Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

na A6 Speedline wygląda świetnie. ale tam jest 19x8 albo 19x8,5 cala... nie pamiętam dokładnie jak to było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do A6 dedykowane są w 19" tak jak jedrex pisze :wink4:

zawsze zostaja w rezerwie 20tki w 10' od Q7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic.pl dzięki za informację :) Kupię środki i ze swoimi felgami się pobawię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechała ochrona zimowa na lakier i szyby, na dniach auto będzie przygotowane do sezonu jesienno zimowego :)

IMG_1563.jpg IMG_1567.jpg

Trochę małe te pojemniki z G1, i mam obawy czy starczy aby zrobić szyby w dwóch autach :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile dałeś za zestaw do szyb?

100 + KW

No..no :naughty: slyszalem ze tam u was bedzie ostra zima :kox:

Nabijaj się :laghing2: zimy nie takie jak u was, ale jak sypnie to też potrafi poleżeć,

ale nie tyle o śnieg chodzi :przebiegly: tylko przy tym naszym przerąbanym wilgotnym klimacie potrafi nieźle dać po kościach no i deszcz, chlapa i marznące krople :wink4: u Was na południu -15 i jest lajcik a u nas -2 z wiatrem i się nie chce nosa z domu wystawić :thumbdown: :ranting1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic.pl: super robota z felgami :)

Prickbort nie usuwa zabezpieczenia lakieru/wosku. Stosujac "mgielke", JEZELI np asfalt nie schodzi z zabezpieczonego lakieru sama myjka cisnieniowa, oslabia delikatnie woska ale nie usuwa. To wlasnie rozni Prickbort od tego typu srodkow, np Nielsen Tar&Glue Remover, Tardis czy CarPro TarX. No i jest tanszy...

Sprobuj gdzies dorwac srodek Dr.Wack P21S Power Gel. Jeden z najlepszych plynow do felg na rynku. W gelu, bezpieczny dla kazdego rodzaju felg i mozna go pozostawiac na felgach na bardzo dlugo. Po dluzszym czasie reaguje podobnie do IronX. Jezeli nie usunie nalotu metalicznego to wtedy mozna uzyc odrobine IronX (ktory jest duzo droszy..)

Duragloss 111 :good: - sprobuj zaaplikowac 2 warstwy.. :)

vario: Albo jestes nieprzytomny albo nie pamietasz ze juz rozmawialismy o tym produkcie. Miales sie przeciez dowiedziec jak zciagnac Prickborta do PL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT Makki przytomny jestem :) a Mac ma w d Polaczkow ale sie nie poddam[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 01:04_________________________________________________Btw rozmawialismy raczej po pytaniu do mystica ale nie chce mi sie billingu sprawdzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic.pl: super robota z felgami :)

Dzięki :) zimowe felgi też mam już dawno przygotowane i zabezpieczone 2x rimwax :wink4:, wstawiałem foty kilka stron wcześniej, wyglądają jak nowe.

Prickbort nie usuwa zabezpieczenia lakieru/wosku. Stosujac "mgielke", JEZELI np asfalt nie schodzi z zabezpieczonego lakieru sama myjka cisnieniowa, oslabia delikatnie woska ale nie usuwa. To wlasnie rozni Prickbort od tego typu srodkow, np Nielsen Tar&Glue Remover, Tardis czy CarPro TarX. No i jest tanszy...

Wiem, wiem, rozkminiłem już dawno co i jak z nim robić :wink4: jest zaj..bisty. Jeszcze raz dzieki za dostawę :)

Sprobuj gdzies dorwac srodek Dr.Wack P21S Power Gel. Jeden z najlepszych plynow do felg na rynku. W gelu, bezpieczny dla kazdego rodzaju felg i mozna go pozostawiac na felgach na bardzo dlugo. Po dluzszym czasie reaguje podobnie do IronX. Jezeli nie usunie nalotu metalicznego to wtedy mozna uzyc odrobine IronX (ktory jest duzo droszy..)

Muszę rzeczywiście go poszukać bo z ValetPro Bliberry nie jestem w pełni zadowolony, zwłaszcza w mniejszym stężeniu na b.brudnych felgach.

Duragloss 111 :good: - sprobuj zaaplikowac 2 warstwy.. :)

#111 będę kładł dwie warstwy na Bonding Agenta, a jak starczy czasu to może jeszcze trzecią zapodam :mysli:

vario, all4auto chyba odpuścił temat pricka bo raczej by już wojtek miał go w sklepie :mysli:

[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 09:08_________________________________________________Makki, ale pojechali z tym Dr.Wack P21S Power Gel w PL :evil: , za 5L życzą sobie 369 zł :angry: za 1L 99 zł :disgust: odpuszczam bo cena z kosmosu jak za środek do mycia kół, na razie mam jeszcze sporo ValetPro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Widziałem autko na żywo i obiektywnie stwierdzam że jest to jedna z ładniejszych A4 jaką widziałem, jeśli nie najładniejsza... Pare rzeczy bym osobiście zmienił (lotka tył na lotke ori, ściągnął bym te "V6" z błotników, no i oczyiscie wyrzuciłbym te chlapacze :wink4::tongue4: ) ale tak to miód malina a nawet więcej :wink4: :wink4: :wink4::decayed: :decayed: :decayed:

Gratuluje mystic.

P.S.

Miło było poznać :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...