Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Glass Science dobre, ale jak u mnie tylko w powiązaniu z RainX 2in1, dopiero się sprawdza, od 80 km/h śladu wody na szybach nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rainx tez mam polecam za***isty srodek od 60 nie potrzeba wycieraczek przy spokojnym deszczu woda sperla sie i wiatr ja sciaga z szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glass Science dobre, ale jak u mnie tylko w powiązaniu z RainX 2in1, dopiero się sprawdza, od 80 km/h śladu wody na szybach nie ma

Chyba skuszę się na galon tego RainX 2in1 :decayed: widzę, że służy do czyszczenia i jednocześnie zostawia warstwę ochronną :good:

http://shop.advanceautoparts.com/webapp/wcs/stores/servlet/product_2-in-1-Windshield-Washer-Fluid-%281-Gallon%29-Rain-X_7150024-P_N3313_T|GRP2077___

ale to już raczej na wiosnę, przez zimę dokończę unique może nałożona na g1 będzie jeszcze lepiej odprowadzała :)[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 09:34_________________________________________________

Ja tez tak chce :slina:

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów mnie naszło :wallbash: .... ciekawe czy by wszedł pod belkę w B7 :mysli:

http://allegro.pl/bmw-x5-e53-2000-3-0d-cooler-intercooler-chlodnica-i1923269754.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo fajne kropelkowanie. Tylko pozazdrościć. Ciekawe jak spisze się DG w starciu z zimowymi warunkami.

Glass Science dobre, ale jak u mnie tylko w powiązaniu z RainX 2in1, dopiero się sprawdza, od 80 km/h śladu wody na szybach nie ma

Chyba skuszę się na galon tego RainX 2in1 :decayed: widzę, że służy do czyszczenia i jednocześnie zostawia warstwę ochronną :good:

http://shop.advanceautoparts.com/webapp/wcs/stores/servlet/product_2-in-1-Windshield-Washer-Fluid-%281-Gallon%29-Rain-X_7150024-P_N3313_T|GRP2077___

ale to już raczej na wiosnę, przez zimę dokończę unique może nałożona na g1 będzie jeszcze lepiej odprowadzała :)[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 09:34_________________________________________________

Ja tez tak chce :slina:

:naughty:

2w1 średnio się nadaje. Jest dużo mniej wytrzymały od czystego rainX za to świetnie się sprawdza jako reload. Tak więc polecam zabezpieczyć szybę zwykłym RainX'em i robić mu reload'a po każdym lub co któreś tam mycie. Efekty są super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo fajne kropelkowanie. Tylko pozazdrościć. Ciekawe jak spisze się DG w starciu z zimowymi warunkami.

Glass Science dobre, ale jak u mnie tylko w powiązaniu z RainX 2in1, dopiero się sprawdza, od 80 km/h śladu wody na szybach nie ma

Chyba skuszę się na galon tego RainX 2in1 :decayed: widzę, że służy do czyszczenia i jednocześnie zostawia warstwę ochronną :good:

http://shop.advanceautoparts.com/webapp/wcs/stores/servlet/product_2-in-1-Windshield-Washer-Fluid-%281-Gallon%29-Rain-X_7150024-P_N3313_T|GRP2077___

ale to już raczej na wiosnę, przez zimę dokończę unique może nałożona na g1 będzie jeszcze lepiej odprowadzała :)[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 09:34_________________________________________________

Ja tez tak chce :slina:

:naughty:

2w1 średnio się nadaje. Jest dużo mniej wytrzymały od czystego rainX za to świetnie się sprawdza jako reload. Tak więc polecam zabezpieczyć szybę zwykłym RainX'em i robić mu reload'a po każdym lub co któreś tam mycie. Efekty są super.

:good:

O 2x1 myślałem właśnie w kontekście reload :wink4: Szyba jest dokładnie zabezpieczona 3 mawstwami Gtechniq G1, który posiedzi na niej jeszcze dobre kilka miesięcy, ale niestety nie radzi sobie dobrze przy niskich prędkościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mma tez czystergo rainx nie znam tych 2 w 1 jakos nie przekonuja mnie takie wynalazki

Brysio nie zrozumiałeś idei 2w1 :tongue4: to preparat do "codziennego" mycia szyb, który dodatkowo odświeża nałożoną wcześniej powłokę hydrofobową :wink4: taką jak np. G1, który jest wg opinii wielu userów najbardziej trwałą powłoką ze wszystkich dostępnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów mnie naszło :wallbash: .... ciekawe czy by wszedł pod belkę w B7 :mysli:

http://allegro.pl/bmw-x5-e53-2000-3-0d-cooler-intercooler-chlodnica-i1923269754.html

zrob customa poprostu, a nie kombinujesz :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pomyślę, że tyle zachodu z custom cooler to mi się odechciewa :confused4: jak bym znalazł coś co wejdzie pod belkę w B7 bez większych przeróbek to bym się zdecydował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i by wszedł ale ważniejszą sprawą jest szerokość chłodnic klimy i wody. Tutaj może się nie zmieścić. Poza tym nie wiem czy w 3.0d jest dużo większy niż z 2.0d (na zdjęciu wydaje się być taki sam) a ten z kolei przy 190KM już nie daje rady ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i by wszedł ale ważniejszą sprawą jest szerokość chłodnic klimy i wody. Tutaj może się nie zmieścić. Poza tym nie wiem czy w 3.0d jest dużo większy niż z 2.0d (na zdjęciu wydaje się być taki sam) a ten z kolei przy 190KM już nie daje rady ;(

Może ktoś się szykuje do ściągania zderzaka i jest w stanie pomierzyć ile jest dokładnie miejsca pod belką i ile miejsca na głębokości :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mma tez czystergo rainx nie znam tych 2 w 1 jakos nie przekonuja mnie takie wynalazki

Brysio nie zrozumiałeś idei 2w1 :tongue4: to preparat do "codziennego" mycia szyb, który dodatkowo odświeża nałożoną wcześniej powłokę hydrofobową :wink4: taką jak np. G1, który jest wg opinii wielu userów najbardziej trwałą powłoką ze wszystkich dostępnych.

a chyba ze tak to juz nic nie mowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 12:37_________________________________________________Miałem dzisiaj aparat pod ręką i udało się coś nagrać na szybko, w słuchawkach dużo lepiej oddaje dźwięk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke nie obserwowałem twojego paździocha, a tutaj cały czas zmiany w pozytywnym kierunku :naughty:

gratki :kox:

PS: możesz podpowiedzieć numery przednich chlapaczy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke nie obserwowałem twojego paździocha, a tutaj cały czas zmiany w pozytywnym kierunku :naughty:

gratki :kox:

PS: możesz podpowiedzieć numery przednich chlapaczy :mysli:

Dzięki :hi: w sumie mody już skończone :wink4:

Co do numerów chlapaczy, szukałem faktury i niestety nie mogę jej znaleźć :confused4: a na chlapaczu nie widać numerów bez ściągania z auta :confused4:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 10:33_________________________________________________ZuKeRs znalazłem numerki tych chlapaczy:

8E0 075 111 A :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...