Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

mystic.pl jak się nazywał soooper żrący i dobrze robiący środek do felg ??

suuper żrący :no:

.. jak masz b.uwalone felgi to wstępnie potraktuj Sonax Extreme, ostatnio widziałem promocję w realu na opakowania +50% lub jeszcze lepiej jeśli gdzieś znajdziesz tego Sonaxa ( http://www.ferrarilife.com/forums/detailers-domain/12295-ulimate-wheel-cleaner-sonax.html ) Niech poleży na feldze z 10 minut i zwyj ręcznie twardzszą gąbką i wodą z szamponem. Spłucz. Potem masz kilka opcji ...

1. ProckBort 124 który zmyje ci całą smołę i rozpuści klej po odważnikach: http://www.detailingclub.pl/viewtopic.php?f=21&t=1578

2. IronX, który usunie wżery po klockach i innego typu metaliczne naleciałości: http://all4auto.pl/cquartz-ironx-500ml-usuwa-najciezsze-zabrudzenia-p183.html

3. Jest jeszcze b.dobry środek all in one, którego sam nie stosowałem ale ludzie sobie chwalą, niestety tani nie jest, ale ponoć b.wydajny: http://mkservices.eu/data/P21S-Produktinfos-FR-PG-PL.pdf

Co ważne nie nakładasz tych środków nie wiadomo ile, tylko z umiarem, wystarczy 3 4 psiknięcia i dobrze rozprowadzić po feldze pędzelkiem niż psiukać nie wiadomo jak dużo. Wtedy środków starczy na dłużej.

No i na koniec należało by zabezpieczyć felgi jakimś dobrym woskiem do felg np. RIMWAX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się spisuje DG #111 w połączeniu z #601, bo mam zamiar zamówić #111 i nie wiem czy warto dokupywać #601

Jest git :wink4: po miesiącu nie widzę różnicy w powłoce, kropelkowanie cały czas tak samo super, brud schodzi b.łatwo myjką ciśnieniową ERHLE program 4 :good: (sama woda zdemineralizowana) z tym, że najpierw daję pianę PH neutral z domieszką dobrych szamponów ze zwykłego opryskiwacza lidlowego na około 5-10 minut przed wjazdem na myjkę. Rimwax teź cały czas b.dobrze siedzi na felgach :good:

Niestety nie mam zdjęć z myjni, ale siemian widział jak się błyszczy auto :wink4:

W takim razie zamawiam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wcześniej auto wyglinkuj i przeleć IPA

Albo cleanerem :wink4:

#601 to przecież cleaner z tym, że dodatkowo posiada właściwości powodujące lepsze utrwalenie (wiązanie) sealanta z lakierem :wink4:

http://www.waxparadise.pl/produkt,Duragloss-Bonding-Agent--601,6360.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no się świeci bo jest jest zakodowana żeby świeciła :wink4:

Linia K,

Sterownik: 8E0 920 932 - przynajmniej taki jest u mnie,

Kanał: 17-wskaźniki,

kodowanie: 5xxx włącza kontrolkę

kodowanie: 7xxx wyłącza kontrolkę

włączyłem dzisiaj u siebie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeczki wymienione, teraz pali od strzała a nawet szybciej :decayed: :decayed:

(...)

Jakiej firmy świece zamontowałeś?

Wymieniałeś wszystkie sześć?

Ile kosztowała wymiana?

Świece BERU ok 86PLN, NGK 72PLN ...po rabacie NGK będę kupował za 43PLN.

Wg ETKI wychodzi BERU

Wymianę też daję do mechanika .. wymieniam wszystkie .. u mnie na razie tylko 3ci cylinder nie grzeje

Tak jak mystic pisze żeby mieć spokój ... pomimo, że u nas są one dość łatwo dostępne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez beru slyszalem od serwisantow z krosna ze te ngk lubia sie urywac a ponoc z beru nie bylo wiekszego problemu problemu

mi serwis wymienil na beru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no się świeci bo jest jest zakodowana żeby świeciła :wink4:

Linia K,

Sterownik: 8E0 920 932 - przynajmniej taki jest u mnie,

Kanał: 17-wskaźniki,

kodowanie: 5xxx włącza kontrolkę

kodowanie: 7xxx wyłącza kontrolkę

włączyłem dzisiaj u siebie :naughty:

:)

Świeczki wymienione, teraz pali od strzała a nawet szybciej :decayed: :decayed:

(...)

