Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65


wojciu0308

Rekomendowane odpowiedzi

wiem, już mi foto przysyłałeś kiedyś :tongue4: ale narazie nic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie bede :tongue4: fele kupiles do golfa?

Nie oszukuj sie :) VT[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 23:31_________________________________________________

mam takie gosciu :decayed: 16" :kox: tanio opyle :kox:

Z tego bialego golfa 2 do poprawek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie z tego :polew: z innego golfa i sa naprawde ladne AZEVy :decayed:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2010, 07:54_________________________________________________z oklejania nici :decayed: <b> NIE POLECAM NIKOMU KUPOWAC "JASNEJ CZARNEJ" FOLII DO OKLEJANIA CZEGO KOLWIEK BO TO NIE DAJE EFEKTU "DYMKI" TYLKO BRUDNYCH,ZASYFIALYCH LAMP :thumbdown: <b> :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle rozkminiłeś tą lampeczke, ja mam na to inny plan, w sobote moze ogarne graty potrzebne do rezania, i w nastepnym tygodniu sie za to wezme, razem z oklejeniem klamek :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle rozkminiłeś tą lampeczke, ja mam na to inny plan, w sobote moze ogarne graty potrzebne do rezania, i w nastepnym tygodniu sie za to wezme, razem z oklejeniem klamek :bag:

wydaje mi sie ze jest ok :wink4: 2 diody kawalek kabelka i jest :wink4: a w nocy... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle rozkminiłeś tą lampeczke, ja mam na to inny plan, w sobote moze ogarne graty potrzebne do rezania, i w nastepnym tygodniu sie za to wezme, razem z oklejeniem klamek :bag:

wydaje mi sie ze jest ok :wink4: 2 diody kawalek kabelka i jest :wink4: a w nocy... :rolleyes:

a skąd brałeś prąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw lampke pozniej kabel ukladasz przy szybie kolo podsufitowki, pozniej sciagasz delikatnie slupek i kabelkiem na dol,dochodzi do konsoli, ladnie wciskasz i do skrzynki od tylu sie wpinasz w prawy dolny bezbiecznik ten z tych malych :) tylko ze + bierzesz z bezpiecznika a mase z auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw lampke pozniej kabel ukladasz przy szybie kolo podsufitowki, pozniej sciagasz delikatnie slupek i kabelkiem na dol,dochodzi do konsoli, ladnie wciskasz i do skrzynki od tylu sie wpinasz w prawy dolny bezbiecznik ten z tych malych :) tylko ze + bierzesz z bezpiecznika a mase z auta :)

no to wiem, bo mam tak podpiętą pompkę od sprysków świateł :wink4:, w takim razie rezamy, jak tylko znajdę wolną chwilę :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś zmodził? :chytry:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 22:44_________________________________________________a już wiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...