Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] -=Srebrna z Czarnym Dachem=- STR.6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciekawie wygląda czarny dach u mnie w avancie za obklejenie folią dachu spiewają 150zł hmmm światełka też modne tylko te ringi ogólnie to ładne sreberko

daj jakiś namiar to jade tam dziś :decayed:
Opublikowano

Wczoraj przyszły z niemiec ramki do zegarów(zestaw7-mio częściowy ;) )

Na FIS to coś też będziesz zakładał? :kwasny: W B5 mi się to nie widzi :no:

Mam zamiar zakupić taką kiere-->http://www.allegro.pl/item924942479_audi_a4_b5_kierownica_s_line_z_air_bag_s4.html

mam odnośnie tego 2 pytanka:

1.Jeśli wieloklin będzie 17 mm tak jak u mnie to będę musiał coś przerabiać???czy wystarczy tylko starą kiere odkręcić i wsadzić tą nową???Proszę o konkretne odp,zupełnie się na tym nie znam.

Jeśli konkretnie tą albo identyczną, to bez problemu ją wsadzisz bez robienia czegokolwiek :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ciekawie wygląda czarny dach u mnie w avancie za obklejenie folią dachu spiewają 150zł hmmm światełka też modne tylko te ringi ogólnie to ładne sreberko

A jakie Twoje były te ringi na klipsy???

Ostatnio na niemieckim forum a4 znalazłem coś takiego :notworthy:

defaultn.th.jpg

Opublikowano

A jakie Twoje były te ringi na klipsy???

Jemu chodziło o ringi w lampach przednich :wink4:

Nie odpowiedziałeś mi na pytanie czy zakładasz to coś na FIS? :decayed:

Ostatnio na niemieckim forum a4 znalazłem coś takiego :notworthy:

defaultn.th.jpg

No a o co tu niby takiego "och ach"? :) Normalny polift w skórce i drewnie :wink4:

Opublikowano

Ostatnio na niemieckim forum a4 znalazłem coś takiego :notworthy:

defaultn.th.jpg

a co w tym jest niesamowitego ? :mysli: zwykła skórzana seria poliftowa :)

[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 14:28_________________________________________________

Ostatnio na niemieckim forum a4 znalazłem coś takiego :notworthy:

defaultn.th.jpg

No a o co tu niby takiego "och ach"? :) Normalny polift w skórce i drewnie :wink4:

:decayed:
Opublikowano

:decayed:

Nie ściągaj :decayed::tongue4: pierwszy byłem :naughty:

Opublikowano

A jakie Twoje były te ringi na klipsy???

Jemu chodziło o ringi w lampach przednich :wink4:

Nie odpowiedziałeś mi na pytanie czy zakładasz to coś na FIS? :decayed:

Ostatnio na niemieckim forum a4 znalazłem coś takiego :notworthy:

defaultn.th.jpg

No a o co tu niby takiego "och ach"? :) Normalny polift w skórce i drewnie :wink4:

do tego z pol fisem i kopytem pod GSM :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

"Nie odpowiedziałeś mi na pytanie czy zakładasz to coś na FIS?"

To czerwone nie!!!,mam cały fis,więc po co zakrywać :tongue4:

Opublikowano

ladne sreberko :good:

Opublikowano
  • Autor

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_wymiana_kierownicy_na_po_liftingowa_czteroramienna-t122382.0.html moje fotostory odnośnie zmiany kiery na poliftową z dużym wieloklinem :wink4:

Mam też alu ramki na zegarach ale brakuje mi tej rameczki na FIS szkoda że nie idzie tego osobno dokupić :kwasny:

furak :good:

Fakt,ja wszystko załatwiłem drogą mejlową z niemcami :),bo w Polsce robili problem z zestawem 7-mio częściowym :thumbdown:,widocznie nie chcieli zarobić,kolejny raz niemcy zarobiły hehe,no cóż :blink:

Opublikowano

"Nie odpowiedziałeś mi na pytanie czy zakładasz to coś na FIS?"

To czerwone nie!!!,mam cały fis,więc po co zakrywać :tongue4:

Fakt,ja wszystko załatwiłem drogą mejlową z niemcami :),bo w Polsce robili problem z zestawem 7-mio częściowym :thumbdown:,widocznie nie chcieli zarobić,kolejny raz niemcy zarobiły hehe,no cóż :blink:

Mi właśnie chodzi o tą ramkę na zegary dookoła FISa :decayed: A nie o jakieś "coś" czerwone czym niby miałbyś zakryć FIS :naughty: Wg mnie ta ramka na FIS nie pasuje do B5 :no::kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Według uznania :good:

Opublikowano

wójt23 mógłbyś wrzucić fotę jak świecą te lampy w Twoim aucie? Czy pasują do srebrnego?

Opublikowano
  • Autor

wójt23 mógłbyś wrzucić fotę jak świecą te lampy w Twoim aucie? Czy pasują do srebrnego?

Jasne tylko chodzi Ci o przód tył??Same ringi czy xenony?

Opublikowano

wójt23 mógłbyś wrzucić fotę jak świecą te lampy w Twoim aucie? Czy pasują do srebrnego?

Jasne tylko chodzi Ci o przód tył??Same ringi czy xenony?

A to są ringi z ksenonami? Ile dałeś za nie? Chodzi mi o przód jak wygląda to na pozycyjnych a jak na mijania

Opublikowano

ciekawie wygląda czarny dach u mnie w avancie za obklejenie folią dachu spiewają 150zł hmmm światełka też modne tylko te ringi ogólnie to ładne sreberko

daj jakiś namiar to jade tam dziś :decayed:

jak tam pojadę to zapodam nr tel mi za avanta wołał 150zł jest to firma co klei reklamy na auta
Opublikowano
  • Autor
dsc01444n.th.jpgdsc01736bk.th.jpgdsc01737v.th.jpgb1c542f0c8.th.jpgce5c853e26.th.jpg
Opublikowano

Dzięki jest w pytę :decayed: Ile takie lampy kosztują?

Opublikowano

Dzięki jest w pytę :decayed: Ile takie lampy kosztują?

paput tanioszka :decayed:

http://www.allegro.pl/item940042042_lampy_reflektory_fk_audi_a4_99_01_angel_eyes_lift.html

No chyba że byś połasił sie na dzielone soczewki FK 100zł taniej :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.