Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Jak sie na tym jezdzi, plusy i minusy?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, a zastanawiam sie nad kupnem felg w rozmiarze 18 X 7,5 ET 40 i opony 225/40/18.

Z góry dziękuję za opinie i pomoc :kox:

Jesli to ma jakies znaczenie to jest to do sedana :cool1:

Opublikowano

kupuj :good:

ale ja na 7,5 zalozyl bym wezsza opone

Opublikowano

na węzszych bedzie kicha wyglądało

Opublikowano

225 minimum na 18". Masz jakiś upatrzony wzór??

Opublikowano

Kibel straszny :sick3:

Jak się jeździ na 18"??

a) twardo i dobrze w zakrętach, gorzej w koleinach na szerokiej oponie

B) dobrze się auto prowadzi (bez porównania do kółek z dużą ilością gumy)

c) głośniej i wolniej po dziurach

d) chuuujowo na kiepskich drogach

Z parametrami, które podałeś, będzie wszystko pasowało

Opublikowano
  • Autor

Kibel straszny :sick3:

Jak się jeździ na 18"??

a) twardo i dobrze w zakrętach, gorzej w koleinach na szerokiej oponie

B) dobrze się auto prowadzi (bez porównania do kółek z dużą ilością gumy)

c) głośniej i wolniej po dziurach

d) chuuujowo na kiepskich drogach

Z parametrami, które podałeś, będzie wszystko pasowało

Czy ja wiem czy kibel :mysli: ale chodzi o cene glownie :tongue4:

Fele z oponami z RS4 komplet 1700zl :kox:

Ale one mi nie podchodza ;(

Podobaja mi sie jedne z A5 ale nie moge znalezc, jak znajde to pokaze :slina:[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 15:22_________________________________________________Takie przyjąłbym najchętniej :decayed: i jesli takie znajde w dobrej cenie to biore :evil:

Co o nich sadzicie?fec48df0b25eccdf.jpg

Opublikowano

też chce takie kupić na wiosnę ale 17'' fajny mają wzór tylko, ze pewnie sa made in china i niewiem czy u mnie długo wytrzymają

Opublikowano

Do B5 te alufelgi są zbyt "futurystyczne" i nie pasują do opatrzonego nadwozia B5. Szczególnie jeśli jest to typowa seria.

Szukałbym czegoś ori i w bardziej klasycznym stylu.

Opublikowano
  • Autor

Do B5 te alufelgi są zbyt "futurystyczne" i nie pasują do opatrzonego nadwozia B5. Szczególnie jeśli jest to typowa seria.

Szukałbym czegoś ori i w bardziej klasycznym stylu.

No i tu ni huuu.ja sie nie zgodze :wallbash: bo wlasnie przymierzalem wiele felg i te pasuja wedlug mnie najbardziej,

ale to kwestia gustu :decayed:

Opublikowano

Z tego co pamiętam to ktoś na forum ma takie alufelgi w B5 i wygląda to całkiem całkiem. Przy czym auto nie jest typową serią z ładnymi felgami.

_________________________________________________

Trochę OT.

Ostatnio widziałem takie cudo:

a0XLS.jpg

Właściciel myślał, że ma kozackie alufelgi i wydał na nie sporo kasy. A w połączeniu z samochodem wyszła kupa :sick3:

Typowy przykład: oklepane nadwozie i futurystyczne felgi.

Opublikowano

Ten wzór felg widziałem już (DOTZy) widziałem już na różnych autach i na żadnym nie wyglądał dobrze :tongue4:

One wyglądają fajnie tylko bez auta :decayed:

Opublikowano

Armistead ale to przecież VT jest :naughty:

A co do wzoru mnie również sie nie widzi w B5, trzeba by to podeprzec jakaś fotką realną :gwizdanie:

Opublikowano

Armistead ale to przecież VT jest :naughty:

A co do wzoru mnie również sie nie widzi w B5, trzeba by to podeprzec jakaś fotką realną :gwizdanie:

Wiem, sam to VT zrobiłem. Widziałem też na żywo.

Odnośnie kolegi Baddy, to na 100% widziałem je w dziale moja B5 i to na ciemnym aucie. Tylko nie mogę sobie przypomnieć u kogo :kwasny:

Opublikowano

Baddy RS4 Ci się nie podobają? Zobacz VT na moim aucie. Ja sobie takie zapodam na wiosnę :kox:

76696f76f7fd649emed.jpg

Opublikowano
  • Autor

Kolego Fafał1 mógłbyś zrobić podobny fotomontaż tylko z takimi felgami: http://cgi.ebay.ca/18-Wheels-Tires-Mercedes-S500-S600-E500-E230-C280-Rims_W0QQitemZ220513486958QQcmdZViewItemQQptZMotors_Car_Truck_Parts_Accessories?hash=item3357a0c86e

Miałem je zapodane w moim poprzednim autku i cholernie mi się podobały mimo iż były dość małe: p18030915151.jpg

Może i w A4 by się dobrze prezentowały bo tak jak mówicie czasem sama felga jest :good: a w połączeniu z autem :sick3: i odwrotnie.

Opublikowano

Widziałem taki felunek w 17'' na B5 i było :good: W 18'' będzie jeszcze lepiej :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Widziałem taki felunek w 17'' na B5 i było :good: W 18'' będzie jeszcze lepiej :naughty:

Takiej odpowiedzi oczekiwałem :> :> :>

A jeszcze jedna kwestia:

zmieniając fele na 18'' musze robic glebe? ;( ;( ;(

bo jeśli to ma hu..jowo wyglądać to rzeźnie będę miał z glebą bo mam teraz założone zimówki z nieco niższym profilem i już hacze wszędzie :shocked:

Opublikowano

Baddy nie mam takich zdolności do VT. Mi to robił ktoś z klubu. Ale już nie pamiętam kto...

Opublikowano

Widziałem taki felunek w 17'' na B5 i było :good: W 18'' będzie jeszcze lepiej :naughty:

Takiej odpowiedzi oczekiwałem :> :> :>

A jeszcze jedna kwestia:

zmieniając fele na 18'' musze robic glebe? ;( ;( ;(

bo jeśli to ma hu..jowo wyglądać to rzeźnie będę miał z glebą bo mam teraz założone zimówki z nieco niższym profilem i już hacze wszędzie :shocked:

Do 17 gleba jest wskazana a co dopiero do 18 :gwizdanie:

Powiem tak, jak chcesz mieć osiemnastki bez gleby to może lepiej pomyśleć o 16, efekt będzie podobny.

Gleba straszna nie jest straszna jak się ma amortyzatory o skróconym skoku.

Wiem co mówię, mój brat ma focusa na 18'(i glebę), ja mam 17' i seryjny zawias i jak mam jechać drogą z dołkami to wolę jego focusa i osiemnastki bo jedzie się jak czołgiem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.