Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najs łork :decayed:

Opublikowano
  • Autor

teraz jeszcze czekać na kase z skonczyć kubełki,później podsufitówka.... teraz dobrze ze mam tamta na części to plasticzki sobie niektóre podmieniłem i jest :kox: zaczyna mi sie podobac :decayed:

Opublikowano

Grzane pupy zrobione :kox:

no to proszę mi tu napisać co z czym i jak bo ja u sibie też będę instalację rozkładał :decayed:

kubełki masz już kupione ?

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie do końca skonczone zostalo mi jeszcze podpiąć oświetlenie przycisków i zrobić porządek z przelacznikami jak sie z tym wsio uporam to napisze wątek w dziale warsztat :wink4:

Opublikowano

ok to spoko czekam w takim razie na info :good:

Opublikowano
  • Autor

kubelki jedne mam ale to one sa w progresie :decayed: chce kupic jeszcze jedne zeby miec na teraz :) wiązke grzanych tylków wziąlem z rozbitej wieć w sumie to popisałem sobie jak i gdzie dany przewodzik i wyszlo jak w fabryce :wink4: najgorsze rozbieranie tego calego syfu reszta to ogranięcia. Na kostce 2 piny maja "+" (oświetlenie przyciusku i prad na mate) i 2 "-" zadnej cięzkiej filozofii nie ma :decayed:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 22:06_________________________________________________

ok to spoko czekam w takim razie na info :good:

nawet jak byś kupil same przełacziki to dasz rade samemu zrobic instalacje :gwizdanie:

Opublikowano

no przełączniki ja mam podłączone tylko żeby świeciły a teraz kupiłem wiązkę kompletną i będę chciał to położyć jak w ori i najbardziej chodzi mi o rozłożenie przewodów i co tam trzeba podłączyć dokładnie żeby instalacja była gotowa pod grzane fotele

Opublikowano
  • Autor

ok jak ogarne na gotowo to Ci powiem co i jak :good:

Opublikowano

zrobiłeś te dekory już ? :decayed::wink4:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze :decayed:

Opublikowano

ukończone :notworthy:

dsc00126zy.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00128r.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Qfa...pierwszy prog w Zorach i zlomiarze na mnie by zarobili :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie mam gleby więc moge szalec :decayed: rozporki takie jak powinny byc ori beda z B6 :hi:

Opublikowano

nie mam gleby więc moge szalec :decayed: rozporki takie jak powinny byc ori beda z B6 :hi:

to tak jak ja :decayed:, u mnie w tym tygodniu lądują górna i dolna, zobaczmy jak sie bedzie smigać :naughty:

Opublikowano

to się pośpiesz bo nie wiem jaką folię zamawiać :evil::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

nie mam gleby więc moge szalec :decayed: rozporki takie jak powinny byc ori beda z B6 :hi:

to tak jak ja :decayed:, u mnie w tym tygodniu lądują górna i dolna, zobaczmy jak sie bedzie smigać :naughty:

w zielonej robie ostatnie mody i biore sie za swoje padło :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 21:34_________________________________________________

to się pośpiesz bo nie wiem jaką folię zamawiać :evil::tongue4:

do końca tyg sie wyrobie :polew:

Opublikowano

co !? chyba się wybiorę do ciebie i cię pośpieszę :naughty::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

spokojnie :polew: tydzień Cię nie zbawi :decayed:

Opublikowano

spokojnie :polew: tydzień Cię nie zbawi :decayed:

dajesz foty, czarnej :naughty:

Opublikowano
  • Autor

spokojnie :polew: tydzień Cię nie zbawi :decayed:

dajesz foty, czarnej :naughty:

jakiej czarnej co czarnej? :kox:

Opublikowano

ślepy nie w temacie :polew::tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.