Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Świetna robota.:)

Widzę, że polerka się sprawdziła.:)

Nie wiedziałem, że masz grilla od RS4, wlepy V6 na bokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..) wlepy V6 na bokach.

Rzucilibyście numerem z ETKI tego "V6" ....

:kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. Super robota. Jaką masz pianownice, reczna czy do karchera. Napisz dokładnie co to jest ta twoja pianownica. Ile dałeś za ta maszyne Kestrel Das-6 DA??

Pianownica dokładnie taka jak ta, na tym zdjęciu piana już spłynęła, w rzeczywistości daje dużo grubszą i gęstszą pianę, jak powiedziała moja córa, wyglądała jak bita śmietana na gofrze :)

http://allegro.pl/profesjonalna-pianownica-karcher-hd-hds-dobra-cena-i1614508173.html

Polerka jest stąd, polecam ten zestaw z padami monstera - są bardziej wytrzymałe. Pasty Scholla lepiej sobie radziły z twardym lakierem audi niż megsowe na tej maszynie. Może gdy megsowe używa się z rotacyjną sprawdzają się lepiej ale na DA nie bardzo. Das-6 super rozprowadza politurę i woski:

http://www.mrcleaner.pl/kestrel-das-6-scholl-monster-shine-kit-p1487.html

Świetna robota.:)

Widzę, że polerka się sprawdziła.:)

Polerka fajna ale nie ma się co oszukiwać, pełną korektę bardzo ciężko nią zrobić :wink4: Jeednak do nauki bdb :good:

Nie wiedziałem, że masz grilla od RS4, wlepy V6 na bokach.

Grill wleciał razem ze zderzakiem we wrześniu, a znaczek jest z S4 B8 tylko T wywaliłem z V6T :wink4: niestety nie pamiętam numeru części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz działają :) efekt zacny jak i cały zapas kosmetyków... majątek wydałes na kosmetyki widze :)[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 21:54_________________________________________________60 godzin pracy... stary to ja raczej już bym był na walizkach... od czterdziestej godziny ;):polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że podszedłem do czasu lightowo, to taki chyba mój konik będzie jako alternatywa dla wędki :> cały stres z człowieka schodzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że podszedłem do czasu lightowo, to taki chyba mój konik będzie jako alternatywa dla wędki :> cały stres z człowieka schodzi :wink4:

zgadzam się :) powiem Ci, że ja w sumie tylko glinkowałem i woskowałem - tylko 2,5 godziny, a człowiek się od razu odstresował :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w znacie nazwy tych produktow na pamiec , czy powtarzacie sobie je na glos przed spaniem :decayed:

Wyglada super :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill wleciał razem ze zderzakiem we wrześniu, a znaczek jest z S4 B8 tylko T wywaliłem z V6T :wink4: niestety nie pamiętam numeru części.

160-180PLN za strone... tez chcialem kupic sobie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kazdej gieldzie samochodowej znajdziesz podobne za 1,70 zl :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w znacie nazwy tych produktow na pamiec , czy powtarzacie sobie je na glos przed spaniem :decayed:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że podszedłem do czasu lightowo, to taki chyba mój konik będzie jako alternatywa dla wędki :> cały stres z człowieka schodzi :wink4:

Ty tez wedkujesz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak taki zestawik bedzie hamował :mysli:

Po tych kosmetykach to auta nie można poznać, wygląda jak z salonu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w znacie nazwy tych produktow na pamiec , czy powtarzacie sobie je na glos przed spaniem :decayed:

Nabijaj się, nabijaj :evil: zobaczymy jak odbierzesz nową audicę czy nie będziesz świrował z kosmetykami :decayed:

... znaczek jest z S4 B8 tylko T wywaliłem z V6T ...

160-180PLN za strone... tez chcialem kupic sobie :kwasny:

Na pewno tyle nie płaciłem, po rabacie było coś koło 100, ale nie pamiętam czy za 1 czy za kpl :mysli:

Zostały mi dwie literki TT więc mogę ci podarować w gratisie :wink4: strzel sobie V6TT z każdej strony :decayed:

... numer części jest taki:

V6_T.jpg

Ty tez wedkujesz :naughty:

Coś tam od czasu do czasu na haczyk wpadnie :wink4: a myślisz, że od czego ten tylny zderzak tak wyglądał :wink4: buty narciarskie też się fajnie w bagażniku zakłada :decayed:

Bardzo fajny wynik, elegancki zapasik kosmetyków :)

Daj namiary na tego gościa od części S4 :) Może lusterka ma w ciekawej cenie, a może coś jeszcze się wyrwie :)

Dzięki :) Namiar na gościa od części. Dzisiaj doszły heble od niego, tarcze są ori, mają 21,85 mm grubości więc parę stówek w kieszeni :kox:

http://allegro.pl/listing.php/search?string=s4&category=0&us_id=10370862

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram, odstresowuje taka renowacja autka i satysfakcja gwarantowana, robiłem podobną operację u siebie ale nie aż na takim poziomie, gratki efektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały mi dwie literki TT więc mogę ci podarować w gratisie :wink4: strzel sobie V6TT z każdej strony :decayed:

biore ! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...