Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Drgania kierownicy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja mam tez ten problem, i wyczytałem na forum ze moga to tez byc przegłuby. :disgust:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Malinaa wielkie dzięki z tymi przekręconymi tarczami, biły mi koła przy 90-110 km/h, wyważałem kilka krotnie przekładałem przód na tył, lewą na prawą i po przekątnej :) i ciągle takie samo bicie - delikatne ale strasznie denerwujące. :wallbash:

Przekręciłem tarcze na czuja i jest OK :good: . Powiedzcie czy tarcze są krzywe, dlaczego tak jest i co jak bym chciał wymienić tarcze na nowe ????

Pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Udało mi się rozwiązać problem drgań kierownicy, problemem były ch.jowe pierścienie centrujące :wallbash: po dorobieniu przez tokarza eleganckich pierścieni wszystko wróciło do perfekcji, przy okazji jeszcze raz na wszelki wypadek wyważyłem koła choć różnice były max 5g na koło.

Opublikowano

A co jest, jeśli np. drgania zaczynają się od 110 a przy 130 jest już o wiele lepiej, praktycznie nic nie czuć. Może to być wina łożyska?? Dodam że drganie wyczuwalne jest na tylnym prawym kole.

Opublikowano

sprawdź czy felga jest prosta i dobrze wyważona, jak miałem z tyłu zimową felgę lekko walniętą miałem takie objawy (dokładnie miałem też prawy tył)

Opublikowano

sprawdź czy felga jest prosta i dobrze wyważona, jak miałem z tyłu zimową felgę lekko walniętą miałem takie objawy (dokładnie miałem też prawy tył)

Dzięki :good:, sprawdzę, bo może być źle wyważona.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam mam objawy podobne przy 130-140 trzesie autem odczuwalnie powyrzej juz nie czy jest mozliwe ze przeguby wewnetrzne sa do wymiany? Czy to moga byc poprostu tarcze lub zle wywazone kola?

Opublikowano

na początek sprawdź wyważenie kół

Opublikowano

albo zmień opony :wink4: też tak miałem jak założyłem zimówki to przestało

Opublikowano

U mnie wystarczyło wyważyć koła i po sprawie, już dawno zapomniałem o jakichkolwiek drganiach. Pozdro :hi:

Opublikowano

juz wiem co jest grane zamienilem sie z kolega kolami na dwa dni i wszystko jasne moje kola sa zle wywazone bo u kolegi trzesie teraz a u mnie spokoj dzieki za podpowiedzi!

Opublikowano

juz wiem co jest grane zamienilem sie z kolega kolami na dwa dni i wszystko jasne moje kola sa zle wywazone bo u kolegi trzesie teraz a u mnie spokoj dzieki za podpowiedzi!

to powinno się robić w pierwszej kolejności :blink:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

witam panowie.odświeże troche temat.otóż mam własnie takie drgania kierownicy najbardziej wyczuwalne przy hamowaniu,a przy normalnej jezdzie 110/120km lekko drga kierownica jak ja puszcze.i wiem że tarcza była obrócona na 100% przy zmianie opon,i teraz jak ponownie wrócić do tamtej pozycji,jest jakiś sposób czy tylko zostaje chybił trafił? oczywiscie nie wykluczam też tarcz bo pewnie one też daja o sobie znać,bo wcześniej miałem drgania tylko przy hamowaniu a teraz drży jak jade :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.