Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

No to Panowie ogarniajcie, ja sie pisze na 200% na takie dystansiki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: a jaka średnica tego wałka ?

Fi-160 + jakieś 2 "dychy" w +, mam jeszcze parę kawałków 150, no i mniejsze ale to tam nie ważne.. nawet chyba znajdzie się 200mm gdzieś w razie problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdzewek zobaczymy jaka będzie wysokość dystansu łącznie z pierścieniem centrującym :wink4:[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 22:19_________________________________________________W sobotę posprzątałem brudasa :gwizdanie:

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no.... czuc bylo wiosna to i porzadki sie zrobilo :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cieplutko było więc najpierw poszły drzewka pod cięcie a po południu czwóreczka dostała świeży oddech in side :) w piątek świeży olej i filtry więc wiosna pełną parą :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w ruch poszly Kosmetyki Meguiars od Oscaro :kox: czyszczenie skorki oraz polerka lakieru :gwizdanie: za*****te produkty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w ruch poszly Kosmetyki Meguiars od Oscaro :kox: czyszczenie skorki oraz polerka lakieru :gwizdanie: za*****te produkty

Też się muszę w końcu wziąć za skóry bo przydała by się im porządna kosmetyka no i polerka lakieru obowiązkowo, tylny zderzak przy kufrze nie wygląda za dobrze. Przez zimę przygotowałem się na tą okoliczność i jak tylko pompę ruszę po zimie to trzeba będzie się zabrać do roboty na poważnie. Wszystko kupowane w www.all4auto.pl bardzo polecam bo rabaty dają sporo większe niż w innych sklepach, do tego miłe gratisy i często mają różne okazyjne promocje.

IMG_1064.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie w środku to wygląda

też polecam all4auto, chociaż Oskar ma też niezłe ceny :>

"People Who Love Cars, Love Meguiar's" :naughty:

20101125024.jpg

20101125026.jpg

20101125027.jpg

też się trochę uzbierało :embarrassed:

ogólnie jeżeli ktoś często myje auto, polecam produkty z serii Detailer, tak np jedna butleka nxt do czyszczenia szyb kosztuje o ile pamiętam ok 40zł, a za 5litrową bańkę Glass Cleanera płacisz 100zł, i rozrabiasz sobie na cały rok, a sam produkt odrobinę gorzej "skrapla" wodę na szybie, a czyści równie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłą kolekcję uzbierałeś :kox: do szyb używam Meguiar's NXT Generation Glass Cleaner i Lusso Glass Polish, który po rozcieńczeniu starcza na bardzo długo :good: polecam również niewidzialną wycieraczkę Miracle - bardzo dobrze odprowadza krople już przy prędkości ok 50 km/h :good:

Widziałem u Ciebie wosk do felg :) daje radę ? czy pył z klocków mniej się trzyma felgi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimówki miałem zabezpieczone 2 warstwami salentu Poorboy'a, i przez dwa miesiące była, bajka, żadne błoto, woda i pył się koła nie trzymały, nawet śnieg przy zabawach zbyt się nie lepił, niestety sól skutecznie usunęła zabezpieczenie.. ale na prawdę polecam

teraz na próbę letnie kółka zabezpieczyłem rimwaxem, zobaczymy jak będzie się sprawował, ale jechałem teraz w deszczu po mieście, parkuje auto a na felgach żadnego błota i wody :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też się zastanawiam nad, którymś z tych dwóch :mysli: latem soli nie ma więc chyba skuszę się na tego Poorboy's Wheel Sealant :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też się zastanawiam nad, którymś z tych dwóch :mysli: latem soli nie ma więc chyba skuszę się na tego Poorboy's Wheel Sealant :mysli:

dobry wybór :good: fajną "gładź" tworzy, i nieźle pachnie :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.jpg

Widze, ze nakłądki RS6 już w aucie a ja czekam na nr tych części od ciebie i czekam. Jest jeszcze szansa że je dostane??

W sumie to już jakiś czas siedzą. Poważnie :wstydliwy: gdzieś mi umknęło, że miałem Ci podać ... sorki wielkie wieczorem sprawdzę na opakowaniu czy gdzieś jest zapisane :wstydliwy: i od razu podam numerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas zakładania nakładki na pedał od gazu zdejmowałeś pedał tak jak w instrukcji, czy udało się bez?

u mnie nakładki ciągle jeżdżą w bagażniku - nie zebrałem się, żeby je założyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas zakładania nakładki na pedał od gazu zdejmowałeś pedał tak jak w instrukcji, czy udało się bez?

u mnie nakładki ciągle jeżdżą w bagażniku - nie zebrałem się, żeby je założyć :decayed:

Nie pedału nie zdejmowałem. Po ściągnięciu nakładek pedały zostały dokładnie przetarte silikonem w sprayu. Pomocne było takie narzędzie, które wcześniej zrobiłem do wymiany i zdjęcia listew chromowanych pod szybą. Jak dodatkowo pedały psikniesz silikonem to ci dużo lżej wejdą w gniazda.

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luz blues. Poprostu najarałem sie na te nakładki i bede szczęśliwy jak sobie je założe. Czekam cierpliwie na numery

reniek nie gniewaj się ... szukałem kartonu, w którym mam instrukcję montażu z numerkami i nie mogę znaleźć na strychu, kurde nie pamiętam gdzie go wepchnąłem jak narty ściągałem z góry, postaram się poszukać dokładnie w wolnej chwili jeszcze.

Tym czasem tu masz aukcję na której bajk kupował moje nówki sztuki nakładki na ebaju:

http://cgi.ebay.de/Audi-A4-S4-RS4-B6-B7-Cabrio-Pedale-Fusstutze-Pedalset-/250767305689?pt=Fahrzeugantennen_Zubeh%C3%B6r&hash=item3a62e56bd9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luz blues. Poprostu najarałem sie na te nakładki i bede szczęśliwy jak sobie je założe. Czekam cierpliwie na numery

Komplet nakladek bez podstopnicy ma nr 8E1 064 200,a z podstopnica 8E1 064 205,oczywiscie te nakladki sa do manuala :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...