Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie jak nowe :good:

odp. pielegnacja robi "NOWE" :>wrazenie :kox: ktore jest bezcenne i warto chociaz raz sie przekonac na swojej :audi:

i zobaczyc jak blyszczy do nas auto :>

Mozna jechac na zaklad i placic $$$ lub zainwestowac te $$$ :wallbash::decayed: i samemu wziac sie do roboty :kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie te fele wyszły. I do tego to setup na zime :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny zarażony detailingiem :polew: :>

ach tam odrazu zarazony :decayed:

przekonalem sie, ze dzisiejsze srodki potrafia czynic cuda :kox: auta wygladaja jak nowki :kox:

moja Czarna ze wzgledu na lakier - kolor :naughty: i okras lat bez odp. pielegnacjii wydaje sie byc cala porysowana chce to poprawic :cool1::kox:

ps. na czarnym widac wszystko :wink4:

[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 12:20_________________________________________________

zobacz co Makki zrobil z paskiem :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1514.1650

:kox: :kox: :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1514.1665

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulce S4 na tył założone :) jak by ktoś szukał tyłu to mój stary zestaw 288 dzisiaj zdjęty jest na sprzedaż.

Zaciski, jarzma, tarcze zimmerman, kpl prawie nowych klocków TRW + stary kpl klocków Ferodo Premier do dojechania - oddam za 500 + KW.

W sobotę lecę na wczasy więc jak komuś zależy na czasie to trzeba by było dopiąć wysyłkę do piątku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz masz Robert calkiem MEGA komplecik na aucie :good:

No hamuje nawet nawet :) a Ty znalazłeś już tył od eski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no: dalej szukam :cool1: nie jest latwo znalezc w odp $$$....

ale z przednich 345mm jestem BARDZO zadowolony :kox:

auto w moim odczuciu :decayed: staje prawie w miejscu i gdyby nie efekt estetyczno/mechaniczny

to bym ich nawet nie szukal :decayed: Czarna ma symboliczne 182 KM wiec rakieta nie jest :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz masz Robert calkiem MEGA komplecik na aucie :good:

No hamuje nawet nawet :)

Duża różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz masz Robert calkiem MEGA komplecik na aucie :good:

No hamuje nawet nawet :)

Duża różnica?

IMO niewielka miedzy 288, a 300 przy mocnym przodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz masz Robert calkiem MEGA komplecik na aucie :good:

No hamuje nawet nawet :)

Duża różnica?

Na razie trudno powiedzieć aby była mega różnica, co prawda tarcze mam dotarte ale klocek nowy i się jeszcze nie ułożył.[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 11:04_________________________________________________

mystic.pl dopiales swego :naughty: zestawik tyl od S4 :good:

:hi:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 11:05_________________________________________________Długi weekend, było trochę czasu na porządki w garażu :) Pobawiłem się parę godzinek z moimi poprzednimi felgami BBS RS866 Speedline

Alusy przeszły gruntowne mycie ... a oto efekty ....

1. Tak Prickbort Mac 124 ładnie rozpuszcza smołę po czym glinka nie miała za wiele do roboty :good: no i niezawodny IronX usuwa naleciałości mataliczne ...

image.jpg image.jpg

... a oto efekt finalny:

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

... aktualnie są na sprzedaż, kupowałem nówki, jeździłem na nich 4 m-ce, stan bdb jak na foto.

Rozmiar 7,5x18 et54. Felgi dostępne są w aso na zamówienie z katalogu Audi Exclusive numer oem 8P0 601 025 AE nowe w salonie 3474 zł/sztuka.

Mają zamontowane ukryte wentyle. A tak wyglądały na mojej A4 z oponą 235/40/18 - zalecane są do nich opony szerokości 225:

image.jpg image.jpg image.jpg

Starczyło jeszcze czasu na umycie zderzaka dla antonio i grilla DTM który się kurzy w garażu (jak by ktoś szukał to grill też jest na sprzedaż).

image.jpg image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mystic.pl mógłbyś napisać jakimi preparatami i w jakiej kolejności udało Ci się tak ładnie umyć te koła ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mystic ten Prickbort MAC124 to jak APC SurfexHD jest czy to całkiem inny środek?

To co innego. Prickbort Mac124 to środek, który wynalazł Makki na skandynawskich forach i był tak uprzejmy, że mi dostarczył 5L podczas tourne po PL :hi: Prick idealnie rozpuszcza smołę i inne tłuste brudy typu np. pasta, którą smarują felgi podczas zakładania opon. Większe kawałki smoły fajnie rozmiękcza, przez co glinka łatwo je ściąga. Idealnie nadaje się do dolnych partii samochodu przed glinkowaniem. Jest bardzo wydajny, wystarczy mała mgiełka, nie trzeba psikać b.obficie. To silny środek więc nie nadaje się tak jak inne APC do stosowania między woskowaniami ponieważ usuwa warstwę ochronną z wosku.

Mystic.pl mógłbyś napisać jakimi preparatami i w jakiej kolejności udało Ci się tak ładnie umyć te koła ? :)

Na wstępnie obmyte myjką i lekko obsuszone felgi

- poszedł Prickbort na ok 10-12 minut (tego nie rozcieńczamy)

- czas na :pali:

- na to Surfex HD rozcieńczony 1:5 (dość mocny) na niecałe 10 minut

- czas na :pali:

- płukanie myjką ciśnieniową

- gdy woda obciekła, IronX na około 10 minut.

- czas na :pali:

- Na to na b.uporczywy brud spryskałem jeszcze Karcher RM 806 ASF 1:5 na około 5 minut.

- woda z szamponem i dodatkiem małej ilości aktywnej piany, śmigamy gąbką całe felgi lub rękawicą z mikrofibry

- spłukujemy małym ciśnieniem wodą ze szlaufa.

:drinks:

Woskować już mi się nie chciało, to sobie nowy właściciel felg sam zrobi :decayed:

David, wziął byś się w końcu sam do roboty a nie do wszystkiego parobków szukasz :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi ładnie doprowadziłeś do porządku ale wzór felgi nie pasi do b7 za nic w świcie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi ładnie doprowadziłeś do porządku ale wzór felgi nie pasi do b7 za nic w świcie :thumbdown:

Te felgi w moim aucie to już dla mnie historia, bez zewnętrznego slina bardzo mi się podobały. Po załozeniu pakietu s-line już nie bardzo wyglądały.

Moim zdaniem do B6 lub B6/B7 cabrio są idealne, ale to już zależy od gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...