Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w końcu się zabrałeś za tę listwy :bicz3:he

Opublikowano
  • Autor

p1010052h.jpg

By wojciu0308 at 2011-04-19

p1010053he.jpg

By wojciu0308 at 2011-04-19

p1010054z.jpg

By wojciu0308 at 2011-04-19

teraz to juz kierownica by sie zdała i kubełki wsadzic :)

Opublikowano

ten podłokietnik z b6 jest?

wsadzaj resztę gratów :good:

Opublikowano
  • Autor

ten podłokietnik z b6 jest?

wsadzaj resztę gratów :good:

z A3 :) no narazie czekam na czas pogode i chęci :)

Opublikowano

to jest biały czy srebrny :gwizdanie:

Opublikowano

Silver 3M Carbon xD

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

za bardzo razi w oczy :gwizdanie:

Opublikowano

za bardzo razi w oczy :gwizdanie:

No dokładnie, zbyt jasny :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

tak wyszedl na fotce :tongue4:

Opublikowano

ja bym dodał jeszcze jasnego koloru żeby ciekawiej wyglądało wnętrze

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

najlepiej to wszystko na bialo pomalowac i bedzie jasno. Czekaj az skoncze środek[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 09:39_________________________________________________ Nowy grat :wink4:

dsc00230rx.jpg

[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 18:42_________________________________________________dzisiaj kolejne graty przyszły :decayed: żarówki 2włuknowe,przycisk ASR i alcantara na sufit :hi:

Opublikowano

temat klapy ruszony? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

klapa kupiona za 40zł :wink4: narazie myśle jak ciąć zeby to bylo ładnie schludnie i itd :decayed: klapa raczej bedzie bez zamka :wink4: mały pstryczek elektryczek bedzie co bedzie ją otwierać :wink4: aaaa zapomnialem potrzebuje dekielki to alu :gwizdanie: do 18" S-linów z B6 :kox:

Opublikowano

klapa kupiona za 40zł :wink4: narazie myśle jak ciąć zeby to bylo ładnie schludnie i itd :decayed: klapa raczej bedzie bez zamka :wink4: mały pstryczek elektryczek bedzie co bedzie ją otwierać :wink4: aaaa zapomnialem potrzebuje dekielki to alu :gwizdanie: do 18" S-linów z B6 :kox:

masz ty jescze jedno foto, moze coś rozjaśni :wink4:

zewnetrzne wymiary wneki 40,5 x 22 cm :)

7787224853c7f565.jpg

Opublikowano
  • Autor

ooo :notworthy: o takie coś mi chodziło :wink4: listwy sie raczej nie przerobi tzn chodzi mi o tą co jest ten przycisk do otwierania klapy ona chyba z aluminium jest zrobiona :gwizdanie:

Opublikowano

ooo :notworthy: o takie coś mi chodziło :wink4: listwy sie raczej nie przerobi tzn chodzi mi o tą co jest ten przycisk do otwierania klapy ona chyba z aluminium jest zrobiona :gwizdanie:

z aluminium jest w poliftach, przedlift to plastik :wink4:

Opublikowano

Ile dałeś za żarówki dwuwłóknowe? zarzuć linkiem z aukcji jak masz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to co zaznaczylem zielonym to na bank plastik? nie mozliwe to jest w uj ciężkie to jest jakis metal albo aluminium bo z tamtego rozbitka mi zostalo i to dość cięzkie jest

sabdjgbdfjgdfjklg.jpg

[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 21:02_________________________________________________od tego kupowałem http://moto.allegro.pl/zarowka-bosma-4131-12v-21-5w-bay15d-amber-i1505119065.html

Opublikowano

to co zaznaczylem zielonym to na bank plastik? nie mozliwe to jest w uj ciężkie to jest jakis metal albo aluminium bo z tamtego rozbitka mi zostalo i to dość cięzkie jest

sabdjgbdfjgdfjklg.jpg

[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 21:02_________________________________________________od tego kupowałem http://moto.allegro.pl/zarowka-bosma-4131-12v-21-5w-bay15d-amber-i1505119065.html

w amerykańcu jest plastik :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no własnie a ja mam jurope :decayed: musze obczaić co to jest i jak coś to może dać to komuś do profi zespawania :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.