Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

;)[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 12:37_________________________________________________Miałem dzisiaj aparat pod ręką i udało się coś nagrać na szybko, w słuchawkach dużo lepiej oddaje dźwięk:

jest zacnie V6 daje rade, w przyszłości walnij od początki Milteka będzie bardziej agresywny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiąc DP musiał bym wywalać dpfa a na tym mi nie zależało. Już bez samego filtra byłby dużo głośniejszy na czym też mi nie zależało za specjalnie bo i teraz w trasie robi się męczące to buczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiąc DP musiał bym wywalać dpfa a na tym mi nie zależało. Już bez samego filtra byłby dużo głośniejszy na czym też mi nie zależało za specjalnie bo i teraz w trasie robi się męczące to buczenie.

wydaje mi się że głośniej byc nie będzie a zmieni się dźwiek wydechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiąc DP musiał bym wywalać dpfa a na tym mi nie zależało. Już bez samego filtra byłby dużo głośniejszy na czym też mi nie zależało za specjalnie bo i teraz w trasie robi się męczące to buczenie.

wydaje mi się że głośniej byc nie będzie a zmieni się dźwiek wydechu

Trudno powiedzieć, może masz rację. Tu masz chyba z custom kat i bez filtra, z tego co udało się zrozumieć:

... nieważne tak jak jest mi pasuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke nie obserwowałem twojego paździocha, a tutaj cały czas zmiany w pozytywnym kierunku :naughty:

gratki :kox:

PS: możesz podpowiedzieć numery przednich chlapaczy :mysli:

Dzięki :hi: w sumie mody już skończone :wink4:

Co do numerów chlapaczy, szukałem faktury i niestety nie mogę jej znaleźć :confused4: a na chlapaczu nie widać numerów bez ściągania z auta :confused4:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 10:33_________________________________________________ZuKeRs znalazłem numerki tych chlapaczy:

8E0 075 111 A :wink4:

Dziękuje :hi:

Najbardziej zrobił mnie :slina: pakiet MS DESIGN ---- miazga :kox: :kox: :kox:

Z czystej ciekawości, czy ten pakiet kupywałeś w/g cen z ASO - bo tam ceny zabijają :wallbash: - chciałem zgapić od ciebie :naughty: pomysł na tylny dyfuzor pod mojego ultera ale cena 1415 to :wallbash::kwasny: gdzie s-line dwururka kosztuje ok 350 :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke nie obserwowałem twojego paździocha, a tutaj cały czas zmiany w pozytywnym kierunku :naughty:

gratki :kox:

PS: możesz podpowiedzieć numery przednich chlapaczy :mysli:

Dzięki :hi: w sumie mody już skończone :wink4:

Co do numerów chlapaczy, szukałem faktury i niestety nie mogę jej znaleźć :confused4: a na chlapaczu nie widać numerów bez ściągania z auta :confused4:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 10:33_________________________________________________ZuKeRs znalazłem numerki tych chlapaczy:

8E0 075 111 A :wink4:

Dziękuje :hi:

Najbardziej zrobił mnie :slina: pakiet MS DESIGN ---- miazga :kox: :kox: :kox:

Z czystej ciekawości, czy ten pakiet kupywałeś w/g cen z ASO - bo tam ceny zabijają :wallbash: - chciałem zgapić od ciebie :naughty: pomysł na tylny dyfuzor pod mojego ultera ale cena 1415 to :wallbash::kwasny: gdzie s-line dwururka kosztuje ok 350 :confused4:

Dzięki, dzięki :hi:

Cały pakiet Votex by MS Design brałem od tego gostka: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=13564420

Nie wiem czy coś mu jeszcze zostało do B7. Spoko koleś, można się z nim dogadać poza allegro, wszystkie graty były nowe w podkładzie do lakierowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i by wszedł ale ważniejszą sprawą jest szerokość chłodnic klimy i wody. Tutaj może się nie zmieścić. Poza tym nie wiem czy w 3.0d jest dużo większy niż z 2.0d (na zdjęciu wydaje się być taki sam) a ten z kolei przy 190KM już nie daje rady ;(

Może ktoś się szykuje do ściągania zderzaka i jest w stanie pomierzyć ile jest dokładnie miejsca pod belką i ile miejsca na głębokości :mysli:

może w styczniu - muszę poprawić po sierpniowych wymianach paska i rolek

BTW, a nie podejdzie ten co jest w A6 montowany - w A6 są dwa boczne i środkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, a nie podejdzie ten co jest w A6 montowany - w A6 są dwa boczne i środkowy

Poważnie ? nie wiedziałem o takim rozwiązaniu w A6 :blink: muszę looknąć w etkę i obczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, a nie podejdzie ten co jest w A6 montowany - w A6 są dwa boczne i środkowy

cos mi sie wydaje, ze Ci sie cus pomylilo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, a nie podejdzie ten co jest w A6 montowany - w A6 są dwa boczne i środkowy

cos mi sie wydaje, ze Ci sie cus pomylilo :)

to może nie była seria ... ale na torze w Poznaniu widziałem ze miało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może nie była seria ... ale na torze w Poznaniu widziałem ze miało :)

a boczne tez mial ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, któryś z kolegów generował mi plik txt do etki z VINem, niestety nie pamiętam kto był tak uprzejmy. Muszę zrobić nowy plik, czy może ktoś pomóc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, któryś z kolegów generował mi plik txt do etki z VINem, niestety nie pamiętam kto był tak uprzejmy. Muszę zrobić nowy plik, czy może ktoś pomóc :hi:

Chodzi o ponowne przesłanie tego samego pliku czy wygenerowanie nowego na podstawie innego numeru? Bo źródełko wyschło i jest lipa ... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, któryś z kolegów generował mi plik txt do etki z VINem, niestety nie pamiętam kto był tak uprzejmy. Muszę zrobić nowy plik, czy może ktoś pomóc :hi:

Chodzi o ponowne przesłanie tego samego pliku czy wygenerowanie nowego na podstawie innego numeru? Bo źródełko wyschło i jest lipa ... :confused4:

A no właśnie, usunołem PW i zapomniałem, że od Ciebie dostałem :hi: problem w tym, że nowy VIN potrzebny :confused4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 11:58_________________________________________________

Panowie, szukam jarzma do zacisku S4 B6/B7 najlepiej czarne. Wymieniali mi wahacze ostatnio i pomocnik uszkodził gwint a teraz się nie przyznaje :wallbash:

Auto mam na przeglądzie na szczęście u ogarniętego mechanika i póki co przegwintuje i da grubszą śrubę ale finalnie chcę mieć tak jak być powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, nie odpuszczam oczywiście :wink4: na razie idzie na ostro ale wyjeżdżam w góry 14-tego i do tego czasu muszę mieć na tip top hamulec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, nie odpuszczam oczywiście :wink4: na razie idzie na ostro ale wyjeżdżam w góry 14-tego i do tego czasu muszę mieć na tip top hamulec.

No tak w trase autko musi być sprawne :)

Jakie gory :naughty: szykuje sie długa trasa :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku kryzys, trzeba oszczędzać :> jedziemy do Zieleńca, tam są teraz chyba najlepsze warunki w PL do jezdżenia ze względu na specyficzny mikroklimat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku kryzys, trzeba oszczędzać :> jedziemy do Zieleńca, tam są teraz chyba najlepsze warunki w PL do jezdżenia ze względu na specyficzny mikroklimat :)

Śniegu nie ma (jak wszędzie) ale za to piwo dobrze wchodzi .... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...