Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Który gwint wybrać


Bulczas

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę poczytałem na forum na temat gwintu, ale mam wątpliwości który gwint kupić.. Więc proszę o opinie jakiegoś speca. Podaje dwa linki spośród których wybieram..

http://moto.allegro.pl/item823505267_zawieszenie_gwintowane_audi_a4_polecam.html

http://moto.allegro.pl/item815680278_sportowe_zawieszenie_kw_fk_passat_b5_audi_a4_6.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to KW ale w ciemno bym nie kupował bo może być zmęczone, a ocena sprzedawcy bardzo subiektywna, lepiej kupić nowe trochę drożej, na alledrogo jest tego mnóstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie oba zestawy mogą być wytłuczone i okaże się że śrób nie da się ruszyć albo amory do regeneracji a wtedy kilka stów Ci dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Rafał kupowałem w tym roku gwint używany ale do ADRa jeszcze, kupiłem naprawde tanio, ale zapieczone nakrętki regulacji...

opanowałem to, na przeglądzie wyszło że jest dobry, więc jeździłem

teraz raczej napewno wolę kupić dobre springi, albo nowy gwint Ta Technix...

chyba że wpadnie coś więcej kasy to coś lepszego, ale wątpie :)

ten ostatni gwint nie wygląda źle, ale najlepiej byś miał go na żywo obejrzeć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Rafał kupowałem w tym roku gwint używany ale do ADRa jeszcze, kupiłem naprawde tanio, ale zapieczone nakrętki regulacji...

opanowałem to, na przeglądzie wyszło że jest dobry, więc jeździłem

teraz raczej napewno wolę kupić dobre springi, albo nowy gwint Ta Technix...

chyba że wpadnie coś więcej kasy to coś lepszego, ale wątpie smiley

ten ostatni gwint nie wygląda źle, ale najlepiej byś miał go na żywo obejrzeć

Pucek też byłem skłonny już kupować TaTechnixa, ale znajomy z poprzedniegu klubu który sie zna na rzeczy radził kupić jakąś lepszą używkę. TaTechnix jest dobry do golfa i takich aut podobno. Jeszcze mam trochę czasu może coś się trafi. Do wiosny kawałek.

Wygląda zdrowo ale kota w worku się nie kupuje

To oczywiste ale jechać 150km żeby obejrzeć to trochę daleko... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TaTechnixa, ale znajomy z poprzedniegu klubu który sie zna na rzeczy radził kupić jakąś lepszą używkę. TaTechnix jest dobry do golfa i takich aut podobno

dlaczego do golfa...

dziwna ta opinia bez uzasadnienia ...[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 08:33_________________________________________________większość co kupuje markowe gwinty za 3-4tys. nie wykorzystuje ich potencjału na drodze lub w miescie bo czym dieslem :polew: :polew: :polew:

ja mam TA-Technix i brałem go z uwagi na "komfort" na polskich drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cristoforo ja na Teinie z TDI pokazywałem co nie jednej Subarynie i innym wynalazkom jak można dobrze jechać FWD na dobrym zawiasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cristoforo ja na Teinie z TDI pokazywałem co nie jednej Subarynie i innym wynalazkom jak można dobrze jechać FWD na dobrym zawiasie :)

czyli widać ze sa wyjątki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...