Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

18 z modelu rs4 wyglądają na 17..i są mocno średnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do B7 nie widzę nic lepszego oprócz wzoru RS6 i RS4 w tym rozmiarze. Ale to kwestia gustu, jak jeden woli blondynki, drugi brunetki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj przesadzasz :> coś od OZ :polew: i BBS'a by się znalazło :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co sie tak na te brzydkie labo uwziales? kolejny watek w ktorym to wklejasz styknie 1x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym szukał 19" to bym kupił ori RS4.

Do avanta nic nie ma z OZ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co sie tak na te brzydkie labo uwziales? kolejny watek w ktorym to wklejasz styknie 1x

są delux :kox:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 17:57_________________________________________________

Jak bym szukał 19" to bym kupił ori RS4.

też miażdzą suty :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z 18 jeszcze te się mocno podobają

1513003808

Bardzo ładny wzór i bardzo rzadki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi już wypiaskowane i położony podkład proszkowo:

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

niestety nie ma w ofercie proszku w palecie RAL takiego jak ori kolor nr L1H7 Le Mans Oxygen Silver Met. Trzeba by było kombinować, mieszać i dobierać.

Lakier i klar MaxMayers'a zostaną nałożone natryskiem i zobaczymy jak to wyjdzie. Przy okazji zrobię próbki tego koloru i znajomy da przedstawicielom farb proszkowych, może dobiorą coś z poza oferty RAL.

No i dojechał dzisiaj Eibach Pro Kit :)

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 19" tez poszly do piaskowania i do odswiezenia :wink4: Niech pierwsze zrobia probke :naughty:

Jak zawsze mody po calosci :kox: ile taki komplecik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 19" tez poszly do piaskowania i do odswiezenia :wink4: Niech pierwsze zrobia probke :naughty:

Jak zawsze mody po calosci :kox: ile taki komplecik :kox:

Założę nowe łączniki stabilizatorów na przód + tył bo nie jestem pewny starych a nie chcę jakichś niemiłych niespodzianek na nowych springach. W 800 się zmieściłem :wink4: za same springi.

Grzesiu, gwarantuję, że jeśli Twoje felgi nie miały większych uszkodzeń tylko nawet spore obtarcia to bardzo fajnie wyjdzie po piaskowaniu. Podkład na ori felgach audi jest tak gruby, że naprawdę było trzeba się narobić aby go w całości ściągnąć. Bez wypalania się nie obyło. Po piaskowaniu felgi wyglądały jak nowe tylko bez farby.

mgtan mam szczerą nadzieję, że wyjdzie fajnie, bo już teraz z podkładem proszkowym wyglądają jak nówki. Wszystko w rękach lakiernika, ale znajomy ma fach w rękach od jakichś 30 lat więc musi być dobrze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to, po zmatowaniu, idzie jeszcze jeden podkład akrylowy z utwardzaczem a dopiero potem baza i klar. Jest obawa, że jak na ten kolor pójdzie klar proszkowy to w piecu baza nie wytrzyma i się struktura zniszczy. Trzeba by było poprawiać i kombinować. Na razie zostanie tak. Jak dobierzemy proszek to może wtedy kolor pójdzie piecowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie byly 2 sztuki lekko obdarte o kraweznik i mialem rysy kolo srub :) chce troszke rozjasnic kolorek

Ile za taki malunek biora u ciebie :mysli: mi zrobia za 500 PLN z pomalowaniem i zalozeniem opon :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym miec tyle czasu co Ty na auto :rolleyes:

Czasu nie ma za wiele, ale na szczęście dobrzy ludzie pomagają w potrzebie :wink4:

Ile za taki malunek biora u ciebie :mysli: mi zrobia za 500 PLN z pomalowaniem i zalozeniem opon :wink4:

To masz bdb cenę jak za kpl 19" :good: znajomy w sz-nie bezpośrednio w jednej z 3-ch lakierni proszkowych za 18" na gotowo liczy sobie 600/kpl. Za 16" zapłącisz 400, za 17" - 500. Mnie to kosztuje symbolicznie. Jedynie musiałem dobrać i kupić farbę pod pistolet w mieszalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...