Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Robert, jak tylko je zalozysz, to daj prosze znac jak sie sprawuja - bo od razu zamawiam 4 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, jak tylko je zalozysz, to daj prosze znac jak sie sprawuja - bo od razu zamawiam 4 szt.

Spoko Michu od razu dam Ci info :wink4: tylko muszę felgi kupić, bo na tą chwilę wiem, że na 100% będę miał tylko dystanse :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie dystanse bylyby dla mnie idealne... kupuje ori felge ET43/45 i wkladam na dystansie = wchodzi mi na zacisk.

W PL dostepne sa tylko dystanse 15mm, a to juz za duzo :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie dystanse bylyby dla mnie idealne... kupuje ori felge ET43/45 i wkladam na dystansie = wchodzi mi na zacisk.

W PL dostepne sa tylko dystanse 15mm, a to juz za duzo :disgust:

No niestety masz rację, dlatego ciągnę ze stanów :wallbash: ale co tam, wyglądają na porządne.

Wczoraj zamówiłem, zapłaciłem i podobno już wysłane, ciekawe ile będą leciały bo dopłacałem do expressu ale nie dali pewności, że dotyczy on również PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, jak tylko je zalozysz, to daj prosze znac jak sie sprawuja - bo od razu zamawiam 4 szt.

Ja miałem takie na tyle - nie było żadnego bicia, na które Ty zawsze narzekasz :sesese:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Cie wyniosa dokladnie z przesylka itd. ? Moze byc PW.

Ja miałem takie na tyle - nie było żadnego bicia, na które Ty zawsze narzekasz :sesese:

zaloz sobie dystanse bez pierscienia, to tez poczujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam wydech po "kilku" kilometrach ? jakie odczucia ?

Robert, jak tylko je zalozysz, to daj prosze znac jak sie sprawuja - bo od razu zamawiam 4 szt.

dasz znać, to złożymy się na przesyłkę :good: a najwyżej mi odeślesz to z warszawy :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech jakby trochę głośniej, a najlepiej słychać brzmienie jak się dobrze nagrzeje, wtedy jestem w pełni zadowolony bo słychać nawet w środku. Ogólnie mam wrażenie, że z dnia na dzień brzmi coraz lepiej. Mam nadzieję tylko, że to nie placebo :decayed:

Nie opłaca się zamawiać grupowo tych dystansów w ECS, bo przy zakupie ze stanów powyżej 200$ dowalają cło a jak się znajdzie kilka takich samych sztuk w paczce to będzie podejrzenie, że zakup na działalność handlową i wtedy na bank nasz UC się przyczepi i doliczy swoje.[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 20:33_________________________________________________A tak BTW to się spóźniłem kilka dni z zakupem bo kolega właśnie dzisiaj przyleciał z usa i 50$ w plecy :wallbash: :wallbash: :wallbash: niespodziankę chciał zrobić :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się zamawiać grupowo tych dystansów w ECS, bo przy zakupie ze stanów powyżej 200$ dowalają cło a jak się znajdzie kilka takich samych sztuk w paczce to będzie podejrzenie, że zakup na działalność handlową i wtedy na bank nasz UC się przyczepi i doliczy swoje.[

warto wiedzieć :good:

te dystanse są galwanicznie pokrywane czy to jakieś malowanie tylko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia :mysli: wyglądają na anodowanie ale bajka trzeba spytać bo miał takie w rękach :mysli:

Dzisiaj sprawdzałem stan DPF i wg vaga teraz jest mniej zapchany niż był przed przerobieniem dolotu i wylotu z filtra na 2,75". Przed było 25% wartości zmierzonej popiołu dzisiaj jest 22% :) wartości wyuczonej wcześniej było 12% dzisiaj jest 5% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie wpadłem na inny pomysł :evil: :evil: jak dojdą do Ciebie te dystanse zebrał byś dla mnie wymiary ? znaczy się średnice na stożku i długość tego stożka :>

podeśle za to dobrą flaszkę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie wpadłem na inny pomysł :evil: :evil: jak dojdą do Ciebie te dystanse zebrał byś dla mnie wymiary ? znaczy się średnice na stożku i długość tego stożka :>

podeśle za to dobrą flaszkę :naughty:

Hymm, no nie wiem, nie wiem czy mogę .... bo mi Flyer deal zaproponował, że będziemy walić kopie i kasę na tym robić :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zrobimy jeszcze inaczej..

dam u mnie do wytoczenia i powiercenia. Da się to na pokrycie, zrobił ładne napisy. A wy zostaniecie jedynymi przedstawicielami ECS :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powaznie bylbym za zrobieniem dobrej kopii, bo ponad 600PLN za 4 dystanse to bardzo duzo.

Oczywiscie tak, zeby Robert tez cos na tym zyskal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie ma problemu coś pomyślimy. Dam chłopakom z dz.technicznego ode mnie to ładnie zwymiarują i wrzucą w cada w wolnej chwili.

Rdzewek, a będziesz miał taki materiał tj. wałek alu ? bo z czego myślałeś je robić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam mały centrostal na podwórku więc wiesz.. :polew:

a tak na poważnie, to mam "parę" metrów ładnego PA6 w odpowiedniej średnicy, z którego toczymy izolowane pierścienie do odłączników wysokiego napięcia, myślę że materiał idealny będzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam mały centrostal na podwórku więc wiesz.. :polew:

a tak na poważnie, to mam "parę" metrów ładnego PA6 w odpowiedniej średnicy, z którego toczymy izolowane pierścienie do odłączników wysokiego napięcia, myślę że materiał idealny będzie :wink4:

:good: a jaka średnica tego wałka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...