Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Mystic jaki nr mają Twoje koła?

8E0 601 025 BA

http://www.original-felgen.com/8e0601025ba.html[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 10:17_________________________________________________

Bede wdzieczny :decayed: czekam na info :notworthy:

A więc tak. Z tego co wyciągnął od lakiernika to wszystko miał robione na bazie lakierów do felg firmy R-M.

- podkład R-M akrylowy - nie wiedział dokładnie, który podkład ale w CSV powinni Ci dobrać do felg alu - jeśli po piaskowaniu masz jakieś wżery od ziarna (nie wiem jakim rodzajem ziarna miałeś robione ) to jest specjalny podkład wypełniający.

- baza kolor nr BC 180

- Clear HD elastic

Jak być do nich zadzwonił to powinni dobrać ładnie cały zestaw. Widziałem, że mają w ofercie dodatki do bazy z efektem matowym i grafitowym.

BTW

Jak by ktoś szukał dystansów to H&R wypuścił ostatnio nowe dystanse 8mm i 10mm z pierścieniami centrującymi utwardzanymi:

http://www.ecstuning.com/Audi-B7_S4--V8/Wheels/Spacers/ES246/

http://www.ecstuning.com/Audi-B7_S4--V8/Wheels/Spacers/ES1874144/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz takie 2 szt H&R 10mm, jakby ktos robil zamowienie to moge sie dolaczyc na kolejne 2 sztuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a da sie cos z ECS zamawiac do europy ?

Spokojnie, płacisz kartą kredytową, nawet płaską :wink4: Ja tak robiłem i dystanse przyszły w niecały tydzień :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 200$ nie ma cła. W razie czego możesz się dogadać aby na rachunku wpisali mniejszą kwotę. U mnie tak robili dla bezpieczeństwa bo za same dystanse wyszło coś 160$ ale po doliczeniu kosztów wysyłki było 205$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start był z hamulca, chyba spox jak na 3/4 baku i 2 osoby w środku :wink4:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 11:18_________________________________________________

słabo trochę ta skrzynia przerzuca :rolleyes:

ale komfort daje nieoceniony, to nie jest auto do upalania tylko do wygodnego przemieszczania :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem, mówię tylko jak to widzę po tym filmie :wink4:

Będę w Poznaniu to się przejadę do goodhope na korektę bo po montażu wydechu niestety jednak czuć laga i auto zaczyna jechać praktycznie dopiero od 2700rpm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom, też to odczułem po założeniu millteka w czarnym - moment się przesunął i był później dostępny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom, też to odczułem po założeniu millteka w czarnym - moment się przesunął i był później dostępny :wink4:

... także opinie, że nie trzeba robić korekty można między książki włożyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziwne, bo u mnie z pustymi DP i bez katow auto szybciej wstaje niz seria S4 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że wynika to z tego, że u nas najpierw jest wąsko - wywalenie katów i wrzucenie porządnych DP by pomogło i bez programu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...