :decayed:

takie mi gośc dal :decayed:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 13:51_________________________________________________dziś bede mial jeszcze jakieś lepsze :decayed: ale ogólnie jak felga może byc czy nie bardzo? :decayed:

Opublikowano

zrobił by mi ktoś VT z tymi felgami? :gwizdanie: i czy jest sens takie zakladac do zielonej fela 17"

http://s2.postimage.org/fayqtwso/DSCF8391.jpg

http://s2.postimage.org/faqh56bs/DSCF8350.jpg

http://s2.postimage.org/fai7gfuw/DSCF8348.jpg

fajne kolo najlepiej 18' stoi i mnie na takim a6 avant srebrna i zawsze sie za nia ogladam :good:

Opublikowano
  • Autor

własnie ta jest 17" :disgust: ale zawsze lepsza taka 17" niz 16 albo 15 :evil:

Opublikowano

Nieee... nie bier tego, za mała, a wzór też nie bardzo :no:

Opublikowano
  • Autor

18" póki co nie założe :wink4: z przyczyn technicznych czyt. BO RODZICE NIE POZWOLA :wallbash: wiec szukam czegoś na wymiane za moje 16" jak nic sensownego nie znajde to zostana 16" :disgust: a w tych felgach przeraża mnie opona :disgust: 235/45

Opublikowano

Czemu rodzice nie pozwolą? :>

powiedz, że będzie wożona, a tak d*pa zbita :polew:

Opublikowano
  • Autor

bo tata nie chce felgi18" bo jak on to mowi "nie bede jeździć taczka" :polew::decayed:

Opublikowano

Jak chcesz dać 17" to poszukaj jakiegoś fajnego wzoru chociaż :wink4:

Albo wstrzymaj się ze zmianą do czasu, aż sam będziesz jeździł, wtedy 18/19" :kox:

Opublikowano
  • Autor

19 raczej bedzie :wink4: lepsza fotka do vt http://s1.postimage.org/gyk1iouc/DSCF8827.jpg

zobacze jak sie dogadam o te felgi i ladnie beda sie prezentowac to moze sie zamienie :wink4:[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 19:35_________________________________________________sory ta fotka http://postimage.org/image/gyk1iouc/ :embarrassed:

na te fotki auta

http://img10.imageshack.us/i/dscn8180c.jpg/

http://img156.imageshack.us/i/zdjcie0148x.jpg/ :wink4:

[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 20:58_________________________________________________pany!! :kox: zakupiłem "małe granie" zapomniałem sie pochwalić wczesniej :evil: kupiłem po okazji suba Pioneera ts-w3004spl w googlach sprawdzane i ma podobno 3000W max i 1000w RMS :gwizdanie: trzęsie zdrowo :decayed:

Opublikowano

Jedziesz z KOXEM :decayed:

Opublikowano
  • Autor

chciałem zrobic audio w środku ale jak zwykle wszystko robie od d*py strony :polew:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 20:18_________________________________________________nowy mod :decayed:

dsc00088nw.jpg

By wojciu0308 at 2011-03-05

Opublikowano

Eeee fajne to jest jak to zrobiłeś?

Opublikowano
  • Autor

chrom na metry :polew: kupilem 1m takiego chromu co sie go na kanty wciska,suszarka i jazda wyptofilowałem jak widac na fotce troche musiałem podszlifować plastik od mieszka i tak wyszlo :rolleyes: czas pracy hehe 20min :wink4:

Opublikowano

Może przy okazji zrobię. Narazie musze oświetlenie wnętrza opanować i potem zawieszenie i felga.

Opublikowano
  • Autor

ja narazie skupiam się na wnętrzu :wink4: zakupilem jeszcze alu na zime :gwizdanie: 16"

Opublikowano

Ja narazie jestem spłukany ale wnętrze wstępnie skończone już nie bede nic robił kiedyś fisa zrobie. A teraz czekam na zawieszenie i przy następnym deszczu pieniędzy kupuje 17" S-line b6

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.