Jakiej firmy świece zamontowałeś?

Wymieniałeś wszystkie sześć?

Ile kosztowała wymiana?

Świece BERU ok 86PLN, NGK 72PLN ...po rabacie NGK będę kupował za 43PLN.

Wg ETKI wychodzi BERU

Wymianę też daję do mechanika .. wymieniam wszystkie .. u mnie na razie tylko 3ci cylinder nie grzeje

Tak jak mystic pisze żeby mieć spokój ... pomimo, że u nas są one dość łatwo dostępne

Drogo te świeczki u Was :shocked: Nie jestem pewny na 100 ale chyba beru mi montowali, sprawdzę w poniedziałek.

Pepin co tam kombinujesz u siebie z wydmuszką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeczki wymienione, teraz pali od strzała a nawet szybciej :decayed: :decayed:

(...)

Jakiej firmy świece zamontowałeś?

Wymieniałeś wszystkie sześć?

Ile kosztowała wymiana?

Świece BERU ok 86PLN, NGK 72PLN ...po rabacie NGK będę kupował za 43PLN.

Wg ETKI wychodzi BERU

Wymianę też daję do mechanika .. wymieniam wszystkie .. u mnie na razie tylko 3ci cylinder nie grzeje

Tak jak mystic pisze żeby mieć spokój ... pomimo, że u nas są one dość łatwo dostępne

U mnie nie ma diagnostyki świec przez ECU (w 3.0 chyba jest?)

U mnie na cztery sprawdzone miernikiem żadna nie jest dobra :kox: Dwie pozostałe sobie odpuściłem z powodu gorszego dostępu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3.0 tdi vag po prostu wywala błąd/błędy, co ciekawe nawet nie zaświeciła się kontrolka na blacie :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontrolka sie nie swieci na blacie jak swieczki sa spalone ale sprawdzic warto co roku tak ze tak powiem zapobiegawczo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo te świeczki u Was :shocked: Nie jestem pewny na 100 ale chyba beru mi montowali, sprawdzę w poniedziałek.

Pepin co tam kombinujesz u siebie z wydmuszką :)

Ad1. Sprawdzisz co tam Ci włożyli ?

Ad2. A tak mnie naszło ... w ramach końcowo-rocznych-nierozsądnych wydatków - żeby może coś zmienić :)

ale w sumie to na razie trzeba poczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo te świeczki u Was :shocked: Nie jestem pewny na 100 ale chyba beru mi montowali, sprawdzę w poniedziałek.

Pepin co tam kombinujesz u siebie z wydmuszką :)

Ad1. Sprawdzisz co tam Ci włożyli ?

Ad2. A tak mnie naszło ... w ramach końcowo-rocznych-nierozsądnych wydatków - żeby może coś zmienić :)

ale w sumie to na razie trzeba poczekać :)

Rano dryndnę do kolegi z działu części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Allegro znalazłem Beru do 2.5 tdi za 33 zł/szt

Typ twierdzi, że oryginalne. Kupowałem kiedyś u niego czujnik temperatury silnika - też w atrakcyjnej cenie - był oryginalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierze już w takie ori czesci. Ja kupiłem takie "ori" zawieszenie. i odsyłałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo te świeczki u Was :shocked: Nie jestem pewny na 100 ale chyba beru mi montowali, sprawdzę w poniedziałek.

Pepin co tam kombinujesz u siebie z wydmuszką :)

Ad1. Sprawdzisz co tam Ci włożyli ?

Ad2. A tak mnie naszło ... w ramach końcowo-rocznych-nierozsądnych wydatków - żeby może coś zmienić :)

ale w sumie to na razie trzeba poczekać :)

Rano dryndnę do kolegi z działu części.

U mnie siedzą świeczki BERU.[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 11:23_________________________________________________Tydzień bez myjki a jak ładnie widać jak dobrze się trzyma Duragloss 601 + 111 :) po 1,5 miesiąca. Na przednich szybach QTechnik G1, na bocznych Unique a na tylnych duragloss Aquawax. G1 przy dużych prędkościach i mocnych opadach spisuje się bdb, ale przy wolniejszej jeździe Unique radziła sobie lepiej na przedniej szybie. Następnym razem wypróbuję G3 albo coś od Glass Science.

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